Bu sayfa, Bartolomé Esteban Murillo için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Bartolomé Esteban Murillo: kısa bir özetle izleyici kitlesi
Son on iki ay içinde Bartolomé Esteban Murillo tarafından WahooArt.com üzerinde en çok görüntülenen tuval Immaculate Conception of Soult olmuştur: 1.800 görüntüleme veya sanatçının eserlerine gösterilen ilginin 5% kadarı. Ardından the immaculate conception ve The Assumption of the Virgin gelir. Sanatçı toplamda 34.100 ziyaret aldı: sanatçı sayfasını 3.600 kez, tekil tabloların sayfalarını ise 30.500 kez ziyaret etti. İlgi artıyor: Ağu 2026 ile Eyl 2026 tarihleri arasında ziyaretler %2% oranında arttı. Zirve noktasına Tem 2026 ayında, 22.800 ziyaret ile ulaşıldı. Hedef kitle siteyi Fransızca (38%), İspanyolca (28%) ve İngilizce (6%) dillerinde okuyor. İzleyiciler eserleri bilgisayarlar (78%), telefonlar (21%) ve tabletler (1%) üzerinden görüntülüyor. Ziyaretçiler Ruhani (Duygusal Ton) tarzına yöneliyor: Bu tür tuvaller sanatçının kataloğunun 14%'ini oluşturmasına rağmen, ziyaretlerin 64%'i bu tarzdan oluşuyor.
Bartolomé Esteban Murillo tarafından en çok görüntülenen 10 tuval
Son on iki ay içindeki gerçek ziyaret sayısına göre sıralanan bu eserler, koleksiyonerlerin WahooArt.com üzerinde Bartolomé Esteban Murillo tarafından oluşturulan ve en sık incelediği 10 çalışmadır.
Bartolomé Esteban Murillo sayfasını ayda kaç kişi ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları görüntüle
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
100
700
Tem 2026
1.100
21.700
Ağu 2026
100
5.100
Eyl 2026
2.300
3.000
Bartolomé Esteban Murillo adlı sanatçının tuvalleri ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Bartolomé Esteban Murillo ziyaretçileri ne tür kanvaslar tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları görüntüle
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Rüya gibi ve uçucu
14,3%
42,7%
Dramatik Etki
14,3%
20,3%
Huzurlu
14,3%
11,5%
Zarif
21,4%
5,7%
Huzurlu
7,1%
6,2%
İlham Verici
0,0%
5,2%
Romantik
0,0%
3,6%
Klasik
21,4%
1,0%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Ruhani
14,3%
64,1%
Düşünsel ve Derin
28,6%
9,4%
Huzurlu
0,0%
7,8%
Huzurlu
28,6%
2,6%
Dramatik
7,1%
3,6%
Ruhani ve uçucu
7,1%
2,6%
Melankolik
7,1%
2,6%
Nostaljik
0,0%
2,6%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
60,0%
47,5%
Yumuşak Gölge
24,0%
33,7%
Yumuşak Aydınlık
6,0%
15,8%
Parlak Denge
10,0%
2,9%
Işıltılı
0,0%
0,0%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
40,0%
27,6%
Hafif Renk Tonları
36,0%
34,3%
Dengeli Yumuşaklık
22,0%
28,1%
Net Renk Varlığı
2,0%
10,0%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Toprak tonlu
86,7%
83,9%
Koyu tonlar
2,2%
12,5%
Nötr Tonlar
11,1%
3,2%
Monokrom
0,0%
0,3%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
54,0%
38,7%
Dengeli
44,0%
53,4%
Canlı
2,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
10,0%
3,2%
Yumuşak
24,0%
13,5%
Dengeli
10,0%
9,1%
Belirgin
14,0%
22,6%
Beyan
42,0%
51,6%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
4,0%
6,7%
Yumuşak Geçişli Palet
4,0%
5,0%
Dengeli Uyum
14,0%
12,9%
Güçlü Renk Uyumu
66,0%
57,5%
Uyumlu Palet
12,0%
17,9%
Bartolomé Esteban Murillo tarafından yapılan hangi çalışmalar ay bazında en çok ziyareti alıyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları görüntüle
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Müsrif Oğul'un Dönüşü
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Hayranlar Bartolomé Esteban Murillo eserlerini görüntülemek için hangi cihazları kullanıyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Rakamları görüntüle
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
26.500
77,7%
telefonlar
7.100
20,8%
tabletler
500
1,5%
Bartolomé Esteban Murillo hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Rakamları görüntüle
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
Fransızca
1.200
37,5%
İspanyolca
900
28,1%
İngilizce
200
6,2%
Macarca
200
6,2%
İtalyanca
200
6,2%
Slovakça
200
6,2%
Portekizce
100
3,1%
Rusça
100
3,1%
İsveççe
100
3,1%
Bartolomé Esteban Murillo günde kaç ziyaret alıyor ve gelecek beklentisi nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları görüntüle
Gün
Ziyaret Sayısı
Cum 25 Eyl
200
Cmt 26 Eyl
400
Paz 27 Eyl
300
Pzt 28 Eyl
900
Sal 29 Eyl
300
Çrş 30 Eyl
400
Prş 1 Eki
900
Cum 2 Eki
100
Cmt 3 Eki
400
Paz 4 Eki
300
Pzt 5 Eki
400
Sal 6 Eki
900
Çrş 7 Eki
600
Prş 8 Eki
400
Cum 9 Eki
100
Cmt 10 Eki
0
Paz 11 Eki
700
Pzt 12 Eki
0
Sal 13 Eki
800
Çrş 14 Eki
300
Prş 15 Eki
600
Cum 16 Eki (tahmin edilen)
100
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
200
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
300
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
300
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
500
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
300
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
400
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
100
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
200
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
300
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
300
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
400
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
300
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
400
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
100
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
100
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
200
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
200
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
300
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
200
Prş 5 Kas (tahmin edilen)
300
Bartolomé Esteban Murillo hakkında sıkça sorulan sorular
Bartolomé Esteban Murillo tarafından yapılan en popüler kanvaslar hangileridir?
1.800 görüntülenme ile Immaculate Conception of Soult birinci sırada yer alıyor (Bartolomé Esteban Murillo toplam görüntülemelerinin 5%'ini oluşturuyor). Yukarıdaki sıralama, en çok görüntülenen 10 eseri listeler.
WahooArt.com üzerinde Bartolomé Esteban Murillo kaç kişi tarafından görüntüleniyor?
Son on iki ay içinde Bartolomé Esteban Murillo, 3.600 sanatçı sayfası ziyareti ve 30.500 tekil tuval ziyareti olmak üzere toplam 34.100 ziyaret aldı.
Koleksiyonerler Bartolomé Esteban Murillo eserlerini hangi cihazlardan görüntülüyor?
Koleksiyonerler Bartolomé Esteban Murillo sanatçısını bilgisayarlar (78%), telefonlar (21%) ve tabletler (1%) üzerinden görüntülüyor; ziyaretlerin 78% kadarı bilgisayarlar üzerinden gerçekleşiyor.
Ziyaretçiler Bartolomé Esteban Murillo hakkında hangi dillerde okuma yapıyor?
Fransızca (38%), İspanyolca (28%) ve İngilizce (6%) dillerinde; ziyaretçilerin 38% kadarıyla Fransızca önde yer alıyor.
Ziyaretçiler Bartolomé Esteban Murillo tarafından yapılan hangi tuval türünü tercih ediyor?
Ruhani (Duygusal Ton) tercih ediyorlar: Katalogdaki 14% oranına karşılık, ziyaretlerin 64% kadarı bu yönde.
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?