Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francesco Granacci na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Francesco Granacci: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Francesco Granacci na WahooArt.com je Assumption of the Virgin, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 200krát, což představuje 18% všech zobrazení. Další v pořadí: Entry of Charles VIII into Florence a Portrait of a Man in Armour. Celkem 2 000 návštěv, z toho 1 000 na stránce umělce a 1 000 u děl. Pozornost se snížila o 50% z Srp 2026 na Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 1 300 návštěv. Návštěvníci preferují Eterický (Atmosféra): 50% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 25%.
8 děl umělce Francesco Granacci, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Francesco Granacci.
Kdy navštěvují stránku Francesco Granacci fanoušci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
500
800
Srp 2026
300
100
Zář 2026
200
0
Kdy jsou díla umělce Francesco Granacci vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Francesco Granacci?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
50,0%
25,0%
Eterický
25,0%
50,0%
Inspirační
25,0%
25,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
50,0%
75,0%
Melancholický
25,0%
25,0%
Reflektivní
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
42,9%
45,5%
Měkké stínění
35,7%
18,2%
Střední jas
21,4%
36,4%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
14,3%
18,2%
Jemné odstíny
35,7%
36,4%
Vyvážená jemnost
42,9%
36,4%
Jasná barevná přítomnost
7,1%
9,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,6%
36,4%
Vyvážená
64,3%
54,5%
Živobylé
7,1%
9,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
21,4%
18,2%
Vyvážený
21,4%
27,3%
Výrazný
35,7%
27,3%
Prohlášení
21,4%
27,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,3%
27,3%
Jemně promíchaná paleta
21,4%
36,4%
Vyvážená harmonie
21,4%
18,2%
Silná barevná jednotnost
35,7%
9,1%
Jednotná paleta
7,1%
9,1%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Francesco Granacci měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Joseph Conducted to Prison
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child with Sts F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Assumption of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Entry of Charles VIII into…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Portrait of a Man in Armour
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Rest on the Flight into Egy…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna Enthroned with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna and Child with St.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Francesco Granacci?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
100,0%
Kolik návštěv denně má Francesco Granacci a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
300
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
200
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
O čem se návštěvníci ptají ohledně Francesco Granacci
Která díla Francesco Granacci prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Assumption of the Virgin s 200 návštěvami, což představuje 18% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Francesco Granacci na WahooArt.com?
2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 1 000 na stránce umělce, 1 000 u děl.
Která díla Francesco Granacci nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Eterický (Atmosféra) získávají 50% návštěv pro 25% katalogu.