Emma Sandys Kdo se dívá a na jaká díla

1843 – 1877

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Emma Sandys na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Emma Sandys: co ukazují návštěvy

Nejuznávanější dílo umělce Emma Sandys na WahooArt.com je Elaine, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 100krát, což představuje 33% všech zobrazení. Další v pořadí: Study of a Head a Pleasant Dreams. Celkem 1 000 návštěv, z toho 700 na stránce umělce a 300 u děl. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 800 návštěv. Návštěvníci preferují Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 100% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 83%.

3 děl umělce Emma Sandys, které návštěvníci nejvíce obdivují

Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Emma Sandys.

  1. Elaine 1 Elaine, 1865 100 návštěv · 33,3%
  2. Study of a Head 2 Study of a Head, 1877 100 návštěv · 33,3%
  3. Pleasant Dreams 3 Pleasant Dreams, 1876 100 návštěv · 33,3%

Kdy navštěvují stránku Emma Sandys fanoušci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Data v tabulce
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 2026500300
Srp 20261000
Zář 20261000

Kdy jsou díla umělce Emma Sandys vyhledávána?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jaká jsou nejoblíbenější díla Emma Sandys měsíc po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Data v tabulce
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Viola000000000000
Elaine00000000010000
Study of a Head00000000010000
Portrait Study of a Lady in…000000000000
Pleasant Dreams00000000010000
A Lady Holding a Rose000000000000

Jakými jazyky mluví příznivci umělce Emma Sandys?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Data v tabulce
JazykNávštěvySdílet
anglicky600100,0%

Kolik návštěv denně má Emma Sandys a co nás čeká dál?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Data v tabulce
DenNávštěvy
čt 24 Zář0
pá 25 Zář0
so 26 Zář0
ne 27 Zář0
po 28 Zář0
út 29 Zář0
st 30 Zář0
čt 1 Říj600
pá 2 Říj0
so 3 Říj0
ne 4 Říj0
po 5 Říj0
út 6 Říj800
st 7 Říj0
čt 8 Říj0
pá 9 Říj0
so 10 Říj0
ne 11 Říj0
po 12 Říj0
út 13 Říj0
st 14 Říj100
čt 15 Říj (předpověď)100
pá 16 Říj (předpověď)0
so 17 Říj (předpověď)0
ne 18 Říj (předpověď)0
po 19 Říj (předpověď)0
út 20 Říj (předpověď)100
st 21 Říj (předpověď)0
čt 22 Říj (předpověď)100
pá 23 Říj (předpověď)0
so 24 Říj (předpověď)0
ne 25 Říj (předpověď)0
po 26 Říj (předpověď)0
út 27 Říj (předpověď)100
st 28 Říj (předpověď)0
čt 29 Říj (předpověď)100
pá 30 Říj (předpověď)0
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)0
po 2 Lis (předpověď)0
út 3 Lis (předpověď)100
st 4 Lis (předpověď)0

O čem se návštěvníci ptají ohledně Emma Sandys

Která díla Emma Sandys prohlížejí návštěvníci nejčastěji?

Nejprve Elaine s 100 návštěvami, což představuje 33% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 3 děl.

Jak velké je publikum Emma Sandys na WahooArt.com?

1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce, 300 u děl.

Která díla Emma Sandys nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?

Díla označená jako Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) získávají 100% návštěv pro 83% katalogu.