Albertis Del Orient Browere

1814 - 1887

Pagrindinė informacija

  • Museums on APS: Metropolitano muziejus
  • Also known as:
    • Albertus D. O. Browere
    • Albertis del Orient Browere
    • Albertus Browere
    • Albertis de Orient Browere
    • Albertus D.O. Browere
  • Works on APS: 2
  • Died: 1887
  • Copyright status: Public domain
  • Top-ranked work: Rip Van Winkle

ankstyvasis gyvenimas ir įtariamieji paveiksliai

Albertis Del Orient Browere, amerikiečių dailininkas, gimė 1814 metais Tarrytowne, Niujorko valstijoje. Kaip John Henri Isaac Browere sūnus – skulptorius, garsėjantis savo gipsinėmis gyvybiškomis kaukėmis, kurias padegė Thomas Jefferson, Gilbert Stuart ir daugelis kitų – Albertis buvo paskirtas palikti neištrinkiamą žाymę amerikietiškoje meno scenoje.

meninės įtakos ir kūrybinis indėlis

Albertis Del Orient Browere yra šlovės vardu atsidiebiantis dėl savo peizažų bei Auksopos laikotarpio gatvių žanro tapybos. Jo garsiausias kūrinys, 1833 metais nutapytas „Rip Van Winkle“, demonstruoja meistriškumą įtrapiant esminę Amerikos pirmųjų metų dvasią.

muzeologinė reikšmė

  • jo darbai yra pristatomi keliuose žymiuose muzejuose, įskaitant Somerville College Art Collection (Oksfordas, Jungtinė Karalystė), kuriame taip pat galima rasti Roger Eliot Fry, George Romney ir Ivon Hitchens kūrinių.
  • Sheffield City Art Galleries (Šefildas, Jungtinė Karalystė) taip pat eksponuoja jo meną kartu su kitais iškilę pavadinimais dailininkais, tokiais kaip Albert Goodwin, William Etty ir Thomas Creswick.

palikimas ir neblėstantis įtarmas

nepaisant bėgančio laiko, Albertis Del Orient Browere menas išlieka jo inovatyvios dvasios įrodymu. Jo dėmesys į amerikietiškos patirties atspindėjimą paveikė daugybę menininkų kartų, užtikrinant jam vietą amerikietiško meno istorijos metuose.

išvados

amerikietiško meno srityje Albertis Del Orient Browere išsipina kaip švytintis žibintas, vedantis būsimas kartas savo užburiančiais peizažais ir žanrinėmis tapybomis. Jo palikimas, tapęs neatsiejama amerikietiško meno istorijos dalimi, toliau įkvepia ir intriguoja meno mėgėjus visame pasaulyje.
  • apsilankykite plačioje WahooArt kolekcijoje https://WahooArt.com, kad sužinotumėte daugiau apie meno pasaulį.
  • atraskite kitus įtakingus menininkus, tokius kaip Albertus Del Orient Browere, ir jų indėlį į amerikietiško meno sceną, naudodamiesi išsamiu WahooArt platformos tinklalapiu.

问答环节

Kur galiu pamatyti Albertis Del Orient Browere kūrybą, sugrupuotą pagal nuotaiką?

Albertis Del Orient Browere Nuotaudų kambarys – tai puslapis, kuriame kūriniai sugrupuoti pagal nuotaiką.

Kokia yra Albertis Del Orient Browere gimimo vieta ir gimimo metai?

Albertis Del Orient Browere gimė Taritownas 1814 m.

Kuriame mieste ir šalyje gimė Albertis Del Orient Browere?

Albertis Del Orient Browere gimė Taritownas, JAV šalyje.

Karo viktorina

Kiekviename klausime yra tik vienas teisingas atsakymas.

Klausimas 1:
Y Which city was Albertis del Orient Browere born in?
Klausimas 2:
Browere yra geriausiai žinomas dėl savo paveikslų:
Klausimas 3:
Kuriame muziejuje šiuo metu eksponuojamas Albertis del Orient Browere kūrinys?
Klausimas 4:
Su kokiu meno judėjimu dažnai siejami Browere?
Klausimas 5:
Browere paveikslas „Rip Van Winkle“ vaizduoja sceną iš kurio Washington Irving kūrinio?