Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Keith Haring na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Keith Haring: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Keith Haring na WahooArt.com je Altarpiece: The Life of Christ, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 2 000krát, což představuje 18% všech zobrazení. Další v pořadí: Andíšek a Montreux. Celkem 20 900 návštěv, z toho 14 500 na stránce umělce a 6 400 u děl. Zájem roste o 962%, od Srp 2026 do Zář 2026. Zář 2026 přilákal největší diváckou scénu: 13 800 návštěv. francouzsky (19%), italsky (18%) a německy (15%) jsou hlavními jazyky návštěvníků. Z návštěvníků pochází většina z těchto zemí: Francie (27%), Jižní Korea (13%) a Německo (10%) Návštěvníci prohlížejí na počítače (49%), telefony (42%) a tablety (10%). Návštěvníci preferují Mystický (Atmosféra): 24% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 0%.
10 děl umělce Keith Haring, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Keith Haring.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
1 500
4 300
Srp 2026
1 000
300
Zář 2026
12 000
1 800
Kdy jsou díla umělce Keith Haring vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Keith Haring?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Hravý
62,5%
47,0%
Mystický
0,0%
24,1%
Výrazné
25,0%
16,9%
Klidná atmosféra
12,5%
10,8%
Inspirační
0,0%
1,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
50,0%
38,6%
Duchovní
0,0%
24,1%
Hravý
6,2%
13,2%
Radostný
31,2%
7,2%
Nadějný
6,2%
9,6%
Reflektivní
6,2%
6,0%
Melancholický
0,0%
1,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
0,0%
Měkké stínění
6,0%
0,0%
Střední jas
28,0%
35,1%
Jasná rovnováha
28,0%
50,9%
Luminózní
36,0%
14,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
43,9%
Jemné odstíny
8,0%
0,9%
Vyvážená jemnost
14,0%
9,7%
Jasná barevná přítomnost
22,0%
27,2%
Sytá barva
22,0%
18,4%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
34,0%
47,8%
Tmavé tóny
17,0%
19,8%
Zemité tóny
14,9%
13,5%
Pastelové barvy
25,5%
5,4%
Výrazné
4,3%
11,7%
Přírodní motivy
0,0%
1,8%
Teplé tóny
4,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
24,0%
33,3%
Vyvážená
26,0%
18,4%
Živobylé
50,0%
48,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
0,0%
Jemný
8,0%
1,8%
Vyvážený
6,0%
2,6%
Výrazný
12,0%
9,7%
Prohlášení
72,0%
86,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
11,4%
Jemně promíchaná paleta
24,0%
21,9%
Vyvážená harmonie
22,0%
25,4%
Silná barevná jednotnost
16,0%
27,2%
Jednotná paleta
26,0%
14,0%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Keith Haring měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Montreux
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
Untitled (235) – Národní ga…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Andíšek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Secret Pastures
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
National Coming Out Day USA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Slience=Death
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaké je rozdělení publika Keith Haring podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
10 200
48,8%
telefony
8 700
41,6%
tablety
2 000
9,6%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Keith Haring?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
2 700
19,0%
italsky
2 500
17,6%
německy
2 100
14,8%
korejsky
1 500
10,6%
polsky
1 300
9,2%
portugalsky
1 100
7,7%
anglicky
800
5,6%
arabsky
700
4,9%
ukrajinsky
400
2,8%
španělsky
300
2,1%
Kolik návštěv denně má Keith Haring a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
so 26 Zář
400
ne 27 Zář
700
po 28 Zář
500
út 29 Zář
400
st 30 Zář
300
čt 1 Říj
700
pá 2 Říj
600
so 3 Říj
400
ne 4 Říj
500
po 5 Říj
500
út 6 Říj
1 200
st 7 Říj
1 200
čt 8 Říj
700
pá 9 Říj
600
so 10 Říj
800
ne 11 Říj
600
po 12 Říj
600
út 13 Říj
600
st 14 Říj
500
čt 15 Říj
1 400
pá 16 Říj
500
so 17 Říj (předpověď)
700
ne 18 Říj (předpověď)
700
po 19 Říj (předpověď)
700
út 20 Říj (předpověď)
900
st 21 Říj (předpověď)
800
čt 22 Říj (předpověď)
1 100
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
800
po 26 Říj (předpověď)
700
út 27 Říj (předpověď)
1 000
st 28 Říj (předpověď)
900
čt 29 Říj (předpověď)
1 200
pá 30 Říj (předpověď)
800
so 31 Říj (předpověď)
800
ne 1 Lis (předpověď)
900
po 2 Lis (předpověď)
800
út 3 Lis (předpověď)
1 000
st 4 Lis (předpověď)
1 000
čt 5 Lis (předpověď)
1 300
pá 6 Lis (předpověď)
800
O čem se návštěvníci ptají ohledně Keith Haring
Která díla Keith Haring prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Altarpiece: The Life of Christ s 2 000 návštěvami, což představuje 18% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Keith Haring na WahooArt.com?
20 900 návštěv za dvanáct měsíců: 14 500 na stránce umělce, 6 400 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce Keith Haring?
Používají počítače (49%), telefony (42%) a tablety (10%); počítače představuje 49% návštěv.
Jakými jazyky se baví fanoušci Keith Haring?
francouzsky (19%), italsky (18%) a německy (15%); francouzsky pokrývá 19% návštěvníků.
Která díla Keith Haring nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Mystický (Atmosféra) získávají 24% návštěv pro 0% katalogu.