André DerainPopülerlik ve Ziyaretçi İstatistikleri
1880
–
1954
Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, André Derain için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
André Derain: kilit isimler
Charing Cross Köprüsü, André Derain tarafından üretilen eserler arasında ilk sırada yer alıyor: on iki ayda 5.700 ziyaret ve toplam ilginin 16% kadarı. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ve Drying the Sails takip ediyor. André Derain toplam 40.100 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 7.700, tuvallerde ise 32.400 ziyaret. Grafik yükselişte: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 91% daha fazla ziyaret edildi. En çok ziyaret edilen ay Tem 2026 ayıydı (19.200 ziyaret). İzleyici dilleri: İngilizce (41%), Fransızca (14%) ve Sırpça (6%). İzleyici ülkeleri: Fransa (26%), Amerika Birleşik Devletleri (16%) ve Birleşik Krallık (8%). İzleyici kitlesinin cihaz dağılımı: bilgisayarlar (67%), telefonlar (29%) ve tabletler (3%). Bir tercih açıkça görülüyor: Canlı (Renk Yoğunluğu), kataloğun sadece 36% kadarlık kısmıyla 73% oranında ziyaret alıyor.
André Derain: en çok açılan 10 tuval
Bu sıralama katalog puanlarını değil, ziyaret sayılarını temel alır: André Derain tarafından WahooArt.com üzerinde son on iki ayda en çok görüntülenen 10 eser.
André Derain hakkındaki ilgi ay bazında nasıl bir değişim gösteriyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Temel verileri göster
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
0
800
Tem 2026
1.500
17.700
Ağu 2026
1.400
5.500
Eyl 2026
4.800
8.400
André Derain tarafından oluşturulan münferit tuvaller genel olarak nasıl görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
André Derain ziyaretçileri katalogda neleri tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Temel verileri göster
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Cesur ve Etkileyici
45,5%
53,4%
Huzurlu
9,1%
14,2%
Huzurlu
0,0%
13,4%
Toprak tonları
9,1%
7,7%
Dramatik Etki
18,2%
3,2%
Romantik
9,1%
3,2%
Zarif
0,0%
2,4%
Klasik
0,0%
1,2%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Canlı ve Dinamik
41,7%
51,2%
Düşünsel ve Derin
8,3%
14,8%
Huzurlu
8,3%
10,4%
Huzurlu
8,3%
6,8%
Nostaljik
0,0%
7,2%
Melankolik
8,3%
5,2%
Neşeli
0,0%
2,4%
Dramatik
16,7%
1,2%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
22,0%
9,0%
Yumuşak Gölge
38,0%
21,3%
Yumuşak Aydınlık
28,0%
48,2%
Parlak Denge
12,0%
18,5%
Işıltılı
0,0%
3,1%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
22,0%
5,6%
Hafif Renk Tonları
14,0%
10,1%
Dengeli Yumuşaklık
28,0%
19,6%
Net Renk Varlığı
36,0%
43,7%
Canlı Renk
0,0%
21,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu tonlar
30,6%
53,0%
Toprak tonlu
55,6%
30,2%
Nötr Tonlar
2,8%
9,2%
Pastel tonlar
5,6%
3,2%
Doğal Tonlar
5,6%
2,5%
Sıcak tonlar
0,0%
1,4%
Monokrom
0,0%
0,4%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
28,0%
7,6%
Dengeli
36,0%
19,6%
Canlı
36,0%
72,8%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
8,0%
3,1%
Yumuşak
28,0%
15,1%
Dengeli
14,0%
8,4%
Belirgin
24,0%
27,5%
Beyan
26,0%
45,9%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
34,0%
56,6%
Yumuşak Geçişli Palet
6,0%
14,3%
Dengeli Uyum
16,0%
13,7%
Güçlü Renk Uyumu
26,0%
10,1%
Uyumlu Palet
18,0%
5,3%
André Derain tarafından tercih edilen tuvaller yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Temel verileri göster
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1.100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
André Derain adlı sanatçının eserleri telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı görüntüleniyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Temel verileri göster
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
27.000
67,3%
telefonlar
11.800
29,4%
tabletler
1.300
3,2%
André Derain okuyucuları arasında hangi diller ağırlıkta?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Temel verileri göster
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
İngilizce
4.400
40,7%
Fransızca
1.500
13,9%
Sırpça
600
5,6%
İspanyolca
500
4,6%
Flemenkçe
500
4,6%
Rusça
500
4,6%
Slovakça
500
4,6%
Ukraynaca
400
3,7%
Danca
300
2,8%
Chinese
300
2,8%
André Derain için günlük ziyaret sayıları ve tahminler ne durumda?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Temel verileri göster
Gün
Ziyaret Sayısı
Cmt 26 Eyl
800
Paz 27 Eyl
600
Pzt 28 Eyl
500
Sal 29 Eyl
900
Çrş 30 Eyl
2.100
Prş 1 Eki
1.700
Cum 2 Eki
1.100
Cmt 3 Eki
600
Paz 4 Eki
1.000
Pzt 5 Eki
2.000
Sal 6 Eki
1.200
Çrş 7 Eki
2.300
Prş 8 Eki
700
Cum 9 Eki
1.000
Cmt 10 Eki
400
Paz 11 Eki
1.400
Pzt 12 Eki
800
Sal 13 Eki
1.800
Çrş 14 Eki
1.000
Prş 15 Eki
800
Cum 16 Eki
1.300
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
600
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
900
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
1.000
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
1.200
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
1.700
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
1.000
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
1.100
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
600
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
900
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
1.000
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
1.200
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
1.700
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
1.000
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
1.000
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
500
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
900
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
1.000
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
1.200
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
1.600
Prş 5 Kas (tahmin edilen)
1.000
Cum 6 Kas (tahmin edilen)
1.000
André Derain: sorularınız
André Derain tarafından en çok görüntülenen kanvas hangisidir?
Charing Cross Köprüsü: 5.700 ziyaret veya André Derain tarafından elde edilen görüntülemelerin 16% kadarı. Yukarıdaki liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
André Derain kaç ziyaret alıyor?
On iki ay boyunca, sanatçı sayfası (7.700) ve tuvaller (32.400) arasında dağılan toplam 40.100 ziyaret.
Ziyaretçiler André Derain sayfasına telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı bakıyor?
Ziyaretler bilgisayarlar (67%), telefonlar (29%) ve tabletler (3%) şeklinde ayrılmaktadır; bilgisayarlar ise 67% ile öne geçmektedir.
André Derain birkaç dilde okunuyor mu?
Evet: İngilizce (41%), Fransızca (14%) ve Sırpça (6%). İngilizce, 41% ile önde yer alıyor.
Ziyaretçiler André Derain tarafından yapılan bir tuval türünü tercih ediyor mu?
Evet, Canlı (Renk Yoğunluğu): kataloğun 36% kısmındaki ziyaretlerin 73% kadarı.
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?