Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gillis Mostaert na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Gillis Mostaert: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Gillis Mostaert na WahooArt.com dílo Scene of War and Fire: 300 prohlídek, což představuje 38% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Landscape with the Flight into Egypt a Netherlandish Household. Umělec celkem přilákal 1 200 návštěv: 500 na stránku umělce a 700 na stránky jednotlivých pláten. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 800 návštěvami. Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): tvoří 50% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 7% katalogu umělce.
5 nejvíce prohlížených pláten od Gillis Mostaert
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 5 děl umělce Gillis Mostaert, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Gillis Mostaert?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
500
300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
300
Jakou pozornost získávají plátna umělce Gillis Mostaert?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Gillis Mostaert?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
20,0%
50,0%
Pokojný
40,0%
33,3%
Klidná atmosféra
20,0%
16,7%
Nostalgický
20,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
40,0%
50,0%
Závažný a tklivý
40,0%
50,0%
Pokojný
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
50,0%
87,5%
Měkké stínění
40,0%
0,0%
Střední jas
6,7%
12,5%
Jasná rovnováha
3,3%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
50,0%
Jemné odstíny
36,7%
25,0%
Vyvážená jemnost
20,0%
25,0%
Jasná barevná přítomnost
3,3%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
88,9%
100,0%
Tmavé tóny
5,6%
0,0%
Neutrální tóny
5,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
60,0%
50,0%
Vyvážená
40,0%
50,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
13,3%
0,0%
Jemný
26,7%
37,5%
Vyvážený
16,7%
50,0%
Výrazný
23,3%
0,0%
Prohlášení
20,0%
12,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
13,3%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
6,7%
50,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
46,7%
37,5%
Jednotná paleta
33,3%
12,5%
Která plátna od Gillis Mostaert lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Scene of War and Fire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Landscape with the Flight i…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Netherlandish Household
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn (?)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moses strikes water from th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sermon of St. John - Landsc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Gillis Mostaert čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv denně má Gillis Mostaert a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
200
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
300
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
200
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
200
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
200
čt 5 Lis (předpověď)
200
Častoම kladené dotazy týkající se Gillis Mostaert
Která plátna od Gillis Mostaert jsou nejoblíbenější?
Scene of War and Fire se umísťuje na prvním místě s 300 návštěvami (38% všech zobrazení umělce Gillis Mostaert). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Gillis Mostaert na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Gillis Mostaert celkem 1 200 návštěv: 500 na stránce umělce a 700 u jednotlivých pláten.
Který typ plátna od Gillis Mostaert preferují návštěvníci?
Preferují Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 50% návštěv oproti 7% v katalogu.