Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce André Derain na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
André Derain: klíčové postavy
Charing Cross Bridge, Londýn je nejúspěšnějším dílem umělce André Derain: 5 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 16% celkové pozornosti. Následuje Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) a Drying the Sails. André Derain zaznamenal celkem 40 100 návštěv: 7 700 na stránce umělce a 32 400 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 91% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (19 200 návštěv). Jazyky publika: anglicky (41%), francouzsky (13%) a srbsky (6%). Země diváků: Francie (26%), Spojené státy americké (17%) a Spojené království (9%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (67%), telefony (29%) a tablety (3%). Jedna preference je jasná: Živobylé (Intenzita barev) generuje 73% návštěv z pouhých 26% katalogu.
André Derain: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce André Derain na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
800
Čec 2026
1 500
17 700
Srp 2026
1 400
5 500
Zář 2026
4 800
8 400
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce André Derain?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci André Derain v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
57,1%
53,4%
Pokojný
14,3%
14,2%
Klidná atmosféra
0,0%
13,4%
Zemité tóny
0,0%
7,7%
Dramatický
14,3%
3,2%
Romantický
0,0%
3,2%
Elegance
0,0%
2,4%
Klasické
0,0%
1,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
57,1%
51,2%
Reflektivní
0,0%
14,8%
Pokojný
14,3%
10,4%
Klidná
14,3%
6,8%
Nostalgický
0,0%
7,2%
Melancholický
0,0%
5,2%
Radostný
0,0%
2,4%
Dramatický
14,3%
1,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
26,0%
9,0%
Měkké stínění
30,0%
21,3%
Střední jas
22,0%
48,2%
Jasná rovnováha
6,0%
18,5%
Luminózní
16,0%
3,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
5,6%
Jemné odstíny
24,0%
10,1%
Vyvážená jemnost
12,0%
19,6%
Jasná barevná přítomnost
24,0%
43,7%
Sytá barva
0,0%
21,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
21,6%
53,0%
Zemité tóny
43,2%
30,2%
Neutrální tóny
18,9%
9,2%
Pastelové barvy
8,1%
3,2%
Přírodní motivy
5,4%
2,5%
Teplé tóny
0,0%
1,4%
Monochromní
2,7%
0,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
46,0%
7,6%
Vyvážená
28,0%
19,6%
Živobylé
26,0%
72,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
3,1%
Jemný
26,0%
15,1%
Vyvážený
8,0%
8,4%
Výrazný
14,0%
27,5%
Prohlášení
36,0%
45,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
30,0%
56,6%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
14,3%
Vyvážená harmonie
10,0%
13,7%
Silná barevná jednotnost
16,0%
10,1%
Jednotná paleta
30,0%
5,3%
Jak se měnila obliba pláten André Derain v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1 100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Jsou díla umělce André Derain prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
27 000
67,3%
telefony
11 800
29,4%
tablety
1 300
3,2%
Které jazyky dominují mezi čtenáři André Derain?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 300
41,0%
francouzsky
1 400
13,3%
srbsky
600
5,7%
španělsky
500
4,8%
rusky
500
4,8%
slovensky
500
4,8%
nizozemsky
400
3,8%
ukrajinsky
400
3,8%
dánsky
300
2,9%
Chinese
300
2,9%
Jak vypadají denní návštěvy umělce André Derain a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
800
ne 27 Zář
600
po 28 Zář
500
út 29 Zář
900
st 30 Zář
2 100
čt 1 Říj
1 700
pá 2 Říj
1 100
so 3 Říj
600
ne 4 Říj
1 000
po 5 Říj
2 000
út 6 Říj
1 200
st 7 Říj
2 300
čt 8 Říj
700
pá 9 Říj
1 000
so 10 Říj
400
ne 11 Říj
1 400
po 12 Říj
800
út 13 Říj
1 800
st 14 Říj
1 000
čt 15 Říj
800
pá 16 Říj
1 300
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
900
po 19 Říj (předpověď)
1 000
út 20 Říj (předpověď)
1 200
st 21 Říj (předpověď)
1 700
čt 22 Říj (předpověď)
1 000
pá 23 Říj (předpověď)
1 100
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
900
po 26 Říj (předpověď)
1 000
út 27 Říj (předpověď)
1 200
st 28 Říj (předpověď)
1 700
čt 29 Říj (předpověď)
1 000
pá 30 Říj (předpověď)
1 000
so 31 Říj (předpověď)
500
ne 1 Lis (předpověď)
900
po 2 Lis (předpověď)
1 000
út 3 Lis (předpověď)
1 200
st 4 Lis (předpověď)
1 600
čt 5 Lis (předpověď)
1 000
pá 6 Lis (předpověď)
1 000
André Derain: vaše dotazy
Které plátno od André Derain má nejvíce zhlédnutí?
Charing Cross Bridge, Londýn: 5 700 návštěv, což představuje 16% všech zobrazení umělce André Derain. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má André Derain?
40 100 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (7 700) a plátna (32 400).
Navštěvují André Derain na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (67%), telefony (29%) a tablety (3%); nejvíce je využívá počítače s podílem 67%.
Je André Derain dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (41%), francouzsky (13%) a srbsky (6%). Na prvním místě je anglicky s podílem 41%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od André Derain?
Ano, Živobylé (Intenzita barev): 73% návštěv pro 26% katalogu.