Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lyonel Feininger na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Lyonel Feininger: klíčové postavy
The honeymooners je nejúspěšnějším dílem umělce Lyonel Feininger: 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 13% celkové pozornosti. Následuje Jesuits III a Gelmeroda IX. Lyonel Feininger zaznamenal celkem 12 100 návštěv: 4 800 na stránce umělce a 7 300 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 26% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (6 800 návštěv). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (59%), telefony (31%) a tablety (10%). Jedna preference je jasná: Klidná atmosféra (Atmosféra) generuje 60% návštěv z pouhých 0% katalogu.
Lyonel Feininger: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Lyonel Feininger na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Lyonel Feininger měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
2 100
4 700
Srp 2026
900
1 400
Zář 2026
1 800
1 100
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Lyonel Feininger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Lyonel Feininger v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
0,0%
60,0%
Dramatický
100,0%
20,0%
Pokojný
0,0%
20,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
0,0%
60,0%
Melancholický
100,0%
20,0%
Pokojný
0,0%
20,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
1,2%
Měkké stínění
4,0%
10,7%
Střední jas
36,0%
53,6%
Jasná rovnováha
38,0%
20,2%
Luminózní
22,0%
14,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
56,0%
21,4%
Jemné odstíny
18,0%
27,4%
Vyvážená jemnost
20,0%
25,0%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
25,0%
Sytá barva
0,0%
1,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
66,7%
49,3%
Tmavé tóny
14,3%
40,0%
Monochromní
9,5%
4,0%
Pastelové barvy
4,8%
4,0%
Zemité tóny
4,8%
2,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
44,0%
19,1%
Vyvážená
38,0%
47,6%
Živobylé
18,0%
33,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
22,0%
17,9%
Jemný
16,0%
7,1%
Vyvážený
8,0%
7,1%
Výrazný
6,0%
30,9%
Prohlášení
48,0%
36,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
38,1%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
13,1%
Vyvážená harmonie
6,0%
9,5%
Silná barevná jednotnost
22,0%
20,2%
Jednotná paleta
58,0%
19,1%
Jak se měnila obliba pláten Lyonel Feininger v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Carnival in Arcueil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Carnival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Blue Coast
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Gelmeroda IX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
200
The honeymooners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
The Village Pond of Gelmero…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Werder I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jesuits III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
200
Yachts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rain Clarity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jsou díla umělce Lyonel Feininger prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
7 100
58,7%
telefony
3 800
31,4%
tablety
1 200
9,9%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Lyonel Feininger?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
2 100
75,0%
italsky
200
7,1%
česky
100
3,6%
španělsky
100
3,6%
korejsky
100
3,6%
polsky
100
3,6%
portugalsky
100
3,6%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Lyonel Feininger a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
500
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
300
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
300
út 6 Říj
200
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
400
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
1 100
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
200
čt 15 Říj
500
pá 16 Říj
200
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
800
po 19 Říj (předpověď)
400
út 20 Říj (předpověď)
200
st 21 Říj (předpověď)
200
čt 22 Říj (předpověď)
600
pá 23 Říj (předpověď)
300
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
900
po 26 Říj (předpověď)
500
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
700
pá 30 Říj (předpověď)
300
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
1 000
po 2 Lis (předpověď)
500
út 3 Lis (předpověď)
300
st 4 Lis (předpověď)
200
čt 5 Lis (předpověď)
800
pá 6 Lis (předpověď)
300
Lyonel Feininger: vaše dotazy
Které plátno od Lyonel Feininger má nejvíce zhlédnutí?
The honeymooners: 1 100 návštěv, což představuje 13% všech zobrazení umělce Lyonel Feininger. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Lyonel Feininger?
12 100 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (4 800) a plátna (7 300).
Navštěvují Lyonel Feininger na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (59%), telefony (31%) a tablety (10%); nejvíce je využívá počítače s podílem 59%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Lyonel Feininger?
Ano, Klidná atmosféra (Atmosféra): 60% návštěv pro 0% katalogu.