Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce László Moholy-Nagy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
László Moholy-Nagy: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce László Moholy-Nagy na WahooArt.com je Pneumatik (1924.jpg!Blog), které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 400krát, což představuje 16% všech zobrazení. Další v pořadí: Flower a Untitled construction (1922.jpg!Blog). Celkem 2 700 návštěv, z toho 700 na stránce umělce a 2 000 u děl. Zájem roste o 1400%, od Srp 2026 do Zář 2026. Zář 2026 přilákal největší diváckou scénu: 1 500 návštěv. Návštěvníci preferují Klidná atmosféra (Atmosféra): 50% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 25%.
10 děl umělce László Moholy-Nagy, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce László Moholy-Nagy.
Kdy navštěvují stránku László Moholy-Nagy fanoušci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
100
900
Srp 2026
0
100
Zář 2026
600
900
Kdy jsou díla umělce László Moholy-Nagy vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé László Moholy-Nagy?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
25,0%
50,0%
Moderní minimalismus
50,0%
16,7%
Dramatický
12,5%
16,7%
Elegance
12,5%
0,0%
Pokojný
0,0%
16,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
50,0%
50,0%
Pokojný
12,5%
33,3%
Záhadný
12,5%
16,7%
Klidná
12,5%
0,0%
Energický
12,5%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
26,0%
32,0%
Měkké stínění
6,0%
8,0%
Střední jas
24,0%
20,0%
Jasná rovnováha
20,0%
12,0%
Luminózní
24,0%
28,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
62,0%
72,0%
Jemné odstíny
10,0%
12,0%
Vyvážená jemnost
10,0%
8,0%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
8,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
54,3%
66,7%
Zemité tóny
20,0%
20,0%
Pastelové barvy
11,4%
6,7%
Tmavé tóny
8,6%
6,7%
Metalické tóny
2,9%
0,0%
Monochromní
2,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
58,0%
56,0%
Vyvážená
20,0%
36,0%
Živobylé
22,0%
8,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
8,0%
Jemný
16,0%
20,0%
Vyvážený
8,0%
0,0%
Výrazný
18,0%
12,0%
Prohlášení
44,0%
60,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
12,0%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
8,0%
Vyvážená harmonie
8,0%
20,0%
Silná barevná jednotnost
38,0%
20,0%
Jednotná paleta
36,0%
40,0%
Jaká jsou nejoblíbenější díla László Moholy-Nagy měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Untitled\n\nUntitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled, Dessau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Ohne Titel (Selbstbildnis),…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Paul Hartland Carnival. Com…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Construction
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
E IV (Construction VII)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition (Cross and Circ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with bridge at ób…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky mluví příznivci umělce László Moholy-Nagy?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
400
25,0%
italsky
400
25,0%
německy
300
18,8%
japonsky
200
12,5%
bulharsky
100
6,2%
anglicky
100
6,2%
maďarsky
100
6,2%
Kolik návštěv denně má László Moholy-Nagy a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
200
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
200
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
300
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
400
út 6 Říj
100
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
500
ne 11 Říj
200
po 12 Říj
100
út 13 Říj
200
st 14 Říj
800
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj (předpověď)
200
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
500
út 20 Říj (předpověď)
300
st 21 Říj (předpověď)
600
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
300
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
200
po 26 Říj (předpověď)
600
út 27 Říj (předpověď)
400
st 28 Říj (předpověď)
700
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
300
so 31 Říj (předpověď)
800
ne 1 Lis (předpověď)
200
po 2 Lis (předpověď)
700
út 3 Lis (předpověď)
400
st 4 Lis (předpověď)
800
čt 5 Lis (předpověď)
100
O čem se návštěvníci ptají ohledně László Moholy-Nagy
Která díla László Moholy-Nagy prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Pneumatik (1924.jpg!Blog) s 400 návštěvami, což představuje 16% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum László Moholy-Nagy na WahooArt.com?
2 700 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce, 2 000 u děl.
Která díla László Moholy-Nagy nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Klidná atmosféra (Atmosféra) získávají 50% návštěv pro 25% katalogu.