Vaata sisu Vaata AR-eelvaadet Telli käsitsi maalitud reproduktsioon Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse Jaga teost
Detailid Õppekate juhend Lisa lemmikutesse Laadi alla Sarnased teosed Röntgenuuring Slaidietendus Statistika

In the Forest

Paul Cézanne's "In the Forest" (1899) is a Post-Impressionist masterpiece showcasing vibrant orange hues and bold brushstrokes, capturing nature’s essence with depth & emotion.

Avasta Paul Cézanne (1839-1906): Postimpressionistlik pioniir, kes ühendas impressionismi ja kubismit. Tutvu geomeetriliste kujudega, stillelifidega ja tema püsiiväljaga kaasaegses kunstis! #Cezanne #Postimpressionism

Giclée / Kunstiprint

Muuseumikvaliteediga giclée- või kangasprint kiire tootmisega ja paindlikud viimistlusvõimalused. ( Telli käsitsi maalitud reproduktsioon Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse)

Corner sample of the P118B picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: vormitud polüstüreen, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: tammepuu või massivpuit, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: tammepuu või massivpuit, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: tammepuu või massivpuit, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standardne suurus
kohandatud
CM
INCH

Vali meie eelmääratud suurused, mis vastavad teose algupärastele proportsioonidele.

laius
kõrgus

Sisestage vajalik laius ja kõrgus, et see sobiks teie raamile või seinale. Trükki saab ainult lõigata, seda ei saa kunagi pildist suuremaks teha, seega ka differentse vormiga suurus kaotab osa pildist. Enne trükkimist saadame teile kinnitamiseks digitaalse näidisprojektsiooni. Sellel lehel näidatud pilt ei kujuta reaalset lõiget — seda näitab ainult näidisprojekttsioon.

Ülemaailmne tarne () 2 nädala jooksul, tavalise 4/5 nädala asemel. (22 oktoober)

Tasuta ekspresssaatmine üle maailma
Kõrgekvaliteediline lina-kangastest muld
Täielik transpordikindlustus
Tollimaksude tagastamise garantii
Värvitoime täpsuse garantii
100 päeva tagastusõigus (ainult defektide korral)
100% raha tagasi garantii
Hulgusoodustus

Kogu summa

€ 59

In the Forest

Giclée / Kunstiprint

Reproduktsiooni mõõtmed

-

Lõppsumma

€ 59

Teave teose kohta

  • Year: 1899
  • Notable elements: Orange leaves, rocks
  • Medium: Oil on canvas
  • Artist: Paul Cézanne
  • Movement: Post-Impressionism
  • Influences:
    • Monet
    • Gauguin

Kunstiteaduse kvartett

Iga küsimuse kohta on ainult üks õige vastus.

Küsimus 1:
What art movement is Paul Cézanne’s ‘In the Forest’ primarily associated with?
Küsimus 2:
What is a prominent feature of ‘In the Forest’ that contributes to its dynamic colors?
Küsimus 3:
According to the description, what does ‘In the Forest’ symbolize in terms of Cézanne's artistic intentions?
Küsimus 4:
What is the approximate size (in centimeters) of ‘In the Forest’?
Küsimus 5:
Which of the following movements was ‘In the Forest’ most directly influenced by, according to the text?

Paul Cézanne’s “In the Forest”: A Post-Impressionist Vision of Nature

Paul Cézanne's "In the Forest," painted in 1899, isn’t merely a landscape; it’s an immersive experience, a deliberate attempt to capture the essence of nature rather than its literal representation. This pivotal work stands as a cornerstone of Post-Impressionism, a movement that arose as a reaction against the fleeting impressions favored by earlier Impressionists and sought instead to explore the underlying structure and emotional resonance of the natural world. Cézanne’s approach wasn't about replicating what the eye sees; it was about distilling the *feeling* of being within a forest – its stillness, its depth, and its vibrant energy – onto canvas.

The painting itself measures 61 x 81 cm and is executed in oil on canvas. Immediately striking are the bold, almost sculptural forms of the trees dominating the composition. Cézanne employs a technique that anticipates Cubism; he breaks down objects into their fundamental geometric shapes – cylinders, cones, and planes – and rearranges them to create an illusion of depth and volume. The orange leaves, particularly prominent in the foreground, aren’t rendered with delicate brushstrokes but rather as blocks of color, contributing significantly to the painting's dynamic and somewhat unsettling atmosphere. The rocks scattered throughout the scene add further textural complexity, grounding the composition while simultaneously hinting at the vastness of the forest.

Cézanne’s Revolutionary Approach: Beyond Impressionism

Cézanne’s style represents a significant departure from the Impressionist preoccupation with capturing momentary effects of light. While Impressionists sought to depict the *impression* of light and color, Cézanne was interested in exploring the underlying structure of objects and their relationship to space. He famously stated, “I do not paint what I see, but what I feel.” This sentiment encapsulates his core artistic philosophy – he aimed to convey a sense of solidity and permanence, as if the trees themselves were imbued with an inner strength.

The influence of Japanese prints is evident in Cézanne’s flattened perspective and simplified forms. He admired the way Japanese artists rendered objects without relying on traditional linear perspective, creating a sense of depth through color and composition. Furthermore, his exploration of color – particularly the juxtaposition of warm oranges and greens – reflects the work of Paul Gauguin, another key figure in Post-Impressionism, who sought to express emotion through vibrant hues. However, Cézanne’s use of color is far more restrained and deliberate than Gauguin's, serving primarily to define form and create a sense of harmony within the composition.

Symbolism and the Essence of Nature

“In the Forest” can be interpreted as a symbolic meditation on humanity’s relationship with nature. The dense foliage creates a feeling of enclosure, suggesting both protection and isolation. The vibrant colors evoke a sense of vitality and energy, while the muted tones in the background create a backdrop of tranquility. The painting isn't simply a depiction of a forest; it’s an evocation of the profound emotional experience of being immersed within one – a feeling of awe, wonder, and perhaps even a touch of melancholy.

Cézanne’s work profoundly influenced subsequent generations of artists, including Pablo Picasso and Henri Matisse. His emphasis on form, color, and subjective expression paved the way for movements like Cubism and Fauvism. His legacy continues to inspire artists today who seek to capture the essence of nature in a bold and innovative manner. For those seeking to bring this remarkable artwork into their homes, WahooArt offers meticulously crafted oil painting reproductions that faithfully recreate Cézanne’s vision with exceptional detail and vibrancy.

Exploring Cézanne's Legacy & Related Art Movements

Cézanne’s journey from Impressionism to Post-Impressionism is a fascinating one, marked by a constant experimentation with form and color. His exploration of the “promontory” – a technique of depicting objects as viewed through a gap or opening – exemplifies his desire to break free from traditional perspective and create a more dynamic and expressive representation of space.

To further appreciate Cézanne’s contribution, consider examining works by Claude Monet, whose Impressionistic landscapes provide a valuable contrast to Cézanne's more structured approach. Alternatively, explore Henri Matisse’s Fauvist paintings for an example of how color was used to express emotion and create a sense of immediacy. Understanding these related movements provides a richer context for appreciating the unique qualities of “In the Forest.”

For those interested in delving deeper into Cézanne's life and work, we encourage you to visit Paul Cezanne’s "In the Forest" on WahooArt.com or explore our comprehensive collection of Cézanne reproductions at [WahooArt URL].

Additionally, you can learn more about Post-Impressionism through Post-Impressionism Art Movement on WahooArt.com and gain insights into Symbolist painting at Symbolist Painting.

Küsimused ja vastused

Kas on õpilaste jaoks olemas infoleht teose „In the Forest“, autor Paul Cézanne kohta?

Teose „In the Forest“, autor Paul Cézanne Juhend leht pakub trükkideletavast kahele lehele jaotatud infolehte: teose koos identifiekatsiooniga, ajajooni, mis asetab selle kunstniku eluajale, muid kunstniku teoseid, mõõdetud väripaletti ning neljas stiilis kopeerimiseks valmis allatlusi.

Miks on teose "In the Forest" autoriõiguste staatus selline, nagu see on?

Teos „In the Forest“, autor Paul Cézanne on avalikus õiguses – selle autoriõigud onหมดunud. Tegijakeskuse kaitse lõpp määratakse kunstniku surmaaja järgi, mis toimus aastal 1906.

Mille kohta on teos "In the Forest" ja milline on selle atmosfer?

Teos „In the Forest“, autor Paul Cézanne kujutab teemasid forest, trees, orange leaves, landscape, cezanne, composition, depth, texture ja selle meeleolu on Calm. Teema ja atmosfäär loovad koos teose terviku.


Kunstniku elulugu

Paul Cézanne: Kujude ja värvide revolutsioon

Paul Cézanne, sündinud 1839. aastal Aix-en-Provence'is, Prantsusmaal, on üks olulisemaid tegelasi kunstiajaloos, kes sillutas vahet impressionismi kiirelt muutuvate muljete vahel ja kubismi fragmentaarse vormi poole. Tema tee ei olnud kohene edu; pigem oli see kunstilise uurimistöö aeglane arenemine, märgistatud enesehätta perioodidega ja kriitiliste tagasilöökidega, mis lõppesid pärandiga, mis muutis pöördeliselt kaasaegset kunsti. Sündinud jõuka perekonna – tema isa algul mütsimeister, hiljem pankur – lapsena nautis Cézanne haruldusega finantsilist kindlust, mis võimaldas tal pühenduda oma kirgule ilma kohese ärisuhtsest tuleneva surveta. Kuigi tema isa esialgu soovitas talle õigusteaduslikku karjääri, osutus kunstilise väljenduse tõmme liiga tugevaks ning ta loobus õigusõppest, et pühenduda maalimisega tegelemisele – otsus, mis määras tema elu. Varased mõjud hõlmasid romantismi, mis valitses tema noorusajas, ja Barbizon kooli maastikukunstile pühendumist, kuid just kohtumised kunstnike Paul Gaugenini ja Georges Seurati ning nende innovaatsete värvi- ja vormilähenemistega alustas Cézanne oma eripärase tee rajamist.

Varjust struktuurini: stiili arenemine

Cézanne'i varajased tööd kajastasid sageli romantilise maalikorraldusega seotud dramaatilisi ja emotsionaalselt laetud teemasid – tema lõuandid domineerisid tumedad paletid ja väljendusrõngad. Kuid see algusaeg oli vaid samm edasi palju analüütilisema ja murrangulisema lähenemisviisi suunas. Impressioonistide poolt eelistatud kiirelt muutuvate valguse muljete jäädvastamisest rahulolematuna asus Cézanne otsima aluseks olevate objektide struktuuri mõistmist ja esitamine. Ta püüdis mitte ainult seda, mida ta nägi, vaid ka seda, kuidas ta tajus reaalsust moodustavaid põhivorme. See viis tema looduslike kujude lagundamiseni nende geomeetrilisteks ekvivalentideks – koonused, silindrid ja sfäärid –, eelnenud kubismi revolutsioonile aastakümneid varem. Tema tehnika iseloomustas väikesed, korrata-korrata värviprõõmad, mis hoolikalt kihverti moodustavad keerulisi värvi- ja tekstuurivälju, luues kindluse ja sügavuse tunde, mida maalil varem nähtud pole olnud. Ta ei huvitunud illusiooniruumi loomisega; pigem esitas ta sageli objekte mitmest vaatenurgast korraga, väljakutsetes traditsioonilistele perspektiiviideedele ja sundides vaatajat aktiivselt oma kompositsiooni konstruktiivse iseloomuga suhtlema. See teadlik moonutus ei olnud juhuslik, vaid katse edastada täielikuma arusaamise vormist, esindades mitte ainult ühte hetke ajas, vaid tajude süntesi.

Maastikud, stilleivid ja inimkuju: peamised tööd ja korduvad motiivid

Cézanne'i looming on märkimisväärselt mitmekesine, hõlmates maastikke, stilleiweid, portreede ja ujujate kujutusi, kuid kõiki ühendab tema ainulaadne vormi- ja värvilahendus. Pond at Jas de Bouffan (1880) illustreerib tema maalikunsti, näidates tema võimekust jäädvustada looduse olemust kujude ja toonide hoolika paigutusega. Émile Zola portree (1866) paljastab tema areneva stiili ning annab veenva pilgu tema lähedase sõbra ja kirjaniku intellektuaalsele intensiivsele iseloomule. Tema stilleivid, näiteks õuntest ja muust puuviljast koosnevad, ei ole pelgud esitused objektidest, vaid mahu, valguse ja ruumisuhete uurimised. Mont Sainte-Victoire sarjast sai Cézanne'i obsessioon – korduv motiiv, mis võimaldas tal aastakümnete jooksul pidevalt uurida vormi ja perspektiivi. Need maalijad ei ole pelgud kujutused mäest; need on uuringud selle kohta, kuidas me tajume sügavust, mahu ja valguse ning varju vahelist koosmõju. Lõpuks esindavad tema ujujate seeriat, mis kujutab paljasid tegelasi idüllilistes maastikedes, sügavat uurimist inimkuju ja selle seost loodusega, sageli sisendatud ajatu ja vaikse kaalutlusega.

Innovatsioonist vormitud pärand: Cézanne'i mõju kaasaegsele kunstile

Paul Cézanne'i mõjuga järgnevatele kunstnike põlvkondadele on mõõdetav. Teda peetakse laialdaselt "kaasaegse kunsti isaks" tema murranguliste panuste poolest piltkeelele, mis rajas teed paljudele 20. sajandi suurematele kunstisuundadele. Pablo Picasso ja Georges Braque olid sügavalt võlgnud Cézanne'i geomeetriliste kujude ja mitmekordsete vaatenurgale pööratud tähelepanu, mis said kubismi keskseks põhimõtteks. Tema julge värvitasu ka inspireeris Fauvist liikumist, mida juhtisid kunstnikud nagu Henri Matisse, kes omaks võtsid eredaid, mitte-looduslikke toone. Isegi sürrealistid leidsid kõlakohaks Cézanne'i subjektiivse tajude ja psühholoogilise sügavuse uurimist. Spetsiifiliste liikumiste peale Cézanne'i kunstniku isikliku visiooni rõhutamine ja traditsiooniliste akadeemiliste piirangute keeldumisel vabanetasid põlvekunstnikke uuteks väljendusvormideks. Ta esitas küsimusi ise esindamise definitsiooni kohta, nihutades keskpunkti jäljendamisest visuaalse kogemuse konstruktiivse aluseks oleva struktuuri ja subjektiivse tajude põhjal. Tema surm 1906. aastal ei tähendanud lõppu, vaid algust – uue ajastu koitu kunstiajaloo jaoks, mida kujundas tema revolutsiooniline visioon.
Paul Cézanne

Paul Cézanne

1839 - 1906 , Prantsusmaa

Lühikest infot

  • Artistic Movement Or Style: Postimpressionism
  • Artists Or Movements Influenced By This Artist:
    • Kubism
    • Fauvism
    • Surrealism
  • Artists Who Influenced This Artist:
    • Romanticism
    • Barbizon koolkond
    • Paul Gauguin
    • Georges Seurat
  • Date Of Birth: 1839-01-19
  • Date Of Death: 1906-10-22
  • Full Name: Paul Cézanne
  • Nationality: Prantsuse
  • Notable Artworks:
    • The Pond at Jas de Bouffan
    • Portrait of Émile Zola
    • Forest
    • Mont Sainte-Victoire seeria
    • The Bathers
  • Place Of Birth: Aix-en-Provence, Prantsusmaa
Avastage teoseid, mis on koondatud teemade, stiilide ja omaduste kaupa.