Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Benvenuto Cellini na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Benvenuto Cellini: klíčové postavy
Solnička je nejúspěšnějším dílem umělce Benvenuto Cellini: 1 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 24% celkové pozornosti. Následuje Perseus (detail) a Salt Cellar (detail). Benvenuto Cellini zaznamenal celkem 12 500 návštěv: 7 100 na stránce umělce a 5 400 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 220% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (6 100 návštěv). Jazyky publika: italsky (31%), anglicky (19%) a španělsky (18%). Země diváků: Itálie (38%), Peru (9%) a Argentina (6%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (58%), telefony (39%) a tablety (2%). Jedna preference je jasná: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) generuje 34% návštěv z pouhých 10% katalogu.
Benvenuto Cellini: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Benvenuto Cellini na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Benvenuto Cellini měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
1 600
4 500
Srp 2026
1 000
500
Zář 2026
4 500
300
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Benvenuto Cellini?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Benvenuto Cellini v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
54,5%
64,6%
Dramatický
22,7%
18,5%
Klidná atmosféra
9,1%
9,2%
Romantický
2,3%
4,6%
Pokojný
4,5%
1,5%
Zlatavý luxus
4,5%
0,0%
Eterický
2,3%
0,0%
Mystický
0,0%
1,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
15,9%
33,9%
Reflektivní
25,0%
23,1%
Záhadný
18,2%
15,4%
Melancholický
9,1%
6,2%
Klidná
9,1%
4,6%
Výrazný
4,5%
6,2%
Pokojný
4,5%
6,2%
Dramatický
11,4%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,0%
11,9%
Měkké stínění
20,0%
17,9%
Střední jas
26,0%
37,3%
Jasná rovnováha
30,0%
28,4%
Luminózní
12,0%
4,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
68,0%
44,8%
Jemné odstíny
14,0%
17,9%
Vyvážená jemnost
10,0%
34,3%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
3,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
60,0%
35,7%
Zemité tóny
27,5%
30,4%
Tmavé tóny
7,5%
28,6%
Pastelové barvy
5,0%
5,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
58,0%
41,8%
Vyvážená
32,0%
29,8%
Živobylé
10,0%
28,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
3,0%
Jemný
16,0%
13,4%
Vyvážený
8,0%
31,3%
Výrazný
20,0%
7,5%
Prohlášení
52,0%
44,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
10,4%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
10,4%
Vyvážená harmonie
14,0%
10,4%
Silná barevná jednotnost
34,0%
34,3%
Jednotná paleta
22,0%
34,3%
Jak se měnila obliba pláten Benvenuto Cellini v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Solnička
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Morion for Francesco I de'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar (8)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail) (16)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nymph of Fontainebleau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifix (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Jsou díla umělce Benvenuto Cellini prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
7 300
58,4%
telefony
4 900
39,2%
tablety
300
2,4%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Benvenuto Cellini?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
2 800
31,1%
anglicky
1 700
18,9%
španělsky
1 600
17,8%
rusky
900
10,0%
česky
200
2,2%
japonsky
200
2,2%
gruzínštinou
200
2,2%
litevsky
200
2,2%
turecky
200
2,2%
Chinese
200
2,2%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Benvenuto Cellini a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
500
po 28 Zář
500
út 29 Zář
100
st 30 Zář
200
čt 1 Říj
500
pá 2 Říj
700
so 3 Říj
200
ne 4 Říj
800
po 5 Říj
600
út 6 Říj
1 200
st 7 Říj
400
čt 8 Říj
700
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
400
ne 11 Říj
400
po 12 Říj
400
út 13 Říj
0
st 14 Říj
500
čt 15 Říj
200
pá 16 Říj
600
so 17 Říj
600
ne 18 Říj (předpověď)
500
po 19 Říj (předpověď)
400
út 20 Říj (předpověď)
400
st 21 Říj (předpověď)
300
čt 22 Říj (předpověď)
400
pá 23 Říj (předpověď)
400
so 24 Říj (předpověď)
300
ne 25 Říj (předpověď)
500
po 26 Říj (předpověď)
400
út 27 Říj (předpověď)
400
st 28 Říj (předpověď)
300
čt 29 Říj (předpověď)
400
pá 30 Říj (předpověď)
400
so 31 Říj (předpověď)
300
ne 1 Lis (předpověď)
500
po 2 Lis (předpověď)
400
út 3 Lis (předpověď)
400
st 4 Lis (předpověď)
300
čt 5 Lis (předpověď)
400
pá 6 Lis (předpověď)
400
so 7 Lis (předpověď)
300
Benvenuto Cellini: vaše dotazy
Které plátno od Benvenuto Cellini má nejvíce zhlédnutí?
Solnička: 1 600 návštěv, což představuje 24% všech zobrazení umělce Benvenuto Cellini. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Benvenuto Cellini?
12 500 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (7 100) a plátna (5 400).
Navštěvují Benvenuto Cellini na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (58%), telefony (39%) a tablety (2%); nejvíce je využívá počítače s podílem 58%.
Je Benvenuto Cellini dostupný v několika jazycích?
Ano: italsky (31%), anglicky (19%) a španělsky (18%). Na prvním místě je italsky s podílem 31%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Benvenuto Cellini?
Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 34% návštěv pro 10% katalogu.