Bu sayfa, Otto Mueller için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Otto Mueller: kısa bir özetle izleyici kitlesi
Son on iki ay içinde Otto Mueller tarafından WahooArt.com üzerinde en çok görüntülenen tuval Liebespaar olmuştur: 1.100 görüntüleme veya sanatçının eserlerine gösterilen ilginin 23% kadarı. Ardından Two Nude Girls in a Sand Dune, One Sitting, One Lying ve Three Nudes in the Forest gelir. Sanatçı toplamda 7.500 ziyaret aldı: sanatçı sayfasını 3.400 kez, tekil tabloların sayfalarını ise 4.100 kez ziyaret etti. İlgi artıyor: Eyl 2026 ile Eki 2026 tarihleri arasında ziyaretler %144% oranında arttı. Zirve noktasına Tem 2026 ayında, 3.800 ziyaret ile ulaşıldı. İzleyiciler eserleri bilgisayarlar (61%), telefonlar (36%) ve tabletler (3%) üzerinden görüntülüyor. Ziyaretçiler Romantik (Hava) tarzına yöneliyor: Bu tür tuvaller sanatçının kataloğunun 15%'ini oluşturmasına rağmen, ziyaretlerin 66%'i bu tarzdan oluşuyor.
Otto Mueller tarafından en çok görüntülenen 10 tuval
Son on iki ay içindeki gerçek ziyaret sayısına göre sıralanan bu eserler, koleksiyonerlerin WahooArt.com üzerinde Otto Mueller tarafından oluşturulan ve en sık incelediği 10 çalışmadır.
Otto Mueller sayfasını ayda kaç kişi ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları görüntüle
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
0
100
Tem 2026
1.200
2.600
Ağu 2026
300
200
Eyl 2026
700
200
Eki 2026
1.200
1.000
Otto Mueller adlı sanatçının tuvalleri ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Otto Mueller ziyaretçileri ne tür kanvaslar tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları görüntüle
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Romantik
15,4%
65,5%
Huzurlu
38,5%
27,6%
Toprak tonları
30,8%
3,5%
Dramatik Etki
15,4%
3,5%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Melankolik
30,8%
69,0%
Huzurlu
38,5%
27,6%
Düşünsel ve Derin
15,4%
3,5%
Huzurlu
7,7%
0,0%
Romantik
7,7%
0,0%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
6,0%
25,0%
Yumuşak Gölge
28,0%
10,4%
Yumuşak Aydınlık
54,0%
52,1%
Parlak Denge
8,0%
10,4%
Işıltılı
4,0%
2,1%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
40,0%
20,8%
Hafif Renk Tonları
36,0%
22,9%
Dengeli Yumuşaklık
20,0%
54,2%
Net Renk Varlığı
4,0%
2,1%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Toprak tonlu
58,5%
69,2%
Nötr Tonlar
36,6%
17,9%
Koyu tonlar
4,9%
12,8%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
18,0%
10,4%
Dengeli
72,0%
58,3%
Canlı
10,0%
31,2%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
20,0%
18,8%
Yumuşak
44,0%
27,1%
Dengeli
24,0%
25,0%
Belirgin
6,0%
25,0%
Beyan
6,0%
4,2%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
26,0%
12,5%
Yumuşak Geçişli Palet
16,0%
16,7%
Dengeli Uyum
12,0%
27,1%
Güçlü Renk Uyumu
38,0%
25,0%
Uyumlu Palet
8,0%
18,8%
Otto Mueller tarafından yapılan hangi çalışmalar ay bazında en çok ziyareti alıyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları görüntüle
Eser
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Eki 2026
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lovers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Large bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two bathing girls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Nudes in the Thicket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Sisters (Russian Pair o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Three Nudes Before a Mirror
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Liebespaar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Girls in the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hayranlar Otto Mueller eserlerini görüntülemek için hangi cihazları kullanıyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Rakamları görüntüle
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
4.600
61,3%
telefonlar
2.700
36,0%
tabletler
200
2,7%
Otto Mueller hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Rakamları görüntüle
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
Almanca
300
21,4%
Fransızca
300
21,4%
İspanyolca
200
14,3%
Danca
100
7,1%
İngilizce
100
7,1%
Fince
100
7,1%
Korece
100
7,1%
Lehçe
100
7,1%
Rusça
100
7,1%
Otto Mueller günde kaç ziyaret alıyor ve gelecek beklentisi nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları görüntüle
Gün
Ziyaret Sayısı
Cmt 17 Eki
0
Paz 18 Eki
0
Pzt 19 Eki
0
Sal 20 Eki
100
Çrş 21 Eki
0
Prş 22 Eki
100
Cum 23 Eki
300
Cmt 24 Eki
100
Paz 25 Eki
200
Pzt 26 Eki
0
Sal 27 Eki
100
Çrş 28 Eki
0
Prş 29 Eki
400
Cum 30 Eki
300
Cmt 31 Eki
100
Paz 1 Kas
200
Pzt 2 Kas
0
Sal 3 Kas
0
Çrş 4 Kas
100
Prş 5 Kas
100
Cum 6 Kas
200
Cmt 7 Kas (tahmin edilen)
100
Paz 8 Kas (tahmin edilen)
100
Pzt 9 Kas (tahmin edilen)
0
Sal 10 Kas (tahmin edilen)
100
Çrş 11 Kas (tahmin edilen)
0
Prş 12 Kas (tahmin edilen)
200
Cum 13 Kas (tahmin edilen)
300
Cmt 14 Kas (tahmin edilen)
100
Paz 15 Kas (tahmin edilen)
100
Pzt 16 Kas (tahmin edilen)
0
Sal 17 Kas (tahmin edilen)
100
Çrş 18 Kas (tahmin edilen)
0
Prş 19 Kas (tahmin edilen)
200
Cum 20 Kas (tahmin edilen)
300
Cmt 21 Kas (tahmin edilen)
100
Paz 22 Kas (tahmin edilen)
200
Pzt 23 Kas (tahmin edilen)
0
Sal 24 Kas (tahmin edilen)
100
Çrş 25 Kas (tahmin edilen)
0
Prş 26 Kas (tahmin edilen)
200
Cum 27 Kas (tahmin edilen)
300
Otto Mueller hakkında sıkça sorulan sorular
Otto Mueller tarafından yapılan en popüler kanvaslar hangileridir?
1.100 görüntülenme ile Liebespaar birinci sırada yer alıyor (Otto Mueller toplam görüntülemelerinin 23%'ini oluşturuyor). Yukarıdaki sıralama, en çok görüntülenen 10 eseri listeler.
WahooArt.com üzerinde Otto Mueller kaç kişi tarafından görüntüleniyor?
Son on iki ay içinde Otto Mueller, 3.400 sanatçı sayfası ziyareti ve 4.100 tekil tuval ziyareti olmak üzere toplam 7.500 ziyaret aldı.
Koleksiyonerler Otto Mueller eserlerini hangi cihazlardan görüntülüyor?
Koleksiyonerler Otto Mueller sanatçısını bilgisayarlar (61%), telefonlar (36%) ve tabletler (3%) üzerinden görüntülüyor; ziyaretlerin 61% kadarı bilgisayarlar üzerinden gerçekleşiyor.
Ziyaretçiler Otto Mueller tarafından yapılan hangi tuval türünü tercih ediyor?
Romantik (Hava) tercih ediyorlar: Katalogdaki 15% oranına karşılık, ziyaretlerin 66% kadarı bu yönde.
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?