Переглянути в інтер'єрі Примірка в AR Купити картину ручної роботи Перейти до цифрових зображень Надіслати
Деталі Посібник Додати до улюблених Завантажити Схожі предмети колекціонування Рентгенівське дослідження Слайд-шоу Статистика переглядів

Concrete Cabin

Peter Doig's 'Concrete Cabin' (1992) blends nature & human presence. A forest scene with twisted trees and a stark concrete structure creates an intriguing narrative of memory, landscape, and the transient impact on our environment.

Пітер Дойг – відомий шотландський художник, що створює емоційні пейзажі та фігурові картини, натхненні спогадами, фотографіями та мистецтвовою історією. Його мрійливі сцени Канади та Тринідаду визначають сучасний стиль.

Мистецький твір, представлений на цій сторінці, захищений законом про авторське право, що унеможливлює легальне створення або продаж його ідентичної репродукції. Цей захист забезпечується відповідно до міжнародних угод, таких як Бернська конвенція та національним законодавством, зокрема положеннями, що викладені в Законодавство США про авторське право — Розділ 17. Всі права захищені. Будь-яке використання без дозволу заборонено.

Цей метод повністю відповідає нормам авторського права, оскільки він не передбачає копіювання чи дублювання захищеного твору мистецтва. Натомість це творче переосмислення — створення нового малюнка під впливом оригіналу, який не є його точним відтворенням.

Гікле / Художній принт

Музейна якість друку جيкле або на полотні з оперативним виготовленням та різноманітними варіантами фінішної обробки. ( Купити картину ручної роботи Перейти до цифрових зображень)

Corner sample of the P118B picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B ₴10
Corner sample of the P118H picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H ₴10
Corner sample of the P118W picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W ₴10
Corner sample of the P438Z picture frame: формований полістирол, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z ₴10
Corner sample of the P508JH picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH ₴12
Corner sample of the P508YH picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH ₴12
Corner sample of the P805H picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H ₴10
Corner sample of the P805Z picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z ₴10
Corner sample of the P919BZ picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ ₴10
Corner sample of the P919G picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G ₴10
Corner sample of the P919XJ picture frame: формований полістирол, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ ₴10
Corner sample of the P959ZH picture frame: формований полістирол, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH ₴10
Corner sample of the P968JZ picture frame: формований полістирол, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ ₴12
Corner sample of the W106C picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C ₴8
Corner sample of the W218G picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G ₴10
Corner sample of the W218JH picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH ₴8
Corner sample of the W218Y picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y ₴10
Corner sample of the W307PJ picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ ₴10
Corner sample of the W316G picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G ₴10
Corner sample of the W316PJ picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ ₴8
Corner sample of the W316Y picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y ₴10
Corner sample of the W398PJ picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ ₴8
Corner sample of the W4111J picture frame: масив дерева, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J ₴10
Corner sample of the W500HY picture frame: масив дерева, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY ₴15
Corner sample of the W500JH picture frame: масив дерева, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH ₴15
Corner sample of the W692G picture frame: масив дерева, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G ₴12
Corner sample of the W849H picture frame: масив дерева, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H ₴8
Corner sample of the W940BG picture frame: масив дерева, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG ₴15
Corner sample of the W953PJ picture frame: масив дерева, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ ₴8

Стандартний розмір
на замовлення
CM
INCH

Обирайте з наших стандартних розмірів, що відповідають оригінальним пропорціям твору мистецтва.

ширина
висота

Введіть необхідну ширину та висоту, щоб принт ідеально підійшов до вашої рами або стіни. Принт можна лише обрізати, але не можна зробити більшим за оригінал, тому при зміні пропорцій частина зображення буде втрачена. Перед друком ми надсилаємо вам цифровий макет для затвердження. Зображення на цій сторінці не відображає реальну обрізку — її можна побачити лише на макеті.

Доставка по всьому світу () за 2 тижні замість стандартних 4/5 тижнів. (24 Жовтень)

Безкоштовна експрес-доставка по всьому світу
Високоякісне лляне полотно
Повне страхове покриття доставки
Гарантія повернення митних зборів
Гарантія точного відтворення кольорів
Політика повернення протягом 100 днів (лише у разі виявлення дефектів)
Гарантія повернення 100% коштів
Знижка на оптові замовлення

Загальна вартість

₴ 3052

Concrete Cabin

Гікле / Художній принт

Розмір репродукції

-

Загальна вартість

₴ 3052

Короткі факти

  • Dimensions: 201 x 241 cm
  • Subject or theme: Nature and human habitation
  • Medium: Oil on canvas
  • Title: Concrete Cabin
  • Notable elements or techniques:
    • Twisted tree trunks
    • Dense foliage
    • Contrast of natural/man-made

Concrete Cabin: A Landscape of Memory and Modernity

Peter Doig’s "Concrete Cabin," painted in 1992, is more than just a depiction of a forest scene; it's an exploration of memory, the interplay between nature and human intervention, and the subtle anxieties of modernity. The canvas presents a dense woodland, rendered with a distinctive looseness that evokes both the vibrancy of Impressionism and the unsettling ambiguity of Magic Realism. Towering trees, their trunks twisted and gnarled like ancient sentinels, dominate the foreground, painted in deep browns and blacks punctuated by hints of decay – a visual testament to the relentless passage of time and the forces of nature. The background dissolves into a tapestry of greens, suggesting an impenetrable canopy that stretches far beyond the viewer's gaze. This isn’t merely a representation of a forest; it’s a feeling—a sense of being enveloped by something vast, ancient, and slightly unknowable.

The Intrusion of the Man-Made

What truly sets "Concrete Cabin" apart is its unexpected element: a stark concrete structure nestled amongst the trees. This isn't a rustic log cabin blending seamlessly into its surroundings; it’s a blocky, almost brutalist form that clashes with the organic curves and textures of the forest. The contrast is deliberate, highlighting the uneasy relationship between humanity and the natural world. It speaks to our tendency to impose order and structure onto landscapes, often at the expense of their inherent wildness. Is this a refuge? A symbol of isolation? Or perhaps a commentary on the encroachment of modern life upon pristine environments? Doig offers no easy answers, leaving the interpretation open to the viewer's own experiences and anxieties. The concrete itself is rendered with more rigid lines and solid blocks of color than the surrounding foliage, emphasizing its artificiality and further amplifying the sense of discord.

Doig’s Technique: Evoking Atmosphere Through Paint

Doig’s artistic technique plays a crucial role in conveying the painting's emotional weight. He employs a distinctive layering of paint, allowing brushstrokes to remain visible—a hallmark of his style. This isn’t about meticulous detail; it’s about capturing the *essence* of the scene through texture and color. The loose application of paint creates a sense of movement and vitality, as if the forest itself is breathing. Light filters through the canopy in dappled patterns, adding depth and dimension to the composition. Doig's use of color isn't purely representational; he manipulates hues to evoke specific moods—the somber browns and blacks conveying a sense of mystery and introspection, while the vibrant greens suggest both life and an underlying tension. The overall effect is one of atmospheric immersion – drawing the viewer into the heart of this enigmatic landscape.

A Landscape Rooted in Memory and Place

Born in Edinburgh but shaped by his experiences living in Trinidad and Canada, Doig’s work often draws upon personal memories and a sense of displacement. "Concrete Cabin" can be seen as reflecting these themes—a meditation on the places that linger within us long after we've left them. The painting isn't necessarily about a specific location; it's about the feeling of being both connected to and alienated from one’s surroundings. It resonates with a broader sense of unease about our place in the world, particularly as we grapple with the consequences of environmental change and the relentless march of progress. Ultimately, "Concrete Cabin" is a powerful and evocative work that invites us to contemplate the complex relationship between humanity, nature, and memory—a timeless theme rendered with remarkable skill and sensitivity by one of contemporary art's most compelling voices.

Запитання та відповіді

Яким видом мистецтва є «Concrete Cabin»?

«Concrete Cabin» — це твір у техніці WallArt.

Якому художнику приписують роботу "Concrete Cabin"?

«Concrete Cabin» приписують Петер Дойг.

Як у творі «Concrete Cabin» збалансовано світло та тінь?

Зафіксовані значення для «Concrete Cabin» Петер Дойг: яскравість — deep_shadow, світловий потік — Dark.


Біографія митця

Життя, написане спогадами: Світ Пітера Дойга

Пітер Дойг, який народився в Единбурзі у 1959 році, — це художник, чиї роботи резонують із тихою силою — примарною красою, що виникає з делікатної рівноваги між пам'яттям, пейзажем та емоційним потенціалом самої фарби. Його життя було сповнене постійних переїздів, номадичне існування, яке глибоко сформувало його художнє бачення. Ранні зміни місця проживання перевезли його зі Шотландії до Тринідаду в 1962 році, а згодом до Канади в 1966-му; кожен такий перехід закарбовував у його свідомості відчуття відстороненості та захоплення тим, як місця залишаються всередині нас ще довго після того, як ми їх покинули. Це не були миттєві візити; це був глибокий досвід, що прищепив йому зв'язок із різноманітними культурними ландшафтами — соковитою тропічністю Тринідаду та суворими засніженими краєвидами Канади, які згодом стали повторюваними мотивами в його мистецтві. Таке раннє знайомство зі світом розвинуло здатність бачити глибше за буквальне, відчувати емоційну вагу та психологічний резонанс, прихований у кожному місці. Формальна художня освіта Дойга розпочалася в Лондоні: він навчався у Школі мистецтв Вімблдона, Школі мистецтв Сент-Мартін і, нарешті, у Школі мистецтв Челсі, де здобув ступінь магістра. Ці роки доповнювалися практичною роботою, зокрема періодом роботи художником-декоратором в Англійській національній опері — досвідом, який безсумнівно розширив його розуміння перформансу, наративу та візуального сторітелінгу.

Алхімія впливу та художнього розвитку

Творчий шлях Дойга не був миттєвим стилістичним маніфестом, а радше поступовим розкриттям, дослідженням фігуративного живопису, що еволюціонувало у ту самобутню, мрійливу якість, якою він нині славиться. Він не прихильний до жодної окремої школи чи течії; натомість його роботи здаються синтезом різноманітних впливів, поглинутих і трансформованих крізь призму особистого досвіду. Відлуння попередніх майстрів відчувається майже фізично: меланхолійні пейзажі Едварда Мунка, сира інтенсивність Г. К. Вестерманна, романтична піднесеність Каспара Давіда Фрідріха, мерехтливе світло Клода Моне та декоративна багатство Густава Клімта — усе це знаходить відгук на його полотнах. Проте Дойг не просто імітує; він переосмислює. Він черпає натхнення з широкого спектра джерел — фотографій, газетних вирізок, кадрів із фільмів, обкладинок платівок — але вони не слугують кресленнями для реплікації. Навпаки, вони є каталізаторами, точками відліку для картин, які менше стосуються точного відтворення і більше — емоційного виклику. Дойг описує свій процес як живопис «через посередника», використовуючи фотографії як початкові точки, але дозволяючи пам'яті та уяві взяти гору, що призводить до створення образів, які здаються водночас знайомими й дивно далекими. Такий підхід дозволяє йому торкнутися глибшого рівня психологічної істини, створюючи пейзаже, які не просто бачать, а відчувають.

Пейзажі розуму: Теми та характеристики

В основі творчості Дойга лежить дослідження того, що означає пам'ятати місце. Його картини — це не пряме зображення конкретних локацій; це емоційні реакції, пропущені крізь туман пам'яті та уяви. Багато з них викликають почуття ностальгії, особливо ті пейзажі, що нагадують про його канадське дитинство — засніжені ліси, замерзлі озера, самотні хатини — проте ці сцени сповнені тривожної якості, натяку на таємницю, що не дає їм стати надто сентиментальними. Людські постаті часто з'являються на його полотнах, але вони рідко є центральними чи чітко визначеними. Вони зазвичай самотні й неоднозначні, що підсилює загальний настрій інтроспекції та тихого споглядання. Техніка Дойга так само важлива для впливу його робіт. Його полотна характеризуються складним нашаруванням фарби та кольору, що створює відчуття глибини й атмосфери. Він майстерно поєднує абстракцію та фігуративність, дозволяючи формам розчинятися в колірних промивах або виринати з текстурованих поверхонь. Це створює візуальну напругу, яка запрошує глядача взаємодіяти з роботою на кількох рівнях — оцінити як її формальні якості, так і емоційний резонанс. Результатом є картини, які відчуваються одночасно заземленими в реальності та підвішеними у стані сну.

Визнання та тривала спадщина

Талант Дойга був визнаний на ранніх етапах його кар'єри, що завершилося здобуттям престижної нагороди Whitechapel Artist Prize у 1991 році та персональною виставкою в галереї Whitechapel Art Gallery. Однак саме продаж картини «Білий каное» (White Canoe) на аукціоні Sotheby’s у 2007 році за 11,3 мільйона доларів — рекорд для живого європейського художника на той час — приніс йому світову славу. За цим послідував інший значний успіх на аукціоні: робота «Будинок архітектора в ущелині» (The Architect's Home in the Ravine) була продана за 12 мільйонів доларів у 2013 році, що закріпило його позицію одного з найбільш затребуваних сучасних живописців. Великі персональні виставки проходили в провідних інституціях світу, включаючи Tate Britain, Musée d’Art Moderne de la Ville de Paris, Schirn Kunsthalle Frankfurt, Далласький художній музей та Шотландську національну галерею, що демонструє глобальне охоплення його впливу. Сьогодні Пітера Дойга вважають одним із найважливіших фігуративних художників сучасності. Його творчість справила глибокий вплив на сучасне мистецтво, надихаючи нове покоління митців досліджувати можливості живопису як засобу вираження особистого досвіду та емоційної правди. Як влучно зауважив критик Джонатан Джонс, він є «перлиною справжньої уяви, щирої праці та смиренної креативності» у світі, де часто панує претензійність. Дойг продовжує жити й працювати в Тринідаді, підтримуючи студію в Карибському центрі сучасного мистецтва та викладаючи в Академії витончених мистецтв у Дюссельдорфі, Німеччина, гарантуючи, що його подальші дослідження пам'яті, пейзажу та фігуративності продовжуватимуть формувати хід історії мистецтва протягом багатьох років.
Петер Дойг

Петер Дойг

1959 - , Шотландія

Довідкова інформація

  • Artistic Movement Or Style: Figurative painting
  • Artists Who Influenced This Artist:
    • Edvard Munch
    • Caspar David Friedrich
    • Claude Monet
  • Date Of Birth: 1959
  • Full Name: Peter Doig
  • Nationality: Scottish
  • Notable Artworks:
    • White Canoe
    • Ski Jacket
    • Border House
  • Place Of Birth: Edinburgh, UK
Досліджуйте твори мистецтва, впорядковані за темами, стилями та характеристиками.