Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Pirkti rankomis tapytą reprodukciją Perejti prie skaitmeninių vaizdų Siųsti
Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Diaporama Statistika

Uranie II

Considered among Braque’s finest prints, Uranie II exemplifies his mastery of printmaking techniques and his ability to distill complex ideas into visually compelling compositions.

Žemiau yra lietuviška meta aprašymas apie Georges Braque (150-250 simbolių): Georges Braque buvo kubizmo revoliucija ir įtakingas impresionistų pasektijas. Jo žymiausios veiklos – „Namai L'Estaque“, emocingos drobės kūriniai, kuriuose ištryškė nauja estetika ir istorinės reikšmės suvokimas. Kubizmui jis sukėlė pasaulinį susišalinimą nuo tradicinių principų.

Šiame puslapyje rodomas meno kūrinys yra saugomas autorių teisių įstatymais, todėl neturime teisės legaliai kurti ar parduoti jo identiškos reprodukcijos. Ši apsauga užtikrinama remiantis tokiais tarptautiniais susitarimais kaip Bernės konvencija ir pagal nacionalines įstatymų nuostatas, įskaitant tas, kurias nurodo JAV autoriškos teisės įstatymas – 17-asis skyrius.

Šis metodas visiškai atitinka autorių teises, nes jame nėra kūrinio kopijavimo ar dubliavimo. Tai yra kūrybinė reinterpretacija – naujas paveikslas, kurį įkvėpė originalas, tačiau kuris nėra jo identiškas.

Giclée / Meno spausdinimas

Muziejų lygio „giclée“ arba drobos spausdinimas: greita gamyba ir lankstios apdailos parinktys. ( Pirkti rankomis tapytą reprodukciją Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

Corner sample of the P118B picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: lieto polistirolo, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: lieto polistirolo, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: solidus medžio, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: solidus medžio, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: solidus medžio, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standartinis
individualaus dydžio
CM
INCH

Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.

plotis
aukštis

Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad atvaizdas derėtų prie jūsų rėmo ar sienos. Spausdiną galima tik sumažinti, bet nepadidinti virš originalaus paveikslėlio dydžio, todėl keičiant proporcijas, dalis vaizdo prarandama. Prieš spausdinimą atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas pjūvis nėra tikslus – jį rodo tik maketas.

Pristatymas visame pasaulyje () per 2 weeks, o ne įprastas 4/5 savaičių laikotarpis. (24 spalis)

Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
Aukštos kokybės lininis drobė
Pilnas siuntimo draudimas
Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
Tikro spalvų atitikimo garantija
100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
100% pinigų grąžinimo garantija
Nuolaida dideliems užsakymams

Bendroji kaina

€ 60

Uranie II

Giclée / Meno spausdinimas

Reprodukcijos dydis

-

Visų pasirinktų variantų kaina

€ 60

Pagrindinė informacija

  • Artist: Georges Braque
  • Notable elements or techniques: Geometric abstraction; Fractured forms
  • Title: Uranie II
  • Year: 1958
  • Artistic style: Early 20th Century
  • Movement: Cubism

Georges Braque: A Pioneer of Cubism and Beyond

Georges Braque (1882-1963) stands as one of the titans of early 20th-century art, inextricably linked to Pablo Picasso in the genesis of Cubism. Born in Argenteuil, France, his formative years were steeped in the traditions of house painting and decoration—a grounding that instilled not only technical prowess but also a profound appreciation for visual structure and form. This dual influence would propel him toward groundbreaking artistic innovations that fundamentally challenged conventional perceptions of representation. Moving to Paris in 1902, Braque immersed himself in the burgeoning artistic landscape of the city, forging connections with fellow innovators like Marie Laurencin and Francis Picabia. It was during this period that he encountered Cézanne’s influence—particularly Cézanne's exploration of geometric simplification—which profoundly impacted his approach to painting. This encounter catalyzed a pivotal shift toward abstraction, marking the beginning of Braque’s journey into Cubism alongside Picasso.

Uranie II: Fragmented Reality and Geometric Harmony

“Uranie II,” created in 1958, exemplifies Braque's masterful distillation of Cubist principles. The artwork presents a stylized depiction of two faces joined by a bow—a motif that recurs throughout Braque’s oeuvre—characterized by fractured forms and flattened perspective. Unlike traditional portraiture, “Uranie II” abandons realistic detail in favor of geometric abstraction, prioritizing form over illusionistic representation. This deliberate simplification aligns perfectly with the core tenets of Cubism, which sought to dismantle visual conventions and explore alternative ways of perceiving space and volume. The color palette is deliberately restrained—dominated by browns, blues, and blacks—enhancing the artwork’s austere aesthetic. Lines are paramount in defining shapes and establishing outlines, contributing significantly to the piece's geometric character. Shapes predominantly consist of rectangles and circles, rendered with abstracted representations of facial features. The subtle texture appears somewhat rough, likely resulting from the application of paint or printing technique, adding a tactile dimension to the visual experience.

Technique and Material Considerations

Braque’s technique involved meticulous pigment mixing onto a canvas support—a process that demanded precision and careful observation. He utilized pigments (browns, blues, blacks) combined with a binder –likely oil –to achieve desired tonal qualities and textural effects. The printing process employed aquatint, a technique involving etching plates coated with wax to create recessed areas that absorb ink during printing. This method ensured exceptional color fidelity and tonal nuance—essential elements in capturing the essence of Braque’s artistic vision. Lithograph and aquatint prints were produced by Maeght, Paris, demonstrating Braque's commitment to disseminating his artwork widely.

Symbolism and Emotional Resonance

The bow motif within “Uranie II” transcends mere decorative embellishment; it symbolizes connection and unity—a concept central to Braque’s artistic explorations. The flattened perspective reinforces the artwork’s intellectual rigor, mirroring the broader philosophical currents of Cubism that questioned accepted notions of visual perception. Ultimately, “Uranie II” invites contemplation on themes of duality and harmony—reflecting Braque's enduring fascination with capturing complex psychological states through simplified geometric forms. It stands as a testament to his ability to transform artistic conventions into vehicles for profound emotional resonance.

问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

Kokia „Uranie II“, autorius – Žoržas Brakas emocinė nuotaika?

„Uranie II“, autorius – Žoržas Brakas perteikia Reflective emocinę nuotaiką.

Kas yra „Uranie II“?

Darbos „Uranie II“ temos yra geometric abstraction, portrait composition, minimalist color palette, cubist form, decorative elements, facial representation, bow motif.

Kaip rasti panašių kūrinių kaip „Uranie II“, autorius – Žoržas Brakas?

Įrenginiai, panašūs į „Uranie II“, autorius – Žoržas Brakas, surinkti kūrinio Panašūs kūriniai puslapio.


Autoriaus biografija

Early Life and Artistic Foundations

Georges Braque, gimęs Argenteuil mieste Francijoje 1882 metais, įvykdė kelionę į meno pasaulį, kurią iš tikrųjų simbolizavo XX amžiaus meno vystymosi kraštovaizdis. Jo vaikystė šeimoje, kurioje veikė namų dažytojai ir dekoratorių meistrai, ne tik suteikė jam praktinę meistriškumą medžiagoms, bet ir ankstyvą įvertinimą formasiai ir struktūrai. Nepaisant pradėti vykti savo tėvo keliu, Braque’s šlovingos kūrybinės instinkcijos greitai vedė jį į akademinę mokslą Argenteuil mieste Francijoje 1882 metais.

Pervažiuodamas Paryžiui 1902 metais, Braque tęsė savo studijas Humberto akademijoje, prisijungdamas prie Paryžiaus meno gyvenimo šlovingos aplinkos. Čia jis susitikęs su artistas Marie Laurencin ir Francis Picabia, kuriuos įvykdė šlovingą kūrybinę instinkciją Francijoje 1882 metais.

The Embrace of Fauvism and the Dawn of Cubism

Braque’s pasirinkimas fauvistinių principų – išraiškos spalvos ir emocijų – yra įvykdė šlovingą kūrybinę instinkciją Francijoje 1882 metais. Šis laikotarpis buvo pažymiškas eksperimentais su spalvomis Paryžiui 1902 metais.

Švietimo akademijoje Humberto Paryžiui 1902 metais, Braque tęsė savo studijas Paryžiaus meno gyvenimo šlovingą aplinkos. Čia jis susitikęs su artistas Marie Laurencin ir Francis Picabia, kuriuos įvykdė šlovingą kūrybinę instinkciją Francijoje 1882 metais.

Innovation Through Fragmentation and Collage

Švietimo akademijoje Humberto Paryžiui 1902 metais, Braque tęsė savo studijas Paryžiaus meno gyvenimo šlovingą aplinkos. Čia jis susitikęs su artistas Marie Laurencin ir Francis Picabia, kuriuos įvykdė šlovingą kūrybinę instinkciją Francijoje 1882 metais.

Švietimo akademijoje Humberto Paryžiui 1902 metais, Braque tęsė savo studijas Paryžiaus meno gyvenimo šlovingą aplinkos. Čia jis susitikęs su artistas Marie Laurencin ir Francis Picabia, kuriuos įvykdė šlovingą kūrybinę instinkciją Francijoje 1882 metais.

Later Years and Enduring Legacy

Švietimo akademijoje Humberto Paryžiui 1902 metais, Braque tęsė savo studijas Paryžiaus meno gyvenimo šlovingą aplinkos. Čia jis susitikęs su artistas Marie Laurencin ir Francis Picabia, kuriuos įvykdė šlovingą kūrybinę instinkciją Francijoje 1882 metais.

Švietimo akademijoje Humberto Paryžiui 1902 metais, Braque tęsė savo studijas Paryžiaus meno gyvenimo šlovingą aplinkos. Čia jis susitikęs su artistas Marie Laurencin ir Francis Picabia, kuriuos įvykdė šlovingą kūrybinę instinkciją Francijoje 1882 metais.

Žoržas Brakas

Žoržas Brakas

1882 - 1963 , Prancūzija

Trumpa informacija apie kūrėją

  • Artistic Movement Or Style: Kubizmo ir Fauvizmo
  • Artists Who Influenced This Artist:
    • Henri Matisse
    • André Derain
    • Pablo Picasso
  • Date Of Birth: 1882-05-13
  • Date Of Death: 1963
  • Full Name: Georges Braque
  • Nationality: Prancūzas
  • Notable Artworks:
    • Žinomas namai L'Estaque
    • Kantrybė
    • Violonas ir Paletė
  • Place Of Birth: Argenteuil, Prancūzija
Tyrinėkite meno kūrinius, suskirstytus pagal temas, stilius ir savybes.