P'u Hsin-yü Statistik för publik och popularitet

1896 – 1963

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för P'u Hsin-yü på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

P'u Hsin-yü: publiken i korthet

Under de senaste tolv månaderna var den mest visade duken av P'u Hsin-yü på WahooArt.com PEAR FLOWER AND BIRD: 200 besök, eller 4% av den uppmärksamhet som riktats mot konstnärens verk. Det följs av AUTUMN COUNTRYSIDE och Kneeling by the River. Konstnären lockade totalt 4 800 besök: 1 200 till konstnärssidan och 3 600 till sidorna för enskilda dukar. Intresset ökar: antalet besök ökade med 100% från Sep 2026 till Okt 2026. Toppen nåddes i Jul 2026 med 3 800 besök. Publiken visar verken på datorer (81%), mobiltelefoner (17%) och surfplattor (2%). Besökare dras till Pastellfärger (Färgpalett): 34% av besöken, trots att sådana dukar utgör 22% av konstnärens katalog.

De 10 mest sedda dukarna av P'u Hsin-yü

Baserat på faktiska besök under de senaste tolv månaderna är detta de 10 verk av P'u Hsin-yü som samlare öppnar oftast på WahooArt.com.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 besök · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 besök · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 besök · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 besök · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 besök · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 besök · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 besök · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 besök · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 besök · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 besök · 2,1%

Hur många besöker sidan för P'u Hsin-yü varje månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa statistiken
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 20266003 200
Aug 2026200100
Sep 2026100100
Okt 2026300100

Hur mycket uppmärksamhet får P'u Hsin-yüs dukar?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka av P'u Hsin-yüs dukar får flest besök, månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa statistiken
KonstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Vilka enheter använder beundrare för att se P'u Hsin-yü?

Varje tårtbit representerar en typ av enhet: mobil, surfplatta eller dator. Ju större tårtbit, desto fler besök kom från den enheten under de senaste tolv månaderna.

Visa statistiken
EnhetBesökDela
datorer3 90081,2%
mobiltelefoner80016,7%
surfplattor1002,1%

På vilka språk läses P'u Hsin-yü?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Visa statistiken
SpråkBesökDela
Tyska10033,3%
Engelska10033,3%
Franska10033,3%

Hur många besök får P'u Hsin-yü dagligen, och vad förväntas härnäst?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa statistiken
DagBesök
tors 15 Okt0
fre 16 Okt0
lör 17 Okt0
sön 18 Okt100
mån 19 Okt0
tis 20 Okt0
ons 21 Okt0
tors 22 Okt0
fre 23 Okt100
lör 24 Okt0
sön 25 Okt0
mån 26 Okt0
tis 27 Okt0
ons 28 Okt0
tors 29 Okt0
fre 30 Okt0
lör 31 Okt0
sön 1 Nov0
mån 2 Nov100
tis 3 Nov400
ons 4 Nov0
tors 5 Nov (prognos)0
fre 6 Nov (prognos)100
lör 7 Nov (prognos)0
sön 8 Nov (prognos)100
mån 9 Nov (prognos)100
tis 10 Nov (prognos)400
ons 11 Nov (prognos)0
tors 12 Nov (prognos)0
fre 13 Nov (prognos)100
lör 14 Nov (prognos)0
sön 15 Nov (prognos)100
mån 16 Nov (prognos)100
tis 17 Nov (prognos)500
ons 18 Nov (prognos)0
tors 19 Nov (prognos)0
fre 20 Nov (prognos)100
lör 21 Nov (prognos)0
sön 22 Nov (prognos)100
mån 23 Nov (prognos)100
tis 24 Nov (prognos)500
ons 25 Nov (prognos)0

Vanliga frågor om P'u Hsin-yü

Vilka dukar av P'u Hsin-yü är mest populära?

PEAR FLOWER AND BIRD rankar först med 200 besök (4% av alla visningar för P'u Hsin-yü). Rankingen ovan listar de 10 mest sedda verken.

Hur många personer tittar på P'u Hsin-yü på WahooArt.com?

Under de senaste tolv månaderna har P'u Hsin-yü fått 4 800 besök: 1 200 på artistsidan och 3 600 på enskilda dukar.

Vilka enheter använder samlare för att se P'u Hsin-yü?

Samlare besöker P'u Hsin-yü via datorer (81%), mobiltelefoner (17%) och surfplattor (2%); datorer står för 81% av besöken.

Vilken typ av duk från P'u Hsin-yü föredrar besökarna?

De föredrar Pastellfärger (Färgpalett): 34% av besöken, jämfört med 22% av katalogen.