Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Huet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Huet: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Paul Huet na WahooArt.com dílo Le retour du grognard (Titre d'usage): 300 prohlídek, což představuje 8% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE a GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR. Umělec celkem přilákal 4 400 návštěv: 1 200 na stránku umělce a 3 200 na stránky jednotlivých pláten. Zájem klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 3 900 návštěvami. Publikum prohlíží díla na počítače (84%), tablety (9%) a telefony (7%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Ztlumené (Nasycení barev): tvoří 56% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 34% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Paul Huet
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Paul Huet, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
1 000
2 900
Srp 2026
200
100
Zář 2026
0
0
Jakou pozornost získávají plátna umělce Paul Huet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Paul Huet?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
60,0%
58,3%
Dramatický
20,0%
25,0%
Klidná atmosféra
20,0%
16,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
40,0%
25,0%
Pokojný
30,0%
16,7%
Výrazný
10,0%
25,0%
Klidná
10,0%
8,3%
Nostalgický
10,0%
8,3%
Romantický
0,0%
16,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,0%
13,9%
Měkké stínění
34,0%
25,0%
Střední jas
28,0%
36,1%
Jasná rovnováha
22,0%
19,4%
Luminózní
4,0%
5,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
55,6%
Jemné odstíny
44,0%
33,3%
Vyvážená jemnost
18,0%
8,3%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
2,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
47,4%
57,1%
Neutrální tóny
44,7%
39,3%
Tmavé tóny
7,9%
3,6%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
46,0%
63,9%
Vyvážená
46,0%
33,3%
Živobylé
8,0%
2,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
13,9%
Jemný
16,0%
11,1%
Vyvážený
12,0%
2,8%
Výrazný
26,0%
11,1%
Prohlášení
42,0%
61,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
2,8%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
8,3%
Vyvážená harmonie
0,0%
13,9%
Silná barevná jednotnost
34,0%
41,7%
Jednotná paleta
54,0%
33,3%
Která plátna od Paul Huet lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
CHAUMIERE NORMANDE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LE PARC DE SAINT CLOUD UN J…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LES BRISANTS A LA POINTE DE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
CHEVAL NORMAND
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
FRAICHEUR DES BOIS FOURRE D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
INTERIEUR DE FORET (COMPIEG…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FORET DE FONTAINEBLEAU.LES…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
SPOLETE dit à tort VUE DE L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA FERME
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
CALME DU MATIN INTERIEUR DE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Paul Huet?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 700
84,1%
tablety
400
9,1%
telefony
300
6,8%
V jakých jazycích je Paul Huet čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv denně má Paul Huet a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
0
út 6 Říj
200
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
100
pá 6 Lis (předpověď)
0
Častoම kladené dotazy týkající se Paul Huet
Která plátna od Paul Huet jsou nejoblíbenější?
Le retour du grognard (Titre d'usage) se umísťuje na prvním místě s 300 návštěvami (8% všech zobrazení umělce Paul Huet). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Paul Huet na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Paul Huet celkem 4 400 návštěv: 1 200 na stránce umělce a 3 200 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Paul Huet?
Kolekcionáři prohlížejí profil Paul Huet na počítače (84%), tablety (9%) a telefony (7%); zařízení počítače tvoří 84% všech návštěv.
Který typ plátna od Paul Huet preferují návštěvníci?
Preferují Ztlumené (Nasycení barev): 56% návštěv oproti 34% v katalogu.