Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Lawrence oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Thomas Lawrence: kulcsfontosságú személyek
Satan Summoning His Legions az első helyet foglalja el Thomas Lawrence művei között: 2 400 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 10%-át teszi ki. Miss Murray és The Countess of Aberdeen követik. Thomas Lawrence összesen 24 000 látogatást kapott: 2 400 az artist oldalon, 21 600 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 77% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (19 000 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (90%) és telefonok (10%). Egy preferencia egyértelmű: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 28%-át teszi ki, csupán a katalógus 16%-át elfoglalva.
Thomas Lawrence: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Thomas Lawrence legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Thomas Lawrence érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 400
Júl 2026
1 700
17 300
Aug 2026
200
1 100
Sze 2026
500
1 800
Hogyan alakul a Thomas Lawrence egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Thomas Lawrence látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
45,5%
47,3%
Klasszikus
36,4%
16,9%
Dramatikus
9,1%
16,2%
Romantikus
9,1%
16,2%
Nyugodt
0,0%
1,4%
Luksusú
0,0%
1,4%
Békés, nyugodt
0,0%
0,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
27,3%
22,3%
Drámai
9,1%
18,2%
Nyugodt
9,1%
17,6%
Romantikus
27,3%
14,9%
Nosztalgikus
0,0%
8,1%
Melankolikus
9,1%
6,8%
Erőteljes presence
9,1%
5,4%
Sötét és komoly
9,1%
3,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
68,0%
60,8%
Lágy árnyékok
16,0%
27,6%
Érezhető fényesség
14,0%
6,9%
Fényerék egyensúlya
0,0%
4,3%
Fényes
2,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
46,0%
35,3%
Finom színtónusú
40,0%
46,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
15,5%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
3,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
85,0%
88,5%
Semleges tónusok
7,5%
7,7%
Sötét tónusú
2,5%
3,4%
Monokróm
5,0%
0,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
62,0%
51,7%
Egyensúlyos
38,0%
47,8%
Élénk
0,0%
0,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
7,8%
Lágy
24,0%
22,0%
Egyensúlyozott
14,0%
14,2%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
21,6%
Kijelentés
26,0%
34,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
4,3%
Lágyan kevert paletta
12,0%
8,6%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
17,2%
Erős színegyüntetés
54,0%
49,6%
Egységes színpaletta
10,0%
20,3%
Hogyan alakulnak Thomas Lawrence kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Portrait of the Children of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Portrait of Klemens Wenzel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of David Lyon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Queen Charlotte
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Pope Pius VII
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LA COMTESSE D'INCHIQUIN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Two Sons of the 1st Ear…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lord Granville Leveson Gowe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Arthur Wellesley (1769–1852…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Lady Caroline Lamb (d.1828)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Thomas Lawrence műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
21 500
89,6%
telefonok
2 500
10,4%
Mely nyelvek dominálnak Thomas Lawrence olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
500
55,6%
Német
200
22,2%
Angol
100
11,1%
Lengyel
100
11,1%
Hogyan alakulnak Thomas Lawrence napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
300
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
Thomas Lawrence: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Thomas Lawrence műve közül?
Satan Summoning His Legions: 2 400 látogatás, vagy 10% a(z) Thomas Lawrence megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Thomas Lawrence?
24 000 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (2 400) és a vászlakosság (21 600) látogatásai között.
A látogatók Thomas Lawrence oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (90%) és telefonok (10%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 90% arányban.
A látogatók kedvelik-e Thomas Lawrence egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 28%-át teszi ki a 16% katalógusból.