Stuart Davis Popülerlik ve Ziyaretçi İstatistikleri

1892 – 1964

Bu sayfa ne hakkında?

Bu sayfa, Stuart Davis için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.

İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.

Stuart Davis: kilit isimler

Visa 1, Stuart Davis tarafından üretilen eserler arasında ilk sırada yer alıyor: on iki ayda 300 ziyaret ve toplam ilginin 6% kadarı. Garage No. 1 ve Study for ''Blips and Ifs'' takip ediyor. Stuart Davis toplam 5.400 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 1.100, tuvallerde ise 4.300 ziyaret. Grafik düştü: Ağu 2026 dönemine kıyasla Eyl 2026 döneminde 43% daha az ziyaret edildi. En çok ziyaret edilen ay Tem 2026 ayıydı (4.100 ziyaret). İzleyici kitlesinin cihaz dağılımı: bilgisayarlar (83%) ve telefonlar (17%). Bir tercih açıkça görülüyor: Toprak tonlu (Renk Paleti), kataloğun sadece 16% kadarlık kısmıyla 32% oranında ziyaret alıyor.

Stuart Davis: en çok açılan 10 tuval

Bu sıralama katalog puanlarını değil, ziyaret sayılarını temel alır: Stuart Davis tarafından WahooArt.com üzerinde son on iki ayda en çok görüntülenen 10 eser.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 görüntüleme · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 görüntüleme · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 görüntüleme · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 görüntüleme · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 görüntüleme · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 görüntüleme · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 görüntüleme · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 görüntüleme · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 görüntüleme · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 görüntüleme · 2,1%

Stuart Davis hakkındaki ilgi ay bazında nasıl bir değişim gösteriyor?

Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.

Temel verileri göster
AySanatçı sayfasıEser sayfaları
Eki 202500
Kas 202500
Ara 202500
Oca 202600
Şub 202600
Mar 202600
Nis 202600
May 202600
Haz 20260200
Tem 20265003.600
Ağu 2026200500
Eyl 20264000

Stuart Davis tarafından oluşturulan münferit tuvaller genel olarak nasıl görüntüleniyor?

Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.

Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.

Stuart Davis tarafından tercih edilen tuvaller yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?

Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.

Temel verileri göster
EserEki 2025Kas 2025Ara 2025Oca 2026Şub 2026Mar 2026Nis 2026May 2026Haz 2026Tem 2026Ağu 2026Eyl 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
Boats, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Blue Café000000000000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000

Stuart Davis adlı sanatçının eserleri telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı görüntüleniyor?

Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.

Temel verileri göster
CihazZiyaret SayısıPaylaş
bilgisayarlar4.50083,3%
telefonlar90016,7%

Stuart Davis okuyucuları arasında hangi diller ağırlıkta?

Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.

Temel verileri göster
DilZiyaret SayısıPaylaş
İngilizce300100,0%

Stuart Davis için günlük ziyaret sayıları ve tahminler ne durumda?

Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.

Temel verileri göster
GünZiyaret Sayısı
Cmt 26 Eyl0
Paz 27 Eyl100
Pzt 28 Eyl0
Sal 29 Eyl0
Çrş 30 Eyl100
Prş 1 Eki0
Cum 2 Eki100
Cmt 3 Eki0
Paz 4 Eki0
Pzt 5 Eki0
Sal 6 Eki0
Çrş 7 Eki100
Prş 8 Eki0
Cum 9 Eki200
Cmt 10 Eki0
Paz 11 Eki0
Pzt 12 Eki100
Sal 13 Eki0
Çrş 14 Eki0
Prş 15 Eki200
Cum 16 Eki200
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)0
Paz 18 Eki (tahmin edilen)100
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)100
Sal 20 Eki (tahmin edilen)0
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)100
Prş 22 Eki (tahmin edilen)100
Cum 23 Eki (tahmin edilen)300
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)0
Paz 25 Eki (tahmin edilen)100
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)100
Sal 27 Eki (tahmin edilen)0
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)100
Prş 29 Eki (tahmin edilen)100
Cum 30 Eki (tahmin edilen)300
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)0
Paz 1 Kas (tahmin edilen)100
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)100
Sal 3 Kas (tahmin edilen)0
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)100
Prş 5 Kas (tahmin edilen)100
Cum 6 Kas (tahmin edilen)300

Stuart Davis: sorularınız

Stuart Davis tarafından en çok görüntülenen kanvas hangisidir?

Visa 1: 300 ziyaret veya Stuart Davis tarafından elde edilen görüntülemelerin 6% kadarı. Yukarıdaki liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.

Stuart Davis kaç ziyaret alıyor?

On iki ay boyunca, sanatçı sayfası (1.100) ve tuvaller (4.300) arasında dağılan toplam 5.400 ziyaret.

Ziyaretçiler Stuart Davis sayfasına telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı bakıyor?

Ziyaretler bilgisayarlar (83%) ve telefonlar (17%) şeklinde ayrılmaktadır; bilgisayarlar ise 83% ile öne geçmektedir.

Ziyaretçiler Stuart Davis tarafından yapılan bir tuval türünü tercih ediyor mu?

Evet, Toprak tonlu (Renk Paleti): kataloğun 16% kısmındaki ziyaretlerin 32% kadarı.