Bu sayfa, Gillis Mostaert için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Gillis Mostaert: kısa bir özetle izleyici kitlesi
Son on iki ay içinde Gillis Mostaert tarafından WahooArt.com üzerinde en çok görüntülenen tuval Scene of War and Fire olmuştur: 300 görüntüleme veya sanatçının eserlerine gösterilen ilginin 38% kadarı. Ardından Landscape with the Flight into Egypt ve Netherlandish Household gelir. Sanatçı toplamda 1.200 ziyaret aldı: sanatçı sayfasını 500 kez, tekil tabloların sayfalarını ise 700 kez ziyaret etti. Zirve noktasına Tem 2026 ayında, 800 ziyaret ile ulaşıldı. Ziyaretçiler Yumuşak Geçişli Palet (Renk Uyumu) tarzına yöneliyor: Bu tür tuvaller sanatçının kataloğunun 7%'ini oluşturmasına rağmen, ziyaretlerin 50%'i bu tarzdan oluşuyor.
Gillis Mostaert tarafından en çok görüntülenen 5 tuval
Son on iki ay içindeki gerçek ziyaret sayısına göre sıralanan bu eserler, koleksiyonerlerin WahooArt.com üzerinde Gillis Mostaert tarafından oluşturulan ve en sık incelediği 5 çalışmadır.
Gillis Mostaert sayfasını ayda kaç kişi ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları görüntüle
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
0
100
Tem 2026
500
300
Ağu 2026
0
0
Eyl 2026
0
300
Gillis Mostaert adlı sanatçının tuvalleri ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Gillis Mostaert ziyaretçileri ne tür kanvaslar tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları görüntüle
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Dramatik Etki
20,0%
50,0%
Huzurlu
40,0%
33,3%
Huzurlu
20,0%
16,7%
Eskimeyen Nostalji
20,0%
0,0%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Düşünsel ve Derin
40,0%
50,0%
Kasvetli ve Derin
40,0%
50,0%
Huzurlu
20,0%
0,0%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
50,0%
87,5%
Yumuşak Gölge
40,0%
0,0%
Yumuşak Aydınlık
6,7%
12,5%
Parlak Denge
3,3%
0,0%
Işıltılı
0,0%
0,0%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
40,0%
50,0%
Hafif Renk Tonları
36,7%
25,0%
Dengeli Yumuşaklık
20,0%
25,0%
Net Renk Varlığı
3,3%
0,0%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Toprak tonlu
88,9%
100,0%
Koyu tonlar
5,6%
0,0%
Nötr Tonlar
5,6%
0,0%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
60,0%
50,0%
Dengeli
40,0%
50,0%
Canlı
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
13,3%
0,0%
Yumuşak
26,7%
37,5%
Dengeli
16,7%
50,0%
Belirgin
23,3%
0,0%
Beyan
20,0%
12,5%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
13,3%
0,0%
Yumuşak Geçişli Palet
6,7%
50,0%
Dengeli Uyum
0,0%
0,0%
Güçlü Renk Uyumu
46,7%
37,5%
Uyumlu Palet
33,3%
12,5%
Gillis Mostaert tarafından yapılan hangi çalışmalar ay bazında en çok ziyareti alıyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları görüntüle
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Scene of War and Fire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Landscape with the Flight i…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Netherlandish Household
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn (?)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moses strikes water from th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sermon of St. John - Landsc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gillis Mostaert hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Gillis Mostaert günde kaç ziyaret alıyor ve gelecek beklentisi nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları görüntüle
Gün
Ziyaret Sayısı
Cum 25 Eyl
0
Cmt 26 Eyl
0
Paz 27 Eyl
0
Pzt 28 Eyl
0
Sal 29 Eyl
0
Çrş 30 Eyl
200
Prş 1 Eki
0
Cum 2 Eki
0
Cmt 3 Eki
0
Paz 4 Eki
0
Pzt 5 Eki
0
Sal 6 Eki
0
Çrş 7 Eki
0
Prş 8 Eki
0
Cum 9 Eki
0
Cmt 10 Eki
0
Paz 11 Eki
0
Pzt 12 Eki
0
Sal 13 Eki
0
Çrş 14 Eki
0
Prş 15 Eki
300
Cum 16 Eki (tahmin edilen)
0
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
0
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
0
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
0
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
0
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
100
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
200
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
0
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
0
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
0
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
0
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
0
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
200
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
200
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
0
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
0
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
0
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
0
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
0
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
200
Prş 5 Kas (tahmin edilen)
200
Gillis Mostaert hakkında sıkça sorulan sorular
Gillis Mostaert tarafından yapılan en popüler kanvaslar hangileridir?
300 görüntülenme ile Scene of War and Fire birinci sırada yer alıyor (Gillis Mostaert toplam görüntülemelerinin 38%'ini oluşturuyor). Yukarıdaki sıralama, en çok görüntülenen 5 eseri listeler.
WahooArt.com üzerinde Gillis Mostaert kaç kişi tarafından görüntüleniyor?
Son on iki ay içinde Gillis Mostaert, 500 sanatçı sayfası ziyareti ve 700 tekil tuval ziyareti olmak üzere toplam 1.200 ziyaret aldı.
Ziyaretçiler Gillis Mostaert tarafından yapılan hangi tuval türünü tercih ediyor?
Yumuşak Geçişli Palet (Renk Uyumu) tercih ediyorlar: Katalogdaki 7% oranına karşılık, ziyaretlerin 50% kadarı bu yönde.
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?