Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Perjungti į spausdinamus版作品 Pirkti rankų darbo tapybą Pasidalinti
Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Automatinė diorama 问答 Prezentacija Statistika

Mrs. William Page

Matmenys
153.0 x 92.0cm

This 1860 Academic Realism portrait features a dignified woman against the Roman Colosseum. Discover the elegance of this William Page masterpiece.

Amerikos portretininkas, garsėjęs puikiais Titiano kopijomis. Atraskite amžiną William Page meno kūrybą jau šiandien.

Gaukite spausdinimui paruoštą failą, kurio kokybė gerokai viršija internetinę peržiūrą. Kiekvienas mūsų parduodamas skaitmeninis vaizdas yra ištrauktas iš aukštos raiškos pagrindinio failo mūsų duomenų bazėje — paprastai jis siekia nuo 5 000 iki 15 000 pikselių plotio — todėl galite drąsiai spausdinti didelius formatus, apkirpti vaizdą ar reprodukcija užtikrins visas smulkias detales.

Mūsų studijoje nė viena kopija nelieka neapdorota. Skaitmeninio vaizdo ekspertas, lygiu su originaliu paveikslu, patikrina spalvas ir, jei reikia, jas koreguoja, o tada profesionaliais retušavimo įrankiais padidina aiškumą bei detales — visada išlaikydamas ištikimybę autoriaus teptuko traukoms ir stiliui. Rezultatas – vaizdas, kuris atrodo kaip tikras paveikslas, o ne kaip su filtrais apdorotas skenavimas.

Patvirtinate prieš užsakymo pabaigą: mūsų ekspertas per 72 valandas el. laišku atsiųsta vaizdą jūsų peržiūrai. Nepasitenkinate rezultatu? Paprašykite patobulinimų ar pataisymų arba prašykite pinigų grąžinimo, jei kokybė neatitinka jūsų lūkesčių.

Ši kokybė yra patikima leidybos įstaigoms, dizaino studijoms, galerijoms ir spaudos įmonėms.

Skaitmeninis vaizdas

Atsisiųskite didelės raiškos failą asmeniniam naudojimui, spausdinimui ir kūrybiniams projektams. ( Perjungti į spausdinamus版作品 Pirkti rankų darbo tapybą)

Galutinė kaina

€ 22,18

Kiekvieną skaitinio vaizdo užsakymą papildė

Profesionalus skaitmeninis vaizdų pristatymas, garantuotas

Pasirinkę WahooArt.com, jūs ne tik gaunate paveikslėlį – jūs gaunate profesionaliai patobudintą skaitmeninį kūrinį, sukurtą itin tikniai ir užtikrinantį pasitenkinimą. Štai viską, kas automatiškai pritékia jūsų užsakymui:

Greitas pristatymas el. paštu

Jūsų aukštos raiškos skaitmeninis vaizdo failas bus išsiųstas el. paštu per 72 valandas nuo užsakymo – jis bus paruoštas naudoti be jokių papildomų veiksmų.

Dirbtiniu intelektu tobulintas skaitmeninis failas

Jūsų meno kūrinys profesionaliai optimizuojamas naudojant pažangius dirbtinio intelekto įrankius ir rankinį redagavimą, užtikrinant maksimalią detalę, aiškumą ir spalvų tikslumą.

Nemokamas visam laikui pakartotinis siuntimas

Atsitiktinai ištrytikote ar praradote savo failą? Nebijokite – bet kuriuo metu atsiųsime jį jums vėl nemokamai.

Jokio importo mokesčio – niekada

Mėgaukitės savo meno kūrynu be jokių muitinės mokesčių, įkainų ar pristatymo išlaidų – skaitiniai failai visada yra neapmokestinami.

Spalvų tikslumo garantija

Naudodami profesionalią įrangą ir spalvų valdymo sistemas, užtikriname, kad jūsų skaitmeninis vaizdas kuo tiksliau atspindėtų originalias spalvas.

100 dienų patikimumo garantija

Jei nebuvosite patenkinti įsigyto skaitmeninio vaizdo, mes jį tališkai koreguosime arba grąžinsime 100% sumą per 100 dienų – be jokių klausimų.

100% pinigų grąžinimo garantija

Nesitenkinate? Gaukite visą sumokėtą sumą per 100 dienų nuo skaitmeninio failo gavimo – be jokių papildomų klausimų.

Nuolaidos dideliems užsakymams

Pirkti 3 nuotraukas – 10% nuolaida – Pirkti 5 – 15% nuolaida – Pirkti 10 ir daugiau – 20% nuolaida. Puikiai tinka kūrybiniams projektams, galerijoms bei agentūroms.

Trumpa informacija

  • Artistic style: Academic Realism
  • Artist: William Page
  • Title: Mrs. William Page
  • Notable elements or techniques: Atmospheric perspective, smooth brushwork
  • Location: Detroit Institute of Arts, Detroit

Karo viktorina

Kiekviename klausime yra tik vienas teisingas atsakymas.

Klausimas 1:
What is the setting for the portrait of Mrs. William Page?
Klausimas 2:
What is the artistic style of this painting?
Klausimas 3:
In what year was this portrait painted?
Klausimas 4:
What color is the subject's clothing?
Klausimas 5:
What type of trim is featured on the subject's dark cloak?

Composition and Visual Elements

In this vertical, three-quarter length portrait, Mrs. William Page by William Page occupies a space of quiet dignity. She sits slightly off-center to the right, a placement that allows the eye to wander toward the monumental architecture looming to her left. The composition creates a deliberate balance between the living presence of the subject and the ancient, weathered stone of the Roman Colosseum. This structural tension draws the viewer into a moment of stillness amidst the weight of history.

The artist employs atmospheric perspective to pull the viewer through the scene, establishing a profound sense of depth and scale. While the subject remains in sharp focus in the foreground, the massive arches of the Colosseum recede into the mid-ground, softening as they meet the clear sky. This layering of space makes the ruins feel vast and distant, emphasizing the scale of the Roman landscape. The arrangement ensures that the subject remains the primary focus, even as the grandeur of the background provides a sweeping sense of place.

Style and Artistic Technique

The portrait adheres to the principles of Academic Realism, where every stroke seeks to honor the physical truth of the world. There is a profound sense of precision in the way the artist handles the details, ensuring that the viewer perceives the exactness of the subject's features and the structural integrity of the ruins behind her. This meticulous approach creates a scene that feels anchored in a specific, tangible moment of history.

Smooth brushwork defines the execution, leaving almost no trace of the artist's hand upon the surface. This seamless application allows the eye to glide over the canvas, moving from the soft contours of the face to the heavy, dark folds of the cloak without interruption. Such technical control ensures that the focus remains entirely on the lifelike representation of textures and forms. One can almost feel the difference between the weight of the fabric and the weathered, porous surface of the stone arches.

The artist achieves a remarkable sense of presence through this disciplined method. By emphasizing the tactile qualities of the materials—the softness of fur against the hardness of ancient masonry—the work achieves a heightened sense of reality. The forms do not merely exist on the canvas; they occupy space with a convincing, physical weight that bridges the gap between the painted image and the viewer's own perception of the world.

Color and Lighting Details

The scene unfolds through a palette dominated by earthy, warm tones that ground the composition in a sense of ancient permanence. Ochre, tan, and sienna wash over the massive stone structures of the Colosseum, capturing the weathered essence of the ruins. These sun-baked hues provide a striking contrast to the deep, solid black of the subject's cloak. Above the architectural weight of the background, a soft blue sky offers a gentle, airy counterpoint to the heavy textures below.

Light falls across the scene with a soft, diffused quality, as if the sun is filtered through a light layer of clouds or the quiet haze of a late afternoon. This even illumination wraps around the subject, washing over her features without the intrusion of harsh shadows. Such gentle lighting preserves the subtle contours of her face and allows the textures of the fur trim to emerge with clarity. The interplay of light and shadow remains muted, ensuring that the focus stays on the quiet dignity of the moment rather than dramatic shifts in brightness.

Subject Matter and Attire

Mrs. William Page occupies the foreground, her presence commanding the space with a quiet, dignified grace. She is captured in a three-quarter length pose, her figure set against the monumental, weathered arches of the Roman Colosseum. The sheer scale of the ancient ruins behind her emphasizes her elegance, creating a striking contrast between the enduring stone of history and the living, breathing subject of the portrait. She gazes out with a composure that suggests a woman of significant standing, perfectly at home amidst the grandeur of Italy.

Her attire speaks of high formality and the luxury of the nineteenth century. She is draped in a heavy, dark cloak that absorbs the light, providing a deep anchor for the composition. A soft, tactile fur trim edges the garment, its texture appearing thick and inviting against the smooth fabric of her clothing. This dark ensemble is complemented by a matching headpiece, which frames her face and adds to the structured, regal silhouette of her appearance. Every fold of her cloak and every strand of the fur trim suggests a moment of stillness during a grand tour of the Roman landscape.

Klausimai ir atsakymai

Ar yra galima peržiūrėti „Mrs. William Page“ – William Page asmenines nuotraukų rodyklę?

Kūrinį „Mrs. William Page“ – William Page galima peržiūrėti kaip slaidų rulio formatą puslapyje Slaydšou.

Kokios yra „Mrs. William Page“ – William Page proporcijų ir kokio dydžio?

„Mrs. William Page“ – William Page yra Tall formatas, kurio matmenys yra 153.0 x 92.1cm.

Kas yra „Mrs. William Page“ kūrybos autorius?

Kūrinį „Mrs. William Page“ sukūrė William Page. Darbas katalogizuojamas William Page vardu.


Autoriaus biografija

William Page gyvenimas ir meninė kelionė

Gedęs Albany, J_{u}S_{a}n_{u}s_{a}s, William Page buvo universalus amerikiečių dailininkas ir portretistas. Jo ankstyvoji mokslas prasidėjo Frederick de Peyster biure, po to seko studijos James Herring studijoje. Galiausiai jis tapo Samuel F. Morse mokinio ir įstojo į Nacionalinę meno akademiją, kur jo piešiniai antikų klasėje pelnė sidabrinį medalyjį. Po trumpo laikotenio studijuodamas teologiją Andoveros teologijos seminare ir Amherst koledže, jis grįžo į meno pasaulį.

Page's karjera leido jam judėti tarp Niujorko ir Bostono, galiausiai praleidamos vienaslikas devintį metų gyvendamas Florencio ir Romos miestuose. Italijoje jis tapo išdaylių asmenų, tokių kaip Robertas ir Elizabeth Browning, portretų kūrėjas. Jis buvo giliai įkvėstas didžiųjų meistrų kūrinių, ypač Titiano, kurio malianimo metodą jis siejė atskleisti. Jo Titiano kūrinių kopijos buvo tokios išskirtinės, kad viena iš jų kažkada buvo konfiskuota Florentijos valdžios, nes buvo tikėta, jog tai originalas.

Žeimios kūrybos darbai ir palikimas

Per visą savo karjerą Page kūrė itin įvairius temų spektrą – nuo religinių scenų, tokių kaip „Moizis ir Aaronas Horebo kalno viršuje“ bei „Šventoji šeima“, iki išskirtinių asmenų portretų. Jo portretų ciklas apėmė:

Be savo dalyvavimo dailėje, Page buvo žmogus su įvairiais interesais; jis parašė „Naują geometrinį žmogaus figūros matavimo metodą“ ir gavo patentus už įvairius tobulinimus ginkluose bei laivuose. Jis mirė Staten Islande.

William Page

William Page

1811 - 1885 , JAV

Trumpa informacija

  • Artists Who Influenced This Artist: ['Titian']
  • Date Of Birth: 1811
  • Date Of Death: 1885
  • Full Name: William Page
  • Nationality: Amerikos
  • Notable Artworks:
    • Atenos vaizdas
    • Venera
    • Moizis ir Aaronas Horebos kalno viršuje
    • Vaikas Bachas
    • Bėgimas į Egipto
    • Jaunieji kupci
    • Paskutinis susitikimas
    • Ruth ir Naomi
    • Kupido
  • Place Of Birth: Albany, United States