Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Couture na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Thomas Couture: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Thomas Couture na WahooArt.com je Engaged Volunteer a jeho syn, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 1 700krát, což představuje 17% všech zobrazení. Další v pořadí: The Romans of the Decadence a Elève américaine peignant. Celkem 11 700 návštěv, z toho 2 000 na stránce umělce a 9 700 u děl. Zájem roste o 112%, od Srp 2026 do Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 9 000 návštěv. Návštěvníci prohlížejí na počítače (77%), telefony (19%) a tablety (4%). Návštěvníci preferují Jemné odstíny (Nasycení barev): 51% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 32%.
10 děl umělce Thomas Couture, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Thomas Couture.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
1 600
7 400
Srp 2026
0
800
Zář 2026
400
1 300
Kdy jsou díla umělce Thomas Couture vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Thomas Couture?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
50,0%
63,6%
Dramatický
25,0%
20,4%
Klidná atmosféra
25,0%
6,8%
Elegance
0,0%
9,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
50,0%
68,2%
Reflektivní
25,0%
20,4%
Dramatický
0,0%
11,4%
Závažný a tklivý
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
40,0%
41,2%
Měkké stínění
42,0%
40,2%
Střední jas
10,0%
15,7%
Jasná rovnováha
6,0%
2,9%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
28,0%
18,6%
Jemné odstíny
32,0%
51,0%
Vyvážená jemnost
30,0%
20,6%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
9,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
76,2%
81,0%
Tmavé tóny
14,3%
12,6%
Neutrální tóny
4,8%
5,3%
Monochromní
0,0%
1,1%
Přírodní motivy
2,4%
0,0%
Pastelové barvy
2,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
42,0%
31,4%
Vyvážená
52,0%
64,7%
Živobylé
6,0%
3,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
6,9%
Jemný
22,0%
36,3%
Vyvážený
24,0%
14,7%
Výrazný
22,0%
22,6%
Prohlášení
22,0%
19,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
1,0%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
11,8%
Vyvážená harmonie
4,0%
4,9%
Silná barevná jednotnost
44,0%
46,1%
Jednotná paleta
46,0%
36,3%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Thomas Couture měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
JUVENILNÁ ŽENA V BUSTU S OD…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Engaged Volunteer a jeho syn
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 200
0
300
Jaké je rozdělení publika Thomas Couture podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
9 000
76,9%
telefony
2 200
18,8%
tablety
500
4,3%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Thomas Couture?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
700
58,3%
japonsky
200
16,7%
rusky
200
16,7%
švédsky
100
8,3%
Kolik návštěv denně má Thomas Couture a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
100
út 29 Zář
100
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
600
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
500
po 12 Říj
0
út 13 Říj
200
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
300
pá 16 Říj
200
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
400
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
400
pá 23 Říj (předpověď)
200
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
400
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
400
pá 30 Říj (předpověď)
200
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
400
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
400
pá 6 Lis (předpověď)
200
O čem se návštěvníci ptají ohledně Thomas Couture
Která díla Thomas Couture prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Engaged Volunteer a jeho syn s 1 700 návštěvami, což představuje 17% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Thomas Couture na WahooArt.com?
11 700 návštěv za dvanáct měsíců: 2 000 na stránce umělce, 9 700 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce Thomas Couture?
Používají počítače (77%), telefony (19%) a tablety (4%); počítače představuje 77% návštěv.
Která díla Thomas Couture nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 51% návštěv pro 32% katalogu.