Переглянути в інтер'єрі Примірка в AR Перейти до друку Перейти до цифрових зображень Надіслати
Деталі Посібник Додати до улюблених Завантажити Схожі предмети колекціонування Рентгенівське дослідження Слайд-шоу Статистика переглядів

Diotalevi Madonna

Рафаель Санті (1483-1520) – видатний італійський художник епохи Відродження, відомий своїми ніжними Мадоннами, архітектурними шедеврами та яскравими фресками. Його творчість – символ гармонії, краси та людської досконалості.

Олійная репродукція ручної роботи

Написана вручну олією на полотні у вашому розмірі та рамі, виготовлена на замовлення нашими художниками. ( Перейти до друку Перейти до цифрових зображень)

Corner sample of the P118B picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B ₴10
Corner sample of the P118H picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H ₴10
Corner sample of the P118W picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W ₴10
Corner sample of the P438Z picture frame: формований полістирол, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z ₴10
Corner sample of the P508JH picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH ₴12
Corner sample of the P508YH picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH ₴12
Corner sample of the P805H picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H ₴10
Corner sample of the P805Z picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z ₴10
Corner sample of the P919BZ picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ ₴10
Corner sample of the P919G picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G ₴10
Corner sample of the P919XJ picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ ₴10
Corner sample of the P959ZH picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH ₴10
Corner sample of the P968JZ picture frame: формований полістирол, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ ₴12
Corner sample of the W106C picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C ₴8
Corner sample of the W218G picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G ₴10
Corner sample of the W218JH picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH ₴8
Corner sample of the W218Y picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y ₴10
Corner sample of the W307PJ picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ ₴10
Corner sample of the W316G picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G ₴10
Corner sample of the W316PJ picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ ₴8
Corner sample of the W316Y picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y ₴10
Corner sample of the W398PJ picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ ₴8
Corner sample of the W4111J picture frame: масив дерева, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J ₴10
Corner sample of the W500HY picture frame: масив дерева, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY ₴15
Corner sample of the W500JH picture frame: масив дерева, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH ₴15
Corner sample of the W692G picture frame: масив дерева, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G ₴12
Corner sample of the W849H picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H ₴8
Corner sample of the W940BG picture frame: масив дерева, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG ₴15
Corner sample of the W953PJ picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ ₴8

Стандартний розмір
на замовлення
CM
INCH

Обирайте з наших стандартних розмірів, що відповідають оригінальним пропорціям твору мистецтва.

ширина
висота

Введіть необхідну ширину та висоту, щоб картина підійшла до вашої рами або стіни. Оскільки це ручний розпис, для розміру іншої форми художник може написати трохи більше навколо картини або трохи обрізати її — вибір за вами. Перед початком роботи ми надішлемо вам цифровий макет для затвердження. Зображення, показане на цій сторінці, не є реальним результатом — лише макет відображає майбутній вигляд.

Приклади можливих змін: замінити обличчя на фото клієнта; додати домашню тварину (наприклад, замінити кота на собаку); додати приховане повідомлення на фоні; змінити ландшафт або елементи фону.
Після оформлення замовлення команда WahooArt.com зв'яжеться з клієнтом електронною поштою для отримання інструкцій та надасть попередній макет

Доставка по всьому світу () за 3–4 тижні замість стандартних 5 тижнів. (23 Жовтень). Без жодних компромісів у якості.

Безкоштовна експрес-доставка по всьому світу
Високоякісне лляне полотно
Повне страхове покриття доставки
Гарантія повернення митних зборів
Гарантія точного відтворення кольорів
Політика повернення протягом 100 днів (лише у разі виявлення дефектів)
Гарантія повернення 100% коштів
Знижка на оптові замовлення

Загальна вартість

₴ 12228

Diotalevi Madonna

Техніка репродукції

Розмір репродукції

-

Загальна вартість

₴ 12228

Introduction to Raphael and his Artistic Style

Raphael, also known as Raffaello Sanzio da Urbino (1483-1520), was an Italian painter and architect of the High Renaissance. He is renowned for his harmonious compositions, clarity of form, and ease of composition. His works are characterized by their idealized beauty, serene elegance, and a sense of balance that reflects the harmony of the classical world.

The Diotalevi Madonna: A Masterpiece of Raphael's Early Career

The Diotalevi Madonna (1504-1505) is an early masterpiece by Raphael, painted during his stay in Florence. It depicts the Virgin Mary holding the Christ Child, surrounded by two angels and Saint John the Baptist as a child. The painting is named after its original owner, the Florentine banker Diotalevi Ghirlandaio. Raphael (Raffaello Sanzio Da Urbino):Diotalevi Madonna showcases Raphael's mastery of composition and his ability to convey a sense of serenity and grace. The figures are arranged in a pyramidal structure, with the Virgin Mary at the apex and the Christ Child at the base. This arrangement creates a sense of stability and harmony, while the soft colors and gentle expressions of the figures evoke a sense of warmth and tenderness.

The Influence of the Diotalevi Madonna on Renaissance Art

The Diotalevi Madonna had a profound influence on Renaissance art, particularly in its use of classical motifs and its emphasis on idealized beauty. Raphael's innovative composition and masterful use of color and light set a new standard for religious painting, inspiring countless artists in the following centuries.

The Legacy of Raphael and the Diotalevi Madonna

Today, the Diotalevi Madonna is considered one of Raphael's greatest masterpieces and a testament to his artistic genius. It is part of WahooArt's extensive collection of handmade oil paintings reproductions, which includes many other works by Raphael and other masters of the Renaissance. By choosing a reproduction of the Diotalevi Madonna from WahooArt, you can bring a piece of this rich artistic heritage into your own home or office. Whether you are an art lover, a collector, or simply someone who appreciates beauty and craftsmanship, a reproduction of this masterpiece is sure to inspire and delight. Raphael (Raffaello Sanzio Da Urbino):Diotalevi Madonna is available for purchase on WahooArt's website, along with many other works by Raphael and other artists of the Renaissance. Explore our collection today and discover the beauty and power of classical art.

Conclusion

The Diotalevi Madonna is a masterpiece of the Renaissance, showcasing Raphael's mastery of composition, color, and light. Its influence on subsequent generations of artists attests to its enduring appeal and significance. By choosing a reproduction of this painting from WahooArt, you can bring a piece of this rich artistic heritage into your own home or office. Explore our collection today and discover the beauty and power of classical art.

Запитання та відповіді

Яку емоцію передає твір "Diotalevi Madonna" у межах стилю High Renaissance?

У межах течії High Renaissance, «Diotalevi Madonna» зафіксовано в Спокійний тональності.

Як мені завантажити зображення «Diotalevi Madonna» Рафаель?

Зображення твору «Diotalevi Madonna» Рафаель можна завантажити на сторінці Завантажити: завантаження цифрового зображення високої роздільної здатності.

Який настрій та емоції поєднуються у "Diotalevi Madonna"?

Переданий настрій твору «Diotalevi Madonna» Рафаель — це Безтурботний, а його емоційна тональність — Спокійний.


Біографія митця

Ранні роки та формування в Урбіно

Рафаелло Санціо да Урбіно, відомий усім як Рафаель, постає з надзвичайно родючого культурного ландшафту. Народившись 1483 року в стінах Урбіно – невеликого, але інтелектуально жвавого міста-держави в центральній Італії – його ранні роки були пронизані атмосферою, яка цінувала як художню майстерність, так і гуманістичне навчання. Його батько, Джованні Санті, був не просто живописцем на службі герцога Федеріко да Монтефельтро, а людиною, глибоко залученою до течій епохи Відродження, поетом, який хронікував життя герцога та активно шукав інноваційні художні ідеї по всій Італії та за її межами. Це занурення в придворне середовище, яке цінувало вишуканість та інтелектуальний дискурс, глибоко вплинуло на чутливість молодого Рафаеля. Втрата батька у віці одинадцяти років поклала на нього відповідальність, але й дала можливість відточити свої навички в сімейній майстерні, засвоюючи техніку та традиції під керівництвом місцевих художників. Навіть у цих ранніх роботах почали проявлятися ніжність і скрупульозна увага до деталей – ознаки його зрілого стилю.

Від Умбрії до Флоренції: засвоєння нових впливів

Художня подорож Рафаеля була процесом постійної еволюції, позначеним періодами інтенсивного навчання та асиміляції. Його початкове навчання під керівництвом П’єтро Перуджино в Перуджі заклало міцний фундамент в умбрійському стилі – що характеризується м’яким моделюванням, гармонійними композиціями та безтурботними релігійними сценами. Однак Рафаель мав ненаситну цікавість, яка спонукала його шукати нових викликів і розширювати свої художні горизонти. У 1504 році він вирушив до Флоренції – міста, яке пульсувало енергією художньої інновації. Тут він зустрів шедеври Леонардо да Вінчі та Мікеланджело, художників, які нечувано розширювали межі живопису. Він ретельно вивчав їхні техніки – сфумато Леонардо, його тонкі градієнти світла й тіні, і потужну анатомічну точність та драматичні композиції Мікеланджело. Цей флорентійський період став горном для Рафаеля, змушуючи його стикатися з новими художніми можливостями та синтезувати їх у власне неповторне бачення. Вплив помітний у підвищеній динаміці та психологічній глибині його робіт того часу, особливо в серії Мадонн.

Римський тріумф: замовлення та шедеври

У 1508 році Рафаель отримав виклик, який змінив хід його кар’єри – запрошення від папи Юлія II приїхати до Риму. Це стало початком його найпродуктивнішого і найзнаменитішого періоду. Вічне місто дало йому безпрецедентну можливість продемонструвати свій талант у великому масштабі, прикрашаючи папські апартаменти у Ватикані захоплюючими фресками. Школа Афін, мабуть, його найвідоміша робота, є свідченням його майстерності композиції, перспективи та філософської алегорії. У цьому величному просторі Рафаель зібрав постаті з класичної античності – Платона, Аристотеля, Піфагора, Евкліда – створивши яскравий ансамбль, який прославляв людський розум і прагнення до знань. Він продовжував працювати для наступних пап, Лева X серед них, беручи участь у монументальних проектах, таких як оздоблення Станца делла Сегнатура та Станца д’Еліодоро. Його фрески в цих кімнатах – це не просто декоративні елементи; вони є глибокими заявами про папську владу, релігійні переконання та ідеали Відродження.

Синтез грації та величі: художній стиль Рафаеля

Художній стиль Рафаеля часто описують як гармонійне поєднання грації, ясності та ідеалізованої краси. Він мав надзвичайну здатність синтезувати різноманітні впливи – умбрійську традицію, флорентійські інновації, класичну античність – в унікально збалансовану естетику. Його композиції ретельно сплановані, демонструючи відчуття порядку та пропорційності, що відображає його глибоке розуміння принципів Відродження. Його фігури випромінюють спокійну гідність і емоційну виразність, втілюючи гуманістичний ідеал людської досконалості. Він також був майстром колориста, використовуючи насичені, сяючі відтінки для створення робіт, які є одночасно візуально захоплюючими та інтелектуально стимулюючими. На відміну від часто драматичного і бурхливого стилю Мікеланджело, робота Рафаеля випромінює відчуття спокою й гармонії – якість, яка завоювала симпатію аудиторії протягом століть.

Спадщина та незгасний вплив

Завчасна смерть Рафаеля в 1520 році у віці тридцяти семи років перервала кар’єру, сповнену потенціалу. Проте його спадщина залишається однією з найзначніших постатей в історії західного мистецтва. Його робота стала наріжним каменем естетики Високого Відродження, служачи моделлю для поколінь художників. Хоча вплив Мікеланджело пізніше домінував у художньому дискурсі, акцент Рафаеля на ясності, гармонії та ідеалізованій красі пережив відродження під час неокласичного періоду, пропагувався критиками, такими як Йоганн Йоахім Вінкельман. Сьогодні його картини продовжують викликати захоплення й подив, зачаровуючи глядачів своєю технічною майстерністю, емоційною глибиною та незгасною привабливістю. Його вплив можна побачити у незліченних творах мистецтва, що послідували за ним, закріплюючи його місце як справжнього майстра Відродження – художника, який передав не лише фізичну подобу своїх об’єктів, але й саму суть людської грації та гідності.

Рафаель

Рафаель

1483 - 1520 , Італія

Довідкова інформація

  • Вплинуті Художники/Рухи: ['Неокласицизм']
  • Відомі Роботи:
    • Шкільна Афінська
    • Сістинська Мадонна
  • Дата Народження: 1483 рік
  • Дата Смерті: 1520 рік
  • Місце Народження: Урбіно, Італія
  • Національність: Італієць
  • Повне Ім'Я: Рафаелло Санціо
  • Художники, Що Вплинули:
    • Леонардо да Вінчі
    • Мікеланджело
  • Художній Рух/Стиль: Високе Відродження
Досліджуйте твори мистецтва, впорядковані за темами, стилями та характеристиками.