Переглянути в інтер'єрі Примірка в AR Купити картину ручної роботи Перейти до цифрових зображень Надіслати
Деталі Посібник Додати до улюблених Завантажити Схожі предмети колекціонування Рентгенівське дослідження Слайд-шоу Статистика переглядів

A Sacred Grass

This artwork is featured prominently in the Encyclopedia of Fine Arts and Wikipedia, highlighting its significance as a masterpiece of Victorian botanical painting.

Маріанна Норт – британська художниця та дослідниця рослин, що подорожувала світом і створила унікальну галерею в Кью! Її картини – це вікно у дивовижний світ екзотичних рослин та пригод!

Гікле / Художній принт

Музейна якість друку جيкле або на полотні з оперативним виготовленням та різноманітними варіантами фінішної обробки. ( Купити картину ручної роботи Перейти до цифрових зображень)

P118B $10
P118H $10
P118W $10
P438Z $10
P508JH $12
P508YH $12
P805H $10
P805Z $10
P919BZ $10
P919G $10
P919XJ $10
P959ZH $10
P968JZ $12
W106C $8
W218G $10
W218JH $8
W218Y $10
W307PJ $10
W316G $10
W316PJ $8
W316Y $10
W398PJ $8
W4111J $10
W500HY $15
W500JH $15
W692G $12
W849H $8
W940BG $15
W953PJ $8

Стандартний розмір
на замовлення
CM
INCH

Обирайте з наших стандартних розмірів, що відповідають оригінальним пропорціям твору мистецтва.

ширина
висота

Ви можете вказати власні розміри, щоб репродукція ідеально підійшла до конкретної рами або інтер'єру. Якщо обраний вами розмір не відповідає пропорціям оригіналу, ми або обріжемо полотно, або розширимо зображення за допомогою дзеркального відображення чи суцільної заливки країв. Перед початком виробництва вам буде надіслано цифровий макет для затвердження.
Будь ласка, зверніть увагу, що попередній перегляд на екрані не відображає фактичне обрізання або розширення. Тільки макет точно покаже фінальну композицію.
Хоча можливість замовлення індивідуальних розмірів доступна, ми рекомендуємо обирати формат із попередньо визначеного списку, щоб зберегти оригінальні пропорції.

Доставка по всьому світу () за 2 тижні замість стандартних 4/5 тижнів. (23 Вересень)

why_choose_icon
Безкоштовна експрес-доставка по всьому світу
why_choose_icon
Високоякісне лляне полотно
why_choose_icon
Повне страхове покриття доставки
why_choose_icon
Гарантія повернення митних зборів
why_choose_icon
Гарантія точного відтворення кольорів
why_choose_icon
Політика повернення протягом 100 днів (лише у разі виявлення дефектів)
why_choose_icon
Гарантія повернення 100% коштів
why_choose_icon
Знижка на оптові замовлення

Загальна вартість

$ 68

reproduction

A Sacred Grass

Гікле / Художній принт

Розмір репродукції

-

Загальна вартість

$ 68

Короткі факти

  • Title: A Sacred Grass
  • Medium: Oil on Canvas
  • Influences: Botanical Observation
  • Artist: Marianne North
  • Dimensions: 27 x 27 cm
  • Subject or theme: Indian Grasses; Sacred Rituals
  • Notable elements or techniques: Detailed botanical illustration

Тест на знання мистецтва

У кожному запитанні лише одна правильна відповідь.

Запитання 1:
What is the name of the artist who created ‘A Sacred Grass’?
Запитання 2:
In what year was ‘A Sacred Grass’ painted?
Запитання 3:
Where is ‘A Sacred Grass’ currently displayed?
Запитання 4:
What medium was used to create ‘A Sacred Grass’?
Запитання 5:
The painting depicts tall grass with brown stems and green leaves. What is the significance of this imagery?

A Botanical Vision of Devotion

In the delicate interplay of light and verdant shadow, Marianne North’s 1878 masterpiece, “A Sacred Grass,” offers far more than a mere botanical study; it serves as a window into a world where scientific curiosity meets profound spiritual reverence. The painting presents a meticulously rendered cluster of Kusha grass, its tall stalks and vibrant green leaves swaying with an almost palpable vitality. Captured through the medium of oil on canvas, North utilizes the rich, nuanced tonal variations inherent to this technique to breathe life into each blade. The composition is uniquely cradled within a circular frame, a subtle artistic choice that focuses the viewer’s gaze inward, creating an intimate, immersive experience that feels like peering into a hidden, sanctified corner of the natural world.

The artist's hand reveals a sophisticated command of Luminism, a style characterized by soft, diffused light and a gentle atmospheric perspective. Rather than relying on harsh outlines, North employs fluid brushstrokes to suggest the undulating movement of the grass, allowing light to dance across the textured surface. This impressionistic touch prioritizes mood and atmosphere over clinical precision, inviting the observer to feel the humidity of the air and the quiet stillness of the landscape. For the discerning collector or interior designer, this technique provides a sense of depth and organic movement that can transform a space, offering a focal point that is both intellectually stimulating and visually soothing.

The Intersection of Science and Spirit

To understand “A Sacred Grass,” one must look beyond the pigment to the historical currents that shaped its creation. Painted during the height of the Victorian era—a period defined by intrepid global expeditions and a burgeoning passion for exotic flora—the work reflects the era's dual commitment to scientific observation and spiritual interconnectedness. Marianne North herself was a trailblazer, a woman who defied the rigid domestic expectations of her time to traverse continents in pursuit of botanical discovery. Her ability to weave cultural significance into her biological observations elevates this piece from a specimen study to a narrative of global exploration.

The symbolism embedded within the subject matter adds a layer of profound meaning for those who appreciate art with depth. The Kusha grass depicted is not merely a plant; in Hindu tradition, it is a sacred element used extensively in rituals to symbolize purity, fertility, and protection. By capturing this specific species, North honors the cultural traditions she encountered during her travels, infusing her work with an aura of auspiciousness and sanctity. This marriage of botanical accuracy and spiritual weight creates an emotional impact of profound tranquility, making the painting an ideal acquisition for those seeking to bring a sense of peace, resilience, and natural wonder into their curated environments.


Біографія митця

A Victorian Adventurer in Bloom

Marianne North була духом вільна, жінкою, яка пожертвувала очікуванням комфорту вікторіанської домістості заради життя, сповненого відважних досліджень та творчої відданості. Народилася 24 жовтня 1830 року у родині вільних землевласників у Гастінгсі, Англія, її ранній шлях здавався визначеним музичними заняттями. Однак, погане здоров’я м'яко перенаправило її пристрасть до делікатного мистецтва малювання квітів – зміни, яке виявилося не лише заспокійливим, але й початком надзвичайного існування, прожитого повністю на власних умовах. У той час як багато жінок свого часу були обмежені в кабінетах та соціальними очікуваннями, North розпочала вражаючу подорож, яка перетворила її на відомого художника та самонавченого ботаніка. Її історія – це свідчення стійкості, незалежності та глибокого зв’язку з природою – пам’ятка духу, який не був обтяжений умовностями.

Від Ботанічної Спостережливості до Глобальної Експансії

Рік після смерті її матері в 1855 році були переломними, сповнені обширних подорожей Європою разом з її батьком. Ці подорожі відточили її наглядові здібності та виховали гострий погляд на ландшафт, заклавши основу для прагнення, яке незабаром розквітне у чимось значно більшому. Після смерті свого батька в 1869 році North вирішила повністю присвятити себе малюванню рослин далеких земель – рішення, яке позначило важливу мить у її житті. Це було не лише спроба зафіксувати красу; це був акт наукової документації, спрямований на фіксацію ботанічної різноманітності світу, який швидко змінювався під впливом колонізації та індустріалізації. Починаючи з 1871 року, North вирушила в серію експедицій, що тривала майже п’ятнадцять років, досліджуючи регіони, такі як Канада, Ямайка, Бразилія, Японія, Борнео, Індія, Австралія та Нова Зеландія. Вона подорожувала не з науковими командами або офіційною підтримкою, а фінансувала свої пригоди самостійно, покладаючись на багатство своєї родини. Її метод був ретельним: вона занурювалася в кожен ландшафт, уважно спостерігала та малювала рослини перед тим, як перетворювати їх на полотно з вражаючою точністю та яскравими кольорами. Вона не була просто відвідувачем; вона ставала частиною ландшафтів, які зображала, вбираючи в себе їхню сутність і передаючи її через своє мистецтво. Величезний обсяг її подорожей, здійснених незалежно жінкою в епоху, яка суттєво обмежувала жіночу автономію, сама по собі є свідченням її виняткового характеру.

Унікальний Стиль Мистецтва та Наслідок у Kew

Мистецький стиль North відразу ж помітний завдяки своїй деталізованій реальності та яскравим кольорам. Малюючи переважно маслом – незвичайно для ботанічного ілюстрування того часу – вона досягла глибини кольору та текстури, які оживляли її об’єкти. Її картини не є стерильними науковими зображеннями; вони наповнені відчуттям атмосфери та місця, передаючи не лише форму рослин, але й їхнє середовище та відчуття перебування в них. Вона не була формально навчена жодного мистецького руху, але її роботи відображають елементи вікторіанського натуралізму та відданість точній репрезентації. Можливо, найважливішим її спадком є галерея, присвячена її роботам, у садах Kew Botanical Gardens в Лондоні. Розпізнавши важливість своєї колекції – понад 800 картин, що зображують рослини з усього світу – North щедро передала їх Королівським ботанічним садам у 1882 році, а також забезпечила фінансування для будівлі спеціального виставкового приміщення. Галерея Marianne North, відкрита того ж року, єдиною постійною виставою однієї художниці в Kew і сьогодні надихає відвідувачів. Вона є потужним символом її мистецького досягнення та відданості ділитися своїми знахідками зі світом – яскравим свідченням життя, прожитого заради краси та знань. Картини, такі як “Tegoro, Sarawak”, демонструють цю красу, переносячи глядача в родючі тропічні ліси, а роботи, такі як "On the Way from Tibet near Nagkunda, North India", передають велич гірських ландшафтів.

Впливи та Наслідки

Marianne North була не просто художницею; вона була піонером, який кинув виклик суспільним нормам і розширив межі того, що вважалося прийнятним для жінок у вікторіанську епоху. Її незалежні подорожі, професійна кар’єра та відданість науковому спостереженню були всіма вражаючими досягненнями для її часу. Вона не зважала на очікування, відмовившись одружитися і замість цього вирішила самостійно творити свою долю, керуючись інтелектуальною цікавістю та творчим запалом. Її картини є цінними історичними записами рослинного світу в критичний момент історії – період швидких змін навколишнього середовища та колоніальної експансії. Вони пропонують уявлення про ботанічні ландшафти 19 століття і надають візуальний запис видів, які можуть бути зараз вразливими або зниклими. Її історія продовжує надихати нас сьогодні, спонукаючи художників, вчених та дослідників прагнути своїх мрій з мужністю та наполегливістю – справжнє свідчення сили незалежного духу та вічного зв’язку з природою.
Маріанна Норт

Маріанна Норт

1830 - 1890 , Великобританія

Довідкова інформація

  • Artistic Movement Or Style: Вікторіанський натуралізм
  • Artists Who Influenced This Artist: ['Джозеф Далтон Хоокер']
  • Date Of Birth: 1830
  • Date Of Death: 1890
  • Full Name: Marianne North
  • Nationality: Британська
  • Notable Artworks:
    • Листя, квіти та фрукти кашового, Танджоре, Індія
    • Слон, екзотичні риби та листовий жук
    • Тегоро, Саравак
    • На шляху з Тибету біля Нагкунда, Північна Індія
    • Озеро Аджмере, Північно-Західна Індія
  • Place Of Birth: Хастінгс, Великобританія
Досліджуйте твори мистецтва, впорядковані за темами, стилями та характеристиками.