Noh, Suntag Hvem der kigger, og på hvilke værker

1971

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Noh, Suntag på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Noh, Suntag: hvad besøgene viser

Det mest beundrede værk af Noh, Suntag på WahooArt.com er Drought #CFF0116, som er blevet åbnet 200 gange i løbet af tolv måneder, hvilket svarer til 40% af alle visninger. Næste på listen: Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP og Forgetting Machines #Yang Kyoon. I alt 800 besøg, heraf 300 til kunstnerens side og 500 til værkerne. Jul 2026 tiltrak det største publikum: 400 besøg. Besøgende foretrækker Lysende balance (Lysstyrke): 60% af deres besøg, hvor kataloget udgør 22%.

De 4 værker af Noh, Suntag, som besøgende beundrer mest

Hver rangering nedenfor afspejler de besøg, der er modtaget på WahooArt.com i løbet af de sidste tolv måneder; nummer 1 er det mest besøgte værk af Noh, Suntag.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 besøg · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 besøg · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 besøg · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 besøg · 20,0%

Hvornår besøger beundrere siden for Noh, Suntag?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Data i en tabel
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026100300
Aug 2026100100
Sept 2026100100

Hvornår bliver værkerne fra Noh, Suntag vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er Noh, Suntags favoritværker, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Data i en tabel
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Hvilke sprog taler beundrerne af Noh, Suntag?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøg modtager Noh, Suntag om dagen, og hvad vil der ske efterfølgende?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Data i en tabel
DagBesøg
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)0
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0

Hvad besøgende spørger om vedrørende Noh, Suntag

Hvilke værker af Noh, Suntag åbner de besøgende oftest?

Drought #CFF0116 først med 200 besøg, hvilket svarer til 40% af visningerne. 4 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Noh, Suntag på WahooArt.com?

800 besøg over tolv måneder: 300 til kunstnersiden, 500 til værkerne.

Hvilke værker af Noh, Suntag matcher de besøgendes smag bedst?

Værker beskrevet som Lysende balance (Lysstyrke) modtager 60% af de besøg, der er for 22% af kataloget.