Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georges Clairin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Georges Clairin: a látogatások adatai
A(z) Georges Clairin legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a An Ouled Nail Tribal Dancer, amelyet tizenkét hónap alatt 800 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 28%-át teszi ki. Következők: Sarah Bernhardt dans son jardin de Belle Ile és The Opium Smokers. Összesen 2 200 látogatás: 100 a művész oldalán és 2 100 a művekhez. A figyelem 40%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 1 100 látogatás. A látogatók Éteri (Hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 67%-át, míg a katalógusban ez az arány 7%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Georges Clairin
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Georges Clairin leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Georges Clairin oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
1 000
Aug 2026
0
300
Sze 2026
0
500
Okt 2026
0
300
Mikor keresik a(z) Georges Clairin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Georges Clairin rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
46,7%
16,7%
Éteri
6,7%
66,7%
Luksusú
20,0%
0,0%
Romantikus
13,3%
16,7%
Klasszikus
6,7%
0,0%
Elegáns
6,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
46,7%
16,7%
Éteri
13,3%
66,7%
Romantikus
13,3%
16,7%
Sötét és komoly
13,3%
0,0%
Rejtélyes
6,7%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
6,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
19,6%
10,3%
Lágy árnyékok
32,6%
44,8%
Érezhető fényesség
32,6%
37,9%
Fényerék egyensúlya
10,9%
6,9%
Fényes
4,3%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
45,6%
17,2%
Finom színtónusú
28,3%
48,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
21,7%
34,5%
Egyértelmű színprészenység
4,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
67,6%
85,7%
Semleges tónusok
24,3%
10,7%
Sötét tónusú
5,4%
3,6%
Pasztell színek
2,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
45,6%
17,2%
Egyensúlyos
43,5%
82,8%
Élénk
10,9%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,3%
0,0%
Lágy
19,6%
3,5%
Egyensúlyozott
13,0%
3,5%
Erőteljes kontrasztú
28,3%
41,4%
Kijelentés
34,8%
51,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,7%
6,9%
Lágyan kevert paletta
17,4%
6,9%
Egyensúlyozott harmónia
10,9%
6,9%
Erős színegyüntetés
39,1%
62,1%
Egységes színpaletta
23,9%
17,2%
Melyek Georges Clairin kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Opium Smokers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
Portrait of Sarah Bernhardt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Émile de Girard…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le schérif de Oussan (Maroc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The King's Jester
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Gabrielle Kraus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the dancer Virg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sketch for the Lobau Galler…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L'armée française dans l'ég…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Carnage
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket beszélnek Georges Clairin rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatást kap Georges Clairin, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Georges Clairin kapcsán kérdeznek
Mely Georges Clairin műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
An Ouled Nail Tribal Dancer az első helyen, 800 megtekintéssel, a nézetések 28%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Georges Clairin közönsége a WahooArt.com platformon?
2 200 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalán, 2 100 a művekkel.
Mely művei Georges Clairin felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Éteri (Hangulat) leírású művek 67% látogatást generálnak a katalógus 7% részére.