Cyril Mount İzleyici ve Popülerlik İstatistikleri

1920 – 2013

Bu sayfa ne hakkında?

Bu sayfa, Cyril Mount için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.

İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.

Cyril Mount: kısa bir özetle izleyici kitlesi

Son on iki ay içinde Cyril Mount tarafından WahooArt.com üzerinde en çok görüntülenen tuval Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE olmuştur: 200 görüntüleme veya sanatçının eserlerine gösterilen ilginin 40% kadarı. Ardından Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 ve Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 gelir. Sanatçı toplamda 900 ziyaret aldı: sanatçı sayfasını 500 kez, tekil tabloların sayfalarını ise 400 kez ziyaret etti. İlgi, Eyl 2026 ile Eki 2026 arasında 100% oranında azaldı. Zirve noktasına Tem 2026 ayında, 700 ziyaret ile ulaşıldı. Ziyaretçiler Yumuşak Aydınlık (Parlaklık) tarzına yöneliyor: Bu tür tuvaller sanatçının kataloğunun 22%'ini oluşturmasına rağmen, ziyaretlerin 60%'i bu tarzdan oluşuyor.

Cyril Mount tarafından en çok görüntülenen 4 tuval

Son on iki ay içindeki gerçek ziyaret sayısına göre sıralanan bu eserler, koleksiyonerlerin WahooArt.com üzerinde Cyril Mount tarafından oluşturulan ve en sık incelediği 4 çalışmadır.

  1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 görüntüleme · 40,0%
  2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 görüntüleme · 20,0%
  3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 görüntüleme · 20,0%
  4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 görüntüleme · 20,0%

Cyril Mount sayfasını ayda kaç kişi ziyaret ediyor?

Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.

Rakamları görüntüle
AySanatçı sayfasıEser sayfaları
Kas 202500
Ara 202500
Oca 202600
Şub 202600
Mar 202600
Nis 202600
May 202600
Haz 202600
Tem 2026300400
Ağu 202600
Eyl 20262000
Eki 202600

Cyril Mount adlı sanatçının tuvalleri ne kadar ilgi görüyor?

Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.

Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.

Cyril Mount tarafından yapılan hangi çalışmalar ay bazında en çok ziyareti alıyor?

Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.

Rakamları görüntüle
EserKas 2025Ara 2025Oca 2026Şub 2026Mar 2026Nis 2026May 2026Haz 2026Tem 2026Ağu 2026Eyl 2026Eki 2026
Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
Guns of the 11th Field Regi…000000000000
Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
El Oudref Observation Post,…000000000000
Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
'Our Final Gun Position, Me…000000000000
'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

Cyril Mount hangi dillerde okunuyor?

Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.

Cyril Mount günde kaç ziyaret alıyor ve gelecek beklentisi nedir?

Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.

Rakamları görüntüle
GünZiyaret Sayısı
Çrş 14 Eki0
Prş 15 Eki0
Cum 16 Eki0
Cmt 17 Eki0
Paz 18 Eki100
Pzt 19 Eki0
Sal 20 Eki0
Çrş 21 Eki0
Prş 22 Eki0
Cum 23 Eki0
Cmt 24 Eki0
Paz 25 Eki0
Pzt 26 Eki0
Sal 27 Eki0
Çrş 28 Eki0
Prş 29 Eki0
Cum 30 Eki0
Cmt 31 Eki0
Paz 1 Kas0
Pzt 2 Kas0
Sal 3 Kas0
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)0
Prş 5 Kas (tahmin edilen)0
Cum 6 Kas (tahmin edilen)0
Cmt 7 Kas (tahmin edilen)0
Paz 8 Kas (tahmin edilen)0
Pzt 9 Kas (tahmin edilen)0
Sal 10 Kas (tahmin edilen)0
Çrş 11 Kas (tahmin edilen)0
Prş 12 Kas (tahmin edilen)0
Cum 13 Kas (tahmin edilen)0
Cmt 14 Kas (tahmin edilen)0
Paz 15 Kas (tahmin edilen)0
Pzt 16 Kas (tahmin edilen)0
Sal 17 Kas (tahmin edilen)0
Çrş 18 Kas (tahmin edilen)0
Prş 19 Kas (tahmin edilen)0
Cum 20 Kas (tahmin edilen)0
Cmt 21 Kas (tahmin edilen)0
Paz 22 Kas (tahmin edilen)0
Pzt 23 Kas (tahmin edilen)0
Sal 24 Kas (tahmin edilen)0

Cyril Mount hakkında sıkça sorulan sorular

Cyril Mount tarafından yapılan en popüler kanvaslar hangileridir?

200 görüntülenme ile Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE birinci sırada yer alıyor (Cyril Mount toplam görüntülemelerinin 40%'ini oluşturuyor). Yukarıdaki sıralama, en çok görüntülenen 4 eseri listeler.

WahooArt.com üzerinde Cyril Mount kaç kişi tarafından görüntüleniyor?

Son on iki ay içinde Cyril Mount, 500 sanatçı sayfası ziyareti ve 400 tekil tuval ziyareti olmak üzere toplam 900 ziyaret aldı.

Ziyaretçiler Cyril Mount tarafından yapılan hangi tuval türünü tercih ediyor?

Yumuşak Aydınlık (Parlaklık) tercih ediyorlar: Katalogdaki 22% oranına karşılık, ziyaretlerin 60% kadarı bu yönde.