Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų Siųsti
Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Diaporama Statistika

July 20th

Fernando Botero's "July 20th" captures a vibrant street scene with exaggerated figures and bold colors, reflecting Colombian culture & Botero’s signature style. Explore this iconic painting!

Fernando Botero – garsiausias Kolumbijos dailininkas, žinomas dėl savo „Boterismo“ stiliaus, kupino apvalių formų ir spalvingų paveikslų. Atraskite jo ikoninius kūrinius ir unikalų požiūrį į meną.

Šiame puslapyje rodomas meno kūrinys yra saugomas autorių teisių įstatymais, todėl neturime teisės legaliai kurti ar parduoti jo identiškos reprodukcijos. Ši apsauga užtikrinama remiantis tokiais tarptautiniais susitarimais kaip Bernės konvencija ir pagal nacionalines įstatymų nuostatas, įskaitant tas, kurias nurodo JAV autoriškos teisės įstatymas – 17-asis skyrius.

Kaip pagarbią ir teisėtą alternatyvą, mes siūlome pagal užsakymą rankomis dažytus paveikslus, įkvėptus originalo. Mūsų įgudę ir profesionalūs menininkai kruopščiai tiria originalo stilių, nuotaiką ir meninę esmę, kad sukurtų naują, unikalią kūrinį, kuris sukelia tą paties jausmą – išlikdamas tuo tarciau originaliu, savarankišku kūrybiniu darbu.

Šis metodas visiškai atitinka autorių teises, nes jame nėra kūrinio kopijavimo ar dubliavimo. Tai yra kūrybinė reinterpretacija – naujas paveikslas, kurį įkvėpė originalas, tačiau kuris nėra jo identiškas.

Rankų darbo aliejinės reprodukcijos

Rankiniu būdu tapytas aliejus ant droblio jūsų pageidaujamame dydį ir rėmuose – mūsų menininkų darbas pagal užsakymą. ( Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

Corner sample of the P118B picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: lieto polistirolo, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: lieto polistirolo, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: solidus medžio, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: solidus medžio, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: solidus medžio, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standartinis
individualaus dydžio
CM
INCH

Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.

plotis
aukštis

Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad paveikslas atitiktų jūsų rėmą ar sieną. Kadangi šis darbas yra rankinio darbo, siekiant išgauti kitokio formos dydį, paveikslas gali būti šiek tiek didesnis (nuo kraštų bus palikta daugiau erdvės) arba mažesnis – pasirinkite jums patogiausią variantą. Prieš pradedant tapyti, atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas vaizdas nėra galutinis rezultatas – jį parodys tik sukurtas maketas.

Ką galima pakeisti (pavyzdžiai): Pakeisti veidą į kliento nuotrauką; Pridėti augintinį (pvz., pakeisti katę šunimi); Įtraukti paslėptą žinutę fone; Pakeisti fono kraštovaizdį ar elementus.
Gavus užsakymą, WahooArt.com komanda susisieks su klientu el. paštu dėl instrukcijų ir pateiks maketo pavyzdį

Pristatymas visame pasaulyje () per 3–4 savaites, o ne įprastai – per 5 savaites. (23 spalis). Kokybė lieka nepakeičiama.

Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
Aukštos kokybės lininis drobė
Pilnas siuntimo draudimas
Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
Tikro spalvų atitikimo garantija
100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
100% pinigų grąžinimo garantija
Nuolaida dideliems užsakymams

Bendroji kaina

€ 239

July 20th

Reprodukcijos technika

Reprodukcijos dydis

-

Visų pasirinktų variantų kaina

€ 239

Pagrindinė informacija

  • Medium: Oil on Canvas
  • Notable elements or techniques: Voluminous figures
  • Title: July 20th
  • Subject or theme: Urban scene, people
  • Influences: Columbian art

Karo viktorina

Kiekviename klausime yra tik vienas teisingas atsakymas.

Klausimas 1:
What is the primary subject depicted in "July 20th"?
Klausimas 2:
The painting "July 20th" is primarily associated with which artist?
Klausimas 3:
According to the description, what is a notable characteristic of Fernando Botero's style evident in this painting?
Klausimas 4:
In the image description, what is noted about the figures in the painting?
Klausimas 5:
What year was the painting "July 20th" created, according to the provided information?

The Weight of the Moment: Unpacking "July 20th"

Fernando Botero’s “July 20th,” painted in 1984, isn't merely a depiction of two figures on a street; it’s a carefully constructed tableau brimming with quiet drama and subtle social commentary. The painting immediately arrests the eye with its monumental scale – a characteristic hallmark of Botero’s signature style, often referred to as “Boterismo.” Here, however, the exaggeration isn't purely for spectacle. Instead, it serves to amplify the emotional weight of the scene, drawing us into an intimate moment of interaction amidst the bustling backdrop of Medellín.

The composition is deceptively simple: a man in a fedora and sporting a baseball bat stands alongside a woman whose hand instinctively rises to her face. Their positioning – close but not touching – suggests a conversation held just short of revelation, a shared experience suspended in time. A few secondary figures populate the periphery, hinting at a larger urban life unfolding beyond this immediate exchange. The inclusion of a handbag and a small child adds layers of domesticity, grounding the scene within the everyday realities of Colombian society.

The Language of Volume: Botero’s Distinctive Technique

Botero's genius lies in his masterful manipulation of volume – a technique he honed during his early years observing the Baroque churches and vibrant street life of Medellín. “July 20th” exemplifies this perfectly. The figures are rendered with thick, almost sculptural brushstrokes, their forms ballooning outwards, creating an illusion of immense size and solidity. This deliberate distortion isn’t about literal representation; it's a conscious choice to emphasize the subjects’ presence and imbue them with a sense of weight and importance. Notice how the man’s bat seems to expand into a formidable weapon, while the woman’s gesture – a subtle shield against an unseen force – adds another layer of complexity.

  • Bold Outlines: Botero frequently employs strong outlines to define the shapes and forms within his paintings.
  • Exaggerated Proportions: Figures are often depicted with disproportionately large bodies, contributing to the overall sense of monumentality.
  • Rich Color Palette: The painting utilizes a vibrant yet restrained color palette, dominated by earthy tones punctuated by pops of red and yellow – colors that evoke both warmth and a subtle undercurrent of tension.

Historical Context & The Spirit of Medellín

Painted in 1984, “July 20th” reflects the social and political climate of Colombia at the time. The country was grappling with internal conflict and economic instability, and Botero’s work often engaged with themes of violence, inequality, and the complexities of Colombian identity. The painting can be interpreted as a meditation on human connection amidst societal pressures – a quiet moment of intimacy within a world marked by uncertainty. It's also worth noting that July 20th is Colombia's Independence Day, adding another layer of cultural significance to the scene.

The choice of Medellín as the setting is crucial. The city’s rich artistic heritage and its distinctive architectural style – characterized by ornate facades and a sense of grandeur – undoubtedly influenced Botero’s aesthetic sensibilities. “July 20th” captures this spirit, transporting us to a vibrant urban landscape where everyday life unfolds against a backdrop of historical and cultural richness.

A Moment Frozen in Time: Emotional Resonance

Despite its seemingly simple composition, “July 20th” possesses a remarkable emotional depth. The ambiguity of the interaction between the two figures invites speculation – are they lovers? Friends? Strangers caught in a fleeting moment of connection? The painting’s power lies in its ability to evoke a sense of nostalgia and quiet contemplation. It's a reminder that even within the most chaotic of environments, moments of genuine human connection can emerge, offering a glimpse into the complexities of the human experience. The painting’s enduring appeal stems from its ability to resonate with viewers on a deeply personal level, prompting them to reflect on their own relationships and experiences.

问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

Kokia buvo Fernando Botero amžius sukuriant „July 20th"]?

Kai 1984 m. buvo sukurta „July 20th“, Fernando Botero – gimęs 1932 m. – buvo 52 metų amžiaus.

Kur šiandien galima pamatyti kūrinį „July 20th“, autorius – Fernando Botero?

Kūrinys „July 20th“, autorius – Fernando Botero rodomas Kolumbijos nacionalinis muziejus, Bogota, Kolumbija. Nuoroda į muziejų nurodo originalą, o ne reprodukciją.

Ką vaizduoja „July 20th“, autorius – Fernando Botero ir kokią nuota sukelia?

„July 20th“ vaizduoja fernando botero, colombian art, volume, figures, street scene, 1984, urban life, baroque, o jo perteikiama nuotaika yra Dramatic.


Autoriaus biografija

Fernando Botero: Kolumbijos vizionierius ir „Boterizmo“ kūrėjas

Gimęs 1932 metais Medeljine, Kolumbijoje, Fernando Botero Angulo greitai iškilo kaip vienas žymiausių Lotynų Amerikos menininkų, pripažintas visame pasaulyje. Jo kelias prasidėjo ne meno akademijų salėse, o spalvingoje gimtojo miesto atmosferoje ir barokinėje puošyboje. Jaunasis Botero buvo izoliuotas nuo pagrindinių meno srovių, todėl įkvėpimo semdavosi iš Medeljino kolonijinės architektūros bažnyčių ir judrių miesto scenų – tai formavo jo unikalų estetinį požiūrį. Ši ankstyva patirtis ugdė pirmitivistinį jautrumą, vertinimą paprastoms, bet galingoms formoms, kurios tapo pagrindiniu jo stiliaus bruodu. Pradėjęs piešti susidomėjęs bulių kovomis, jis greitai suprato, kad jo kelias veda ne į areną, o į platesnę formos ir apimties erdvę.

„Boterizmo“ gimimas

Botero meninis vystymasis buvo žymimas sąmoningu atsisakymu nuo Europos modernizmo. Studijavęs Madride ir Paryžiuje, jis nusivylė vyraujančiomis avangardo srovėmis. Vietoj to, jis ėmė ieškoti įkvėpimo senųjų meistrų – Velaskeso, Gojos ir Titiano – darbuose, atrandamas klasikinės formos galią. Ši patirtis lėmė „Boterizmo“ gimimą – stilių, pasižymintį dosniais, padidintais apimtimis. Tai nebuvo tik storų žmonių vaizdavimas, kaip teigė kai kurie kritikai; tai buvo sąmoningas proporcijų manipuliavimas, šventė jausmingumui ir gausybei bei subtilus komentarai apie socialinę ir politinę realybę. Jo figūros – žmonės, gyvūnai ar natiurmortai – turi monumentalų buvimą, spinduliuojančią šilumą ir tylią orumą. 6-ojo dešimtmečio pradžioje šis stilius įsitvirtino, tapybos darbai, tokie kaip *Prezidentinė šeima* (1967), tapo ikoniškais jo augančios estetikos atstovais. Šis kūrinys ypač subtiliai satyrizavo Kolumbijos politinę elitą, tuo pačiu demonstruodamas patrauklų Botero apvalių formų žavesį.

Plečiant horizontus: skulptūra ir toliau

Nors iš pradžių buvo garsėjęs tapybomis, Botero meniniai ambicijos 1973 metais, persikėlus į Paryžių, apėmė ir skulptūrą. Šis perėjimas pasirodė transformuojantis, leidęs jam tyrinėti apimtį ir formą trimis matmenimis. Jo monumentali bronzinės skulptūros pradėjo atsirasti viešose erdvėse visame pasaulyje – parkuose Niujorke, Florencijoje ir Medeljine – tapdamos mylimomis vietinėmis paminklų ir jo meninės vizijos simboliais. Šios skulptūros nebuvo tik padidintos jo paveikslų versijos; jos turėjo unikalų fizinį pobūdį, kviesdamas žiūrėtojus bendrauti su jais apčiuopiamu lygmeniu. Be tapybos ir skulptūros, Botero parodė įvairiapusį talentą piešiniuose ir koliažuose, dažnai nagrinėdamas politiškai įkrautas temas. Jo *Smurto* serija, sukurta reaguojant į eskalacinį konfliktą Kolumbijoje, yra galinga jo įsipareigojimo socialinei kritikai demonstracija. Panašiai ir *Abu Ghraibo* serija tiesiogiai kreipėsi į prievartą Irako kalėjime, rodydama jo norą susidurti su sunkia tiesa per meną.

Palikimas ir įtaka

Fernando Botero poveikis meno pasauliui yra neabejotinas. Jis tapo kultūros ikona Kolumbijoje, dosniai aukodamas muziejams ir viešosioms erdvėms, įtvirtindamas savo vietą kaip nacionaliniam lobis. Jo darbai peržengia geografines ribas, rezonuodami su publika visame pasaulyje universaliomis temomis apie žmoniją, jausmingumą ir socialinę kritiką. Nors kai kurie iš pradžių atmetė „Boterizmą“ kaip tik stiliaus keistumą, jis vėliau buvo pripažintas reikšmingu įnašu į figūratyvųjį meną. Jis mesti konvencinius grožio ir proporcijų standartus, kviesdamas žiūrėtojus permąstyti savo suvokimą apie žmogaus formą. Jo įtaka matoma daugelio šiuolaikinių menininkų darbuose, kurie tiria kūno įvaizdžio, socialinės satyros ir kultūrinės tapatybės temas. Botero palikimas apima ne tik jo meno pasiekimus; jis įkvėpė kartai Lotynų Amerikos menininkų priimti savo unikalų balsą ir požiūrį į pasaulį. Jis mirė 2023 metų rugsėjį, būdamas 91 metų amžiaus, palikęs nepaprastą kūrinių rinkinį, kuris ir toliau žavi ir provokuoja mintis.

Pagrindinės charakteristikos ir svarbūs darbai

  • Stilius: Boterizmas – pasižymintis padidintomis apimtimis ir proporcijomis.
  • Įtaka: Baroko menas, Senieji meistrai (Velaskesas, Goja), Lotynų Amerikos liaudies menas, ikikolumbinis menas.
  • Temos: Kolumbijos kultūra, socialinė satyra, politiniai komentarai, jausmingumas, žmogaus forma.
  • Svarbūs darbai: *Mona Lisa, Age Twelve* (1959), *The Presidential Family* (1967), *Dancers* (1987), *Death of Pablo Escobar* (1999), *La Paloma de la Paz* (2016).
  • Apdovanojimai: International Sculpture Center’s Lifetime Achievement in Contemporary Sculpture Award (2012).
Botero menas išlieka gyvybingas ir nuolatinis įrodymas vaizduotės, stebėjimo ir socialinės sąžiningumo galios.
Fernando Botero

Fernando Botero

1932 - 1959 , Lietuva

Trumpa informacija apie kūrėją

  • Gimimo Data: 1932 m. balandžio 19 d.
  • Gimimo Vieta: Medeljinas, Kolumbija
  • Meninis Stilius: Boterizmas, Primitivizmas
  • Mirties Data: 2023 m. rugsėjo 15 d.
  • Pilietybė: Kolumbietis
  • Pilnas Vardas: Fernando Botero Angulo
  • Įtakoję Menininkai:
    • Diego Rivera
    • Francisco de Goya
    • Diego Velázquez
  • Žymiausi Darbai:
    • Mona Lisa, Age Twelve
    • Šeimyninis portretas
    • Pasivaikščiojimas kalnuose
Tyrinėkite meno kūrinius, suskirstytus pagal temas, stilius ir savybes.