Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georges Seurat na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Georges Seurat: klíčové postavy
Nedělní odpoledne na ostrově La Grande Jatte je nejúspěšnějším dílem umělce Georges Seurat: 76 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 38% celkové pozornosti. Následuje Bañistas en Asnieres a Neděle odpoledne na ostrově La Grande Jatte. Georges Seurat zaznamenal celkem 206 900 návštěv: 21 400 na stránce umělce a 185 500 u pláten. Křivka klesla: o 29% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (121 200 návštěv). Jazyky publika: anglicky (39%), italsky (10%) a francouzsky (8%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (62%), telefony (33%) a tablety (5%). Jedna preference je jasná: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) generuje 54% návštěv z pouhých 18% katalogu.
Georges Seurat: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Georges Seurat na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Georges Seurat měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
4 900
Čec 2026
8 500
112 700
Srp 2026
5 400
41 600
Zář 2026
7 300
26 300
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Georges Seurat?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Georges Seurat v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
52,0%
77,0%
Klidná atmosféra
22,0%
7,9%
Elegance
16,0%
7,6%
Nostalgický
4,0%
3,5%
Zemité tóny
0,0%
1,3%
Dramatický
0,0%
0,8%
Výrazné
0,0%
0,5%
Moderní minimalismus
2,0%
0,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
30,0%
58,4%
Reflektivní
30,0%
17,8%
Klidná
24,0%
13,0%
Melancholický
10,0%
4,2%
Romantický
4,0%
1,8%
Energický
2,0%
1,3%
Závažný a tklivý
0,0%
1,1%
Radostný
0,0%
0,9%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
3,5%
Měkké stínění
14,0%
14,2%
Střední jas
36,0%
63,2%
Jasná rovnováha
32,0%
16,2%
Luminózní
12,0%
2,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
14,0%
11,2%
Jemné odstíny
42,0%
15,3%
Vyvážená jemnost
36,0%
63,5%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
9,7%
Sytá barva
0,0%
0,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
64,9%
42,2%
Zemité tóny
21,6%
34,4%
Tmavé tóny
10,8%
20,0%
Přírodní motivy
2,7%
2,2%
Pastelové barvy
0,0%
1,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
12,0%
6,5%
Vyvážená
66,0%
76,7%
Živobylé
22,0%
16,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
7,4%
Jemný
22,0%
16,9%
Vyvážený
18,0%
5,9%
Výrazný
18,0%
17,1%
Prohlášení
26,0%
52,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
54,3%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
9,1%
Vyvážená harmonie
16,0%
10,1%
Silná barevná jednotnost
34,0%
17,1%
Jednotná paleta
18,0%
9,4%
Jak se měnila obliba pláten Georges Seurat v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Nedělní odpoledne na ostrov…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
24 600
33 700
13 000
Bañistas en Asnieres
0
0
0
0
0
0
0
0
100
3 300
1 100
1 800
Neděle odpoledne na ostrově…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
2 200
800
400
Bañisti při Asniéře
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Šahák
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
700
800
Cirkev
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
500
200
Portrét Edmonda-Françoise A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Studie k obrazu "Un dimanch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
Výzkum „A Sunday on La Gran…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
100
Chahut
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
100
Jsou díla umělce Georges Seurat prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
129 200
62,4%
telefony
68 200
33,0%
tablety
9 500
4,6%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Georges Seurat?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 100
39,4%
italsky
1 000
9,6%
francouzsky
800
7,7%
rusky
800
7,7%
švédsky
700
6,7%
arabsky
500
4,8%
bulharsky
400
3,8%
španělsky
400
3,8%
korejsky
400
3,8%
polsky
300
2,9%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Georges Seurat a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
út 22 Zář
1 200
st 23 Zář
1 900
čt 24 Zář
1 500
pá 25 Zář
1 200
so 26 Zář
1 800
ne 27 Zář
1 000
po 28 Zář
1 900
út 29 Zář
4 000
st 30 Zář
1 400
čt 1 Říj
2 600
pá 2 Říj
4 800
so 3 Říj
1 900
ne 4 Říj
2 500
po 5 Říj
1 700
út 6 Říj
1 800
st 7 Říj
1 700
čt 8 Říj
4 500
pá 9 Říj
1 800
so 10 Říj
2 500
ne 11 Říj
4 500
po 12 Říj
3 800
út 13 Říj (předpověď)
3 500
st 14 Říj (předpověď)
2 500
čt 15 Říj (předpověď)
4 300
pá 16 Říj (předpověď)
3 900
so 17 Říj (předpověď)
3 100
ne 18 Říj (předpověď)
4 000
po 19 Říj (předpověď)
3 700
út 20 Říj (předpověď)
4 000
st 21 Říj (předpověď)
2 900
čt 22 Říj (předpověď)
4 900
pá 23 Říj (předpověď)
4 500
so 24 Říj (předpověď)
3 500
ne 25 Říj (předpověď)
4 600
po 26 Říj (předpověď)
4 200
út 27 Říj (předpověď)
4 400
st 28 Říj (předpověď)
3 200
čt 29 Říj (předpověď)
5 400
pá 30 Říj (předpověď)
4 900
so 31 Říj (předpověď)
3 900
ne 1 Lis (předpověď)
5 100
po 2 Lis (předpověď)
4 700
Georges Seurat: vaše dotazy
Které plátno od Georges Seurat má nejvíce zhlédnutí?
Nedělní odpoledne na ostrově La Grande Jatte: 76 700 návštěv, což představuje 38% všech zobrazení umělce Georges Seurat. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Georges Seurat?
206 900 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (21 400) a plátna (185 500).
Navštěvují Georges Seurat na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (62%), telefony (33%) a tablety (5%); nejvíce je využívá počítače s podílem 62%.
Je Georges Seurat dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (39%), italsky (10%) a francouzsky (8%). Na prvním místě je anglicky s podílem 39%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Georges Seurat?
Ano, Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 54% návštěv pro 18% katalogu.