Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gustave Moreau na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Gustave Moreau: klíčové postavy
Objevení je nejúspěšnějším dílem umělce Gustave Moreau: 4 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 4% celkové pozornosti. Následuje Salome Dancing before Herod a Salome Dancing. Gustave Moreau zaznamenal celkem 110 300 návštěv: 15 600 na stránce umělce a 94 700 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 31% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (73 800 návštěv). Jazyky publika: anglicky (25%), rusky (18%) a portugalsky (13%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (81%), telefony (17%) a tablety (3%). Jedna preference je jasná: Vyvážená (Intenzita barev) generuje 67% návštěv z pouhých 50% katalogu.
Gustave Moreau: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Gustave Moreau na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Gustave Moreau měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
3 500
Čec 2026
5 900
67 900
Srp 2026
4 400
9 900
Zář 2026
5 300
13 400
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Gustave Moreau?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Gustave Moreau v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
72,0%
58,7%
Mystický
16,0%
21,8%
Dramatický
8,0%
14,6%
Romantický
4,0%
4,8%
Nostalgický
0,0%
0,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
56,0%
59,0%
Melancholický
16,0%
16,1%
Dramatický
6,0%
15,3%
Duchovní
4,0%
3,7%
Eterický
10,0%
2,6%
Reflektivní
2,0%
1,5%
Pokojný
4,0%
0,5%
Romantický
0,0%
0,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
20,0%
22,4%
Měkké stínění
36,0%
37,5%
Střední jas
26,0%
33,6%
Jasná rovnováha
16,0%
6,2%
Luminózní
2,0%
0,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
11,8%
Jemné odstíny
42,0%
44,9%
Vyvážená jemnost
24,0%
34,4%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
8,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
71,7%
77,2%
Neutrální tóny
15,2%
13,8%
Tmavé tóny
10,9%
8,7%
Monochromní
2,2%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
22,7%
Vyvážená
50,0%
67,3%
Živobylé
18,0%
10,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
4,0%
Jemný
18,0%
14,9%
Vyvážený
6,0%
9,1%
Výrazný
22,0%
29,5%
Prohlášení
44,0%
42,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
10,6%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
7,1%
Vyvážená harmonie
8,0%
19,8%
Silná barevná jednotnost
42,0%
48,9%
Jednotná paleta
28,0%
13,5%
Jak se měnila obliba pláten Gustave Moreau v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Objevení
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
800
1 100
Fáeton
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
700
300
Salome s hlavou Jana Křtite…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
200
Salome Dancing before Herod
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
800
300
Jasón a Medea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
400
Mystical Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Dioméd požraný svými koňmi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Salome ve vězení
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Salome Dancing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
300
Jsou díla umělce Gustave Moreau prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
88 900
80,6%
telefony
18 300
16,6%
tablety
3 100
2,8%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Gustave Moreau?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 700
25,4%
rusky
1 200
17,9%
portugalsky
900
13,4%
finsky
400
6,0%
francouzsky
400
6,0%
španělsky
300
4,5%
česky
200
3,0%
dánsky
200
3,0%
německy
200
3,0%
korejsky
200
3,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Gustave Moreau a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
400
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
700
út 29 Zář
1 600
st 30 Zář
2 200
čt 1 Říj
900
pá 2 Říj
1 200
so 3 Říj
800
ne 4 Říj
1 400
po 5 Říj
1 200
út 6 Říj
1 700
st 7 Říj
1 300
čt 8 Říj
1 200
pá 9 Říj
1 000
so 10 Říj
3 100
ne 11 Říj
1 500
po 12 Říj
1 200
út 13 Říj
1 500
st 14 Říj
2 000
čt 15 Říj
1 400
pá 16 Říj
2 300
so 17 Říj (předpověď)
2 300
ne 18 Říj (předpověď)
1 700
po 19 Říj (předpověď)
1 700
út 20 Říj (předpověď)
2 600
st 21 Říj (předpověď)
2 900
čt 22 Říj (předpověď)
1 900
pá 23 Říj (předpověď)
2 400
so 24 Říj (předpověď)
2 600
ne 25 Říj (předpověď)
1 900
po 26 Říj (předpověď)
1 900
út 27 Říj (předpověď)
2 900
st 28 Říj (předpověď)
3 300
čt 29 Říj (předpověď)
2 100
pá 30 Říj (předpověď)
2 700
so 31 Říj (předpověď)
2 900
ne 1 Lis (předpověď)
2 100
po 2 Lis (předpověď)
2 100
út 3 Lis (předpověď)
3 200
st 4 Lis (předpověď)
3 700
čt 5 Lis (předpověď)
2 300
pá 6 Lis (předpověď)
3 000
Gustave Moreau: vaše dotazy
Které plátno od Gustave Moreau má nejvíce zhlédnutí?
Objevení: 4 300 návštěv, což představuje 4% všech zobrazení umělce Gustave Moreau. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Gustave Moreau?
110 300 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (15 600) a plátna (94 700).
Navštěvují Gustave Moreau na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (81%), telefony (17%) a tablety (3%); nejvíce je využívá počítače s podílem 81%.
Je Gustave Moreau dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (25%), rusky (18%) a portugalsky (13%). Na prvním místě je anglicky s podílem 25%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Gustave Moreau?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 67% návštěv pro 50% katalogu.