Stuart Davis Suosio ja kävijätilastot

1892 – 1964

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Stuart Davis sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Stuart Davis: keskeiset hahmot

Visa 1 on Stuart Davis -taiteilijan suosituin teos: 300 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä vastaa 6% kaikesta huomiosta. Seuraavat: Garage No. 1 ja Study for ''Blips and Ifs'' Stuart Davis sai yhteensä 5 400 käyntiä: 1 100 artistin sivulla ja 4 300 kankailla. Kävijämäärä laski: Syy 2026 oli 43% vähemmän käyntikertaa kuin Elo 2026. Käydyimmät kuukaudet olivat Hei 2026 (4 100 käyntiä). Yleisön laitejako: tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%). Yksi mieltymys on selvä: Tasapainoinen (Värin voimakkuus) kerää 34% käynneistä vain 20% osa luettelosta.

Stuart Davis: 10 useimmin avattua kangasta

Tämä sijoitus perustuu käynteihin, ei luettelopisteisiin: Stuart Davis teoksista 10 eniten katsottua WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 käyntiä · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 käyntiä · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 käyntiä · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 käyntiä · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 käyntiä · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 käyntiä · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 käyntiä · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 käyntiä · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 käyntiä · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 käyntiä · 2,1%

Miten Stuart Davis -taiteilijaan kohdistuva kiinnostus kehittyy kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260200
Hei 20265003 600
Elo 2026200500
Syy 20264000

Kuinka Stuart Davis -taiteilijan yksittäiset kankaat ovat saaneet kokonaisuudessaan näyttöjä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Stuart Davis -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
Boats, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Blue Café000000000000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000

Näetkö Stuart Davis teokset puhelimella vai tietokoneella?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taustalla olevat luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet4 50083,3%
puhelimet90016,7%

Mitkä kielet ovat hallitsevia Stuart Davis lukijoiden keskuudessa?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat luvut
KieliKäynnitJaa
englanti300100,0%

Miltä Stuart Davis -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat luvut
PäiväKäynnit
la 26 Syy0
su 27 Syy100
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy100
to 1 Lok0
pe 2 Lok100
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok100
to 8 Lok0
pe 9 Lok200
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok100
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok200
pe 16 Lok200
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)100
ma 19 Lok (ennuste)100
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)100
to 22 Lok (ennuste)100
pe 23 Lok (ennuste)300
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)100
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)100
to 29 Lok (ennuste)100
pe 30 Lok (ennuste)300
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)100
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)100
to 5 Mar (ennuste)100
pe 6 Mar (ennuste)300

Stuart Davis: kysymyksesi

Mikä on Stuart Davis -taiteilijan katsotuin kangas?

Visa 1: 300 vierailua, eli 6% Stuart Davis -taiteilijan katselukerroista. Yllä oleva lista ulottuu sijoitukseen 10.

Kuinka monta käyntiä Stuart Davis saa?

5 400 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, jaettuna taiteilijan sivun (1 100) ja kankaiden (4 300) välillä.

Tutkivatko vierailijat Stuart Davis -taiteilijaa puhelimilla vai tietokoneilla?

Käynnit jakautuvat tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%) laitteeseen; kärjessä on tietokoneet osuudella 83%.

Suosivatko vierailijat tietynlaista kangasta, jonka on tehnyt Stuart Davis?

Kyllä, Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 34% vierailuista vastaa 20% osuutta luettelosta.