Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Tamara De Lempicka na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Tamara De Lempicka: klíčové postavy
Autoportrét v zeleném Bugatti je nejúspěšnějším dílem umělce Tamara De Lempicka: 2 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkové pozornosti. Následuje in the Green Bugatti a La belle Rafaela. Tamara De Lempicka zaznamenal celkem 18 200 návštěv: 4 800 na stránce umělce a 13 400 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 58% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (13 100 návštěv). Jazyky publika: německy (32%), rusky (18%) a anglicky (14%). Země diváků: Německo (43%), Švédsko (14%) a Polsko (9%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (65%), telefony (30%) a tablety (4%). Jedna preference je jasná: Záhadný (Emoční náboj) generuje 55% návštěv z pouhých 0% katalogu.
Tamara De Lempicka: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Tamara De Lempicka na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Tamara De Lempicka měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
2 000
11 100
Srp 2026
300
1 600
Zář 2026
2 400
600
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Tamara De Lempicka?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Tamara De Lempicka v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
50,0%
56,9%
Elegance
0,0%
27,5%
Zlatavý luxus
50,0%
15,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
0,0%
54,8%
Výrazný
50,0%
16,7%
Vášnivý
0,0%
11,9%
Dramatický
50,0%
4,8%
Romantický
0,0%
7,1%
Reflektivní
0,0%
4,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
11,8%
Měkké stínění
36,0%
17,7%
Střední jas
30,0%
49,5%
Jasná rovnováha
18,0%
18,8%
Luminózní
6,0%
2,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
12,0%
11,3%
Jemné odstíny
22,0%
19,4%
Vyvážená jemnost
38,0%
45,7%
Jasná barevná přítomnost
28,0%
23,1%
Sytá barva
0,0%
0,5%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
40,9%
60,9%
Tmavé tóny
27,3%
20,5%
Neutrální tóny
25,0%
15,9%
Monochromní
4,5%
2,0%
Pastelové barvy
2,3%
0,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
12,0%
11,8%
Vyvážená
52,0%
54,8%
Živobylé
36,0%
33,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
2,7%
Jemný
4,0%
0,5%
Vyvážený
2,0%
1,6%
Výrazný
10,0%
11,8%
Prohlášení
76,0%
83,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
5,4%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
9,1%
Vyvážená harmonie
12,0%
23,7%
Silná barevná jednotnost
52,0%
46,8%
Jednotná paleta
14,0%
15,0%
Jak se měnila obliba pláten Tamara De Lempicka v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Autoportrét v zeleném Bugat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
0
Portrét Marjorie Ferry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Adam a Eva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
in the Green Bugatti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
200
La belle Rafaela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Evelyne P.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Saint Antoine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Girl with Pitcher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jsou díla umělce Tamara De Lempicka prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
11 900
65,4%
telefony
5 500
30,2%
tablety
800
4,4%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Tamara De Lempicka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
2 100
31,8%
rusky
1 200
18,2%
anglicky
900
13,6%
španělsky
800
12,1%
švédsky
700
10,6%
nizozemsky
200
3,0%
Norwegian
200
3,0%
chorvatsky
100
1,5%
japonsky
100
1,5%
litevsky
100
1,5%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Tamara De Lempicka a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
400
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
500
út 29 Zář
500
st 30 Zář
200
čt 1 Říj
1 000
pá 2 Říj
700
so 3 Říj
500
ne 4 Říj
400
po 5 Říj
1 100
út 6 Říj
800
st 7 Říj
1 000
čt 8 Říj
1 600
pá 9 Říj
1 400
so 10 Říj
2 200
ne 11 Říj
1 000
po 12 Říj
1 100
út 13 Říj
500
st 14 Říj
1 300
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj
2 100
so 17 Říj (předpověď)
1 800
ne 18 Říj (předpověď)
1 000
po 19 Říj (předpověď)
1 500
út 20 Říj (předpověď)
1 000
st 21 Říj (předpověď)
1 400
čt 22 Říj (předpověď)
1 800
pá 23 Říj (předpověď)
2 400
so 24 Říj (předpověď)
2 100
ne 25 Říj (předpověď)
1 100
po 26 Říj (předpověď)
1 800
út 27 Říj (předpověď)
1 200
st 28 Říj (předpověď)
1 700
čt 29 Říj (předpověď)
2 100
pá 30 Říj (předpověď)
2 800
so 31 Říj (předpověď)
2 300
ne 1 Lis (předpověď)
1 300
po 2 Lis (předpověď)
2 000
út 3 Lis (předpověď)
1 400
st 4 Lis (předpověď)
1 900
čt 5 Lis (předpověď)
2 400
pá 6 Lis (předpověď)
3 200
Tamara De Lempicka: vaše dotazy
Které plátno od Tamara De Lempicka má nejvíce zhlédnutí?
Autoportrét v zeleném Bugatti: 2 200 návštěv, což představuje 12% všech zobrazení umělce Tamara De Lempicka. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Tamara De Lempicka?
18 200 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (4 800) a plátna (13 400).
Navštěvují Tamara De Lempicka na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (65%), telefony (30%) a tablety (4%); nejvíce je využívá počítače s podílem 65%.
Je Tamara De Lempicka dostupný v několika jazycích?
Ano: německy (32%), rusky (18%) a anglicky (14%). Na prvním místě je německy s podílem 32%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Tamara De Lempicka?
Ano, Záhadný (Emoční náboj): 55% návštěv pro 0% katalogu.