Frank Stella Popularita a statistiky návštěvnosti

1936 – 2024

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Stella na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Frank Stella: klíčové postavy

The Fountain je nejúspěšnějším dílem umělce Frank Stella: 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkové pozornosti. Následuje Darabjerd III a Tahkt-I-Sulayman Variation II. Frank Stella zaznamenal celkem 6 000 návštěv: 3 300 na stránce umělce a 2 700 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 191% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Zář 2026 (3 200 návštěv). Jazyky publika: anglicky (75%), španělsky (8%) a česky (5%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (53%), telefony (42%) a tablety (5%). Jedna preference je jasná: Vyvážená (Intenzita barev) generuje 50% návštěv z pouhých 32% katalogu.

Frank Stella: 10 nejčastěji prohlížených pláten

Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Frank Stella na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. The Fountain 1 The Fountain, 1992 900 návštěv · 20,5%
  2. Darabjerd III 2 Darabjerd III, 1967 600 návštěv · 13,6%
  3. Tahkt-I-Sulayman Variation II 3 Tahkt-I-Sulayman Variation II, 1969 500 návštěv · 11,4%
  4. Hyena Stomp 4 Hyena Stomp, 1962 400 návštěv · 9,1%
  5. Manteneia II – Frank Stella 5 Manteneia II – Frank Stella 400 návštěv · 9,1%
  6. Untitled (AQZTY3) 6 Untitled (AQZTY3), 1967 300 návštěv · 6,8%
  7. Quaqua Attaccati La 7 Quaqua Attaccati La, 1985 200 návštěv · 4,5%
  8. Die Fahne Hoch! 8 Die Fahne Hoch!, 1959 200 návštěv · 4,5%
  9. Marrakech 9 Marrakech, 1964 200 návštěv · 4,5%
  10. Wolfeboro IV 10 Wolfeboro IV, 1966 100 návštěv · 2,3%

Jak se mění zájem o Frank Stella měsíc po měsíci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 20262001 500
Srp 2026300800
Zář 20262 800400

Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Frank Stella?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se měnila obliba pláten Frank Stella v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Gran Cairo000000000000
Hyena Stomp00000000010000
Basra Gate III000000000000
Die Fahne Hoch!00000000010000
The Marriage of Reason and…000000000000
Manteneia II – Frank Stella0000000001001000
Composition (S/1)000000000000
The Fountain00000000090000
Maquette for the Mural in t…000000000000
Shoubeegi000000000000

Jsou díla umělce Frank Stella prohlížena na telefonech nebo počítačích?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit podkladová data
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače3 20053,3%
telefony2 50041,7%
tablety3005,0%

Které jazyky dominují mezi čtenáři Frank Stella?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit podkladová data
JazykNávštěvySdílet
anglicky4 50075,0%
španělsky5008,3%
česky3005,0%
polsky3005,0%
rusky2003,3%
italsky1001,7%
portugalsky1001,7%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Frank Stella a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
so 26 Zář200
ne 27 Zář800
po 28 Zář600
út 29 Zář100
st 30 Zář600
čt 1 Říj400
pá 2 Říj300
so 3 Říj100
ne 4 Říj200
po 5 Říj900
út 6 Říj200
st 7 Říj600
čt 8 Říj200
pá 9 Říj0
so 10 Říj200
ne 11 Říj100
po 12 Říj0
út 13 Říj100
st 14 Říj500
čt 15 Říj300
pá 16 Říj600
so 17 Říj (předpověď)100
ne 18 Říj (předpověď)200
po 19 Říj (předpověď)300
út 20 Říj (předpověď)100
st 21 Říj (předpověď)300
čt 22 Říj (předpověď)200
pá 23 Říj (předpověď)200
so 24 Říj (předpověď)100
ne 25 Říj (předpověď)100
po 26 Říj (předpověď)200
út 27 Říj (předpověď)0
st 28 Říj (předpověď)200
čt 29 Říj (předpověď)100
pá 30 Říj (předpověď)100
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)100
po 2 Lis (předpověď)100
út 3 Lis (předpověď)0
st 4 Lis (předpověď)100
čt 5 Lis (předpověď)100
pá 6 Lis (předpověď)100

Frank Stella: vaše dotazy

Které plátno od Frank Stella má nejvíce zhlédnutí?

The Fountain: 900 návštěv, což představuje 20% všech zobrazení umělce Frank Stella. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.

Kolik návštěv má Frank Stella?

6 000 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (3 300) a plátna (2 700).

Navštěvují Frank Stella na telefonech nebo počítačích?

Návštěvy se dělí na počítače (53%), telefony (42%) a tablety (5%); nejvíce je využívá počítače s podílem 53%.

Je Frank Stella dostupný v několika jazycích?

Ano: anglicky (75%), španělsky (8%) a česky (5%). Na prvním místě je anglicky s podílem 75%.

Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Frank Stella?

Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 50% návštěv pro 32% katalogu.