Bu sayfa, Paul Signac için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Paul Signac: ziyaret verileri neyi gösteriyor
WahooArt.com üzerindeki en çok beğenilen Paul Signac eseri olan Paul Signac Büyüleyici St. Tropez Manzarası Pushkin Müzesi, Moskova 92 x 72 cm Neo-İmpresyonizm St. Tropez'de Çam Ağacı 1909, son on iki ayda 3.100 kez görüntülenerek tüm görüntülemelerin 7% oranını oluşturmuştur. Sırada bekleyenler: Kahvaltı Salonu ve The Lighthouse, Saint-Tropez. Toplam 47.700 ziyaret; 6.200 sanatçı sayfası ziyareti ve 41.500 eser ziyareti. Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 130% oranında bir artışla ilgi artıyor. Tem 2026 en çok izleyiciyi çekti: 31.800 ziyaret. Ziyaretçilerin ana dilleri Almanca (21%), İngilizce (14%) ve İtalyanca (13%) dilleridir. Ziyaretçiler bilgisayarlar (85%), telefonlar (13%) ve tabletler (2%) üzerinden göz atıyor. Ziyaretçiler Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu) tarzını favori olarak görüyor: Ziyaretlerinin 32%'i bu yönde, katalogda ise 16% oranında yer alıyor.
Ziyaretçilerin en çok beğendiği 10 Paul Signac eseri
Aşağıdaki her bir sıralama, son on iki ay içinde WahooArt.com üzerinde alınan ziyaretleri yansıtmaktadır; 1 numara, Paul Signac tarafından oluşturulan en çok ziyaret edilen eserdir.
Hayranlar Paul Signac sayfasını ne zaman ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki veriler
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
200
1.200
Tem 2026
2.400
29.400
Ağu 2026
300
4.100
Eyl 2026
3.300
6.800
Paul Signac eserleri ne zaman inceleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Paul Signac hayranları eserler arasından neler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki veriler
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
76,9%
79,0%
Huzurlu
7,7%
9,1%
Eskimeyen Nostalji
0,0%
8,8%
Zarif
15,4%
2,1%
Klasik
0,0%
0,4%
Dramatik Etki
0,0%
0,4%
İlham Verici
0,0%
0,4%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
76,9%
71,9%
Huzurlu
15,4%
13,3%
Düşünsel ve Derin
7,7%
12,3%
Nostaljik
0,0%
1,8%
Canlı ve Dinamik
0,0%
0,4%
Melankolik
0,0%
0,4%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
2,0%
0,0%
Yumuşak Gölge
2,0%
2,2%
Yumuşak Aydınlık
26,0%
30,7%
Parlak Denge
38,0%
39,0%
Işıltılı
32,0%
28,1%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
42,0%
14,3%
Hafif Renk Tonları
16,0%
31,8%
Dengeli Yumuşaklık
30,0%
38,1%
Net Renk Varlığı
12,0%
15,8%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Nötr Tonlar
71,7%
70,6%
Toprak tonlu
19,6%
15,8%
Pastel tonlar
4,3%
8,5%
Koyu tonlar
2,2%
2,8%
Metalik Tonlar
0,0%
1,0%
Doğal Tonlar
0,0%
1,0%
Monokrom
2,2%
0,2%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
20,0%
6,3%
Dengeli
44,0%
55,8%
Canlı
36,0%
37,9%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
26,0%
18,0%
Yumuşak
28,0%
26,8%
Dengeli
10,0%
14,1%
Belirgin
16,0%
17,8%
Beyan
20,0%
23,4%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
56,0%
51,3%
Yumuşak Geçişli Palet
8,0%
11,7%
Dengeli Uyum
8,0%
14,3%
Güçlü Renk Uyumu
20,0%
19,5%
Uyumlu Palet
8,0%
3,2%
Paul Signac tarafından yapılan çalışmaların ay bazında favorileri nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki veriler
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Paul Signac
Büyüleyici St.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.600
200
700
Kahvaltı Salonu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
1.200
Boulevard de Clichy 1886
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Two Cypresses, Mistral, Opu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
The dining room, Opus 152
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Capo de Noli
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
0
Notre-Dame-de-la-Garde (La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Riverbank, Les Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Portrait of Felix Feneon, O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Papal Palace, Avignon,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Paul Signac kitlesinin cihaz dağılımı nedir?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Tablodaki veriler
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
40.400
84,7%
telefonlar
6.400
13,4%
tabletler
900
1,9%
Paul Signac hayranları hangi dilleri konuşuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tablodaki veriler
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
Almanca
1.300
20,6%
İngilizce
900
14,3%
İtalyanca
800
12,7%
İspanyolca
700
11,1%
Flemenkçe
600
9,5%
Lehçe
500
7,9%
Chinese
400
6,3%
Çekçe
200
3,2%
Japonca
200
3,2%
Rusça
200
3,2%
Paul Signac günde kaç ziyaret alıyor ve süreç nasıl ilerleyecek?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki veriler
Gün
Ziyaret Sayısı
Cmt 26 Eyl
200
Paz 27 Eyl
500
Pzt 28 Eyl
1.100
Sal 29 Eyl
800
Çrş 30 Eyl
600
Prş 1 Eki
900
Cum 2 Eki
200
Cmt 3 Eki
600
Paz 4 Eki
600
Pzt 5 Eki
1.100
Sal 6 Eki
0
Çrş 7 Eki
1.700
Prş 8 Eki
2.000
Cum 9 Eki
1.200
Cmt 10 Eki
600
Paz 11 Eki
800
Pzt 12 Eki
500
Sal 13 Eki
800
Çrş 14 Eki
900
Prş 15 Eki
600
Cum 16 Eki
800
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
400
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
600
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
900
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
500
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
1.000
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
1.100
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
700
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
500
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
600
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
900
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
500
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
1.100
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
1.200
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
700
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
500
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
700
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
900
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
600
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
1.100
Prş 5 Kas (tahmin edilen)
1.200
Cum 6 Kas (tahmin edilen)
800
Ziyaretçilerin Paul Signac hakkında sordukları sorular
Ziyaretçiler en çok Paul Signac adlı sanatçının hangi eserlerini açıyor?
3.100 ziyaret ile 7% görüntüleme payı alan Paul Signac Büyüleyici St. Tropez Manzarası Pushkin Müzesi, Moskova 92 x 72 cm Neo-İmpresyonizm St. Tropez'de Çam Ağacı 1909 ilk sırada yer alıyor. Üstünde 10 eser bulunuyor.
Paul Signac sanatçısının WahooArt.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
On iki ayda 47.700 ziyaret: 6.200 sanatçı sayfası, 41.500 eserler.
Paul Signac hayranları hangi cihazları kullanıyor?
bilgisayarlar (85%), telefonlar (13%) ve tabletler (2%) kullanıyorlar; bilgisayarlar, ziyaretlerin 85% kadarını oluşturuyor.
Paul Signac hayranları hangi dilleri kullanıyor?
Almanca (21%), İngilizce (14%) ve İtalyanca (13%); Almanca ziyaretçilerin 21%'ini oluşturuyor.
Paul Signac adlı sanatçının hangi eserleri ziyaretçilerin zevkine en uygun?
Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu) olarak tanımlanan eserler, kataloğun 16% kadarlık kısmına karşılık ziyaretlerin 32% oranını almaktadır.
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?