Bu sayfa, Tamara De Lempicka için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Tamara De Lempicka: kilit isimler
Yeşil Bugatti'de Otoportre, Tamara De Lempicka tarafından üretilen eserler arasında ilk sırada yer alıyor: on iki ayda 2.200 ziyaret ve toplam ilginin 12% kadarı. in the Green Bugatti ve La belle Rafaela takip ediyor. Tamara De Lempicka toplam 18.200 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 4.800, tuvallerde ise 13.400 ziyaret. Grafik yükselişte: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 58% daha fazla ziyaret edildi. En çok ziyaret edilen ay Tem 2026 ayıydı (13.100 ziyaret). İzleyici dilleri: Almanca (31%), Rusça (18%) ve İngilizce (13%). İzleyici ülkeleri: Almanya (42%), İsveç (14%) ve Polonya (8%). İzleyici kitlesinin cihaz dağılımı: bilgisayarlar (65%), telefonlar (30%) ve tabletler (4%). Bir tercih açıkça görülüyor: Dramatik Etki (Hava), kataloğun sadece 0% kadarlık kısmıyla 57% oranında ziyaret alıyor.
Tamara De Lempicka: en çok açılan 10 tuval
Bu sıralama katalog puanlarını değil, ziyaret sayılarını temel alır: Tamara De Lempicka tarafından WahooArt.com üzerinde son on iki ayda en çok görüntülenen 10 eser.
Tamara De Lempicka hakkındaki ilgi ay bazında nasıl bir değişim gösteriyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Temel verileri göster
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
100
100
Tem 2026
2.000
11.100
Ağu 2026
300
1.600
Eyl 2026
2.400
600
Tamara De Lempicka tarafından oluşturulan münferit tuvaller genel olarak nasıl görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Tamara De Lempicka ziyaretçileri katalogda neleri tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Temel verileri göster
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Dramatik Etki
0,0%
56,9%
Zarif
75,0%
27,5%
Lüks ve Görkemli
25,0%
15,7%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Gizemli ve merak uyandırıcı
25,0%
54,8%
Görkemli ve Etkileyici
0,0%
16,7%
Tutkulu
0,0%
11,9%
Düşünsel ve Derin
50,0%
4,8%
Romantik
25,0%
7,1%
Dramatik
0,0%
4,8%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
18,0%
11,8%
Yumuşak Gölge
24,0%
17,7%
Yumuşak Aydınlık
26,0%
49,5%
Parlak Denge
28,0%
18,8%
Işıltılı
4,0%
2,1%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
10,0%
11,3%
Hafif Renk Tonları
20,0%
19,4%
Dengeli Yumuşaklık
50,0%
45,7%
Net Renk Varlığı
20,0%
23,1%
Canlı Renk
0,0%
0,5%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Toprak tonlu
55,8%
60,9%
Koyu tonlar
14,0%
20,5%
Nötr Tonlar
25,6%
15,9%
Monokrom
0,0%
2,0%
Pastel tonlar
4,7%
0,7%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
10,0%
11,8%
Dengeli
66,0%
54,8%
Canlı
24,0%
33,3%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
0,0%
2,7%
Yumuşak
2,0%
0,5%
Dengeli
0,0%
1,6%
Belirgin
8,0%
11,8%
Beyan
90,0%
83,3%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
12,0%
5,4%
Yumuşak Geçişli Palet
10,0%
9,1%
Dengeli Uyum
22,0%
23,7%
Güçlü Renk Uyumu
42,0%
46,8%
Uyumlu Palet
14,0%
15,0%
Tamara De Lempicka tarafından tercih edilen tuvaller yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Temel verileri göster
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Yeşil Bugatti'de Otoportre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
0
Marjorie Ferry Portresi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Adem ve Eva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
in the Green Bugatti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
200
La belle Rafaela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Evelyne P.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Saint Antoine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Girl with Pitcher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tamara De Lempicka adlı sanatçının eserleri telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı görüntüleniyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Temel verileri göster
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
11.900
65,4%
telefonlar
5.500
30,2%
tabletler
800
4,4%
Tamara De Lempicka okuyucuları arasında hangi diller ağırlıkta?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Temel verileri göster
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
Almanca
2.100
31,3%
Rusça
1.200
17,9%
İngilizce
900
13,4%
İspanyolca
900
13,4%
İsveççe
700
10,4%
Flemenkçe
200
3,0%
Norwegian
200
3,0%
Hırvatça
100
1,5%
Japonca
100
1,5%
Litovca
100
1,5%
Tamara De Lempicka için günlük ziyaret sayıları ve tahminler ne durumda?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Temel verileri göster
Gün
Ziyaret Sayısı
Cmt 26 Eyl
400
Paz 27 Eyl
300
Pzt 28 Eyl
500
Sal 29 Eyl
500
Çrş 30 Eyl
200
Prş 1 Eki
1.000
Cum 2 Eki
700
Cmt 3 Eki
500
Paz 4 Eki
400
Pzt 5 Eki
1.100
Sal 6 Eki
800
Çrş 7 Eki
1.000
Prş 8 Eki
1.600
Cum 9 Eki
1.400
Cmt 10 Eki
2.200
Paz 11 Eki
1.000
Pzt 12 Eki
1.100
Sal 13 Eki
500
Çrş 14 Eki
1.300
Prş 15 Eki
600
Cum 16 Eki
2.100
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
1.800
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
1.000
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
1.500
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
1.000
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
1.400
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
1.800
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
2.400
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
2.100
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
1.100
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
1.800
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
1.200
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
1.700
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
2.100
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
2.800
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
2.300
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
1.300
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
2.000
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
1.400
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
1.900
Prş 5 Kas (tahmin edilen)
2.400
Cum 6 Kas (tahmin edilen)
3.200
Tamara De Lempicka: sorularınız
Tamara De Lempicka tarafından en çok görüntülenen kanvas hangisidir?
Yeşil Bugatti'de Otoportre: 2.200 ziyaret veya Tamara De Lempicka tarafından elde edilen görüntülemelerin 12% kadarı. Yukarıdaki liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Tamara De Lempicka kaç ziyaret alıyor?
On iki ay boyunca, sanatçı sayfası (4.800) ve tuvaller (13.400) arasında dağılan toplam 18.200 ziyaret.
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?