Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marcel Duchamp na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Marcel Duchamp: klíčové postavy
L.H.O.O.Q., Mona Lisa s vousičkou je nejúspěšnějším dílem umělce Marcel Duchamp: 3 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 8% celkové pozornosti. Následuje Fontána a Given: 1. The Waterfall, 2. The Illuminating Gas. Marcel Duchamp zaznamenal celkem 64 400 návštěv: 40 700 na stránce umělce a 23 700 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 50% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (27 000 návštěv). Jazyky publika: anglicky (26%), španělsky (12%) a francouzsky (11%). Země diváků: Španělsko (13%), Spojené státy americké (12%) a Francie (6%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (54%), telefony (40%) a tablety (6%). Jedna preference je jasná: Prohlášení (Kontrast) generuje 60% návštěv z pouhých 40% katalogu.
Marcel Duchamp: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Marcel Duchamp na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Marcel Duchamp měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
400
200
Čec 2026
9 100
17 900
Srp 2026
10 300
4 400
Zář 2026
20 900
1 200
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Marcel Duchamp?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Marcel Duchamp v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
30,2%
20,2%
Minimalistický
18,6%
14,8%
Dramatický
11,6%
14,1%
Klidná atmosféra
11,6%
11,9%
Pokojný
4,7%
9,2%
Výrazné
2,3%
6,8%
Moderní minimalismus
4,7%
5,8%
Romantický
4,7%
5,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
66,0%
55,3%
Záhadný
8,5%
20,5%
Dramatický
4,3%
7,8%
Melancholický
6,4%
7,3%
Klidná
2,1%
4,0%
Hravý
2,1%
2,1%
Romantický
6,4%
1,4%
Napětí
2,1%
0,9%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,0%
10,0%
Měkké stínění
8,0%
27,0%
Střední jas
36,0%
37,3%
Jasná rovnováha
20,0%
11,4%
Luminózní
24,0%
14,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
38,0%
38,2%
Jemné odstíny
22,0%
19,1%
Vyvážená jemnost
20,0%
21,9%
Jasná barevná přítomnost
20,0%
20,5%
Sytá barva
0,0%
0,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
32,6%
35,3%
Neutrální tóny
39,5%
32,5%
Tmavé tóny
14,0%
22,2%
Monochromní
2,3%
4,8%
Pastelové barvy
9,3%
2,9%
Přírodní motivy
0,0%
2,0%
Metalické tóny
2,3%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
38,7%
Vyvážená
28,0%
34,0%
Živobylé
32,0%
27,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
9,6%
Jemný
26,0%
12,1%
Vyvážený
6,0%
3,5%
Výrazný
16,0%
14,4%
Prohlášení
40,0%
60,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,0%
19,1%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
5,1%
Vyvážená harmonie
10,0%
7,9%
Silná barevná jednotnost
30,0%
38,9%
Jednotná paleta
28,0%
28,9%
Jak se měnila obliba pláten Marcel Duchamp v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Nude Descending a Staircase…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
100
Smutný mladý muž v vlaku
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Given: 1. The Waterfall, 2.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
Fontána
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
0
Přechod Panny v Nevěstu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
0
Nevěsta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Přechod Purity na Nevesty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Rrose Sélavy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L.H.O.O.Q., Mona Lisa s vou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
400
500
King and Queen surrounded b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jsou díla umělce Marcel Duchamp prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
34 600
53,7%
telefony
25 800
40,1%
tablety
4 000
6,2%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Marcel Duchamp?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
7 000
25,7%
španělsky
3 400
12,5%
francouzsky
3 100
11,4%
nizozemsky
2 000
7,4%
korejsky
1 600
5,9%
italsky
1 300
4,8%
portugalsky
1 300
4,8%
maďarsky
1 200
4,4%
rusky
1 100
4,0%
česky
1 000
3,7%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Marcel Duchamp a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
1 200
ne 27 Zář
1 300
po 28 Zář
2 600
út 29 Zář
3 200
st 30 Zář
2 900
čt 1 Říj
3 100
pá 2 Říj
2 100
so 3 Říj
2 800
ne 4 Říj
3 800
po 5 Říj
2 000
út 6 Říj
2 400
st 7 Říj
2 000
čt 8 Říj
2 100
pá 9 Říj
2 500
so 10 Říj
1 400
ne 11 Říj
1 800
po 12 Říj
2 500
út 13 Říj
2 000
st 14 Říj
1 400
čt 15 Říj
2 100
pá 16 Říj
1 700
so 17 Říj (předpověď)
1 300
ne 18 Říj (předpověď)
1 700
po 19 Říj (předpověď)
1 700
út 20 Říj (předpověď)
1 800
st 21 Říj (předpověď)
1 500
čt 22 Říj (předpověď)
1 800
pá 23 Říj (předpověď)
1 500
so 24 Říj (předpověď)
1 200
ne 25 Říj (předpověď)
1 500
po 26 Říj (předpověď)
1 500
út 27 Říj (předpověď)
1 600
st 28 Říj (předpověď)
1 400
čt 29 Říj (předpověď)
1 600
pá 30 Říj (předpověď)
1 400
so 31 Říj (předpověď)
1 000
ne 1 Lis (předpověď)
1 300
po 2 Lis (předpověď)
1 400
út 3 Lis (předpověď)
1 500
st 4 Lis (předpověď)
1 200
čt 5 Lis (předpověď)
1 400
pá 6 Lis (předpověď)
1 200
Marcel Duchamp: vaše dotazy
Které plátno od Marcel Duchamp má nejvíce zhlédnutí?
L.H.O.O.Q., Mona Lisa s vousičkou: 3 600 návštěv, což představuje 8% všech zobrazení umělce Marcel Duchamp. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Marcel Duchamp?
64 400 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (40 700) a plátna (23 700).
Navštěvují Marcel Duchamp na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (54%), telefony (40%) a tablety (6%); nejvíce je využívá počítače s podílem 54%.
Je Marcel Duchamp dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (26%), španělsky (12%) a francouzsky (11%). Na prvním místě je anglicky s podílem 26%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Marcel Duchamp?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 60% návštěv pro 40% katalogu.