Gretchen Andrew Vem som tittar och på vilka verk

1988

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Gretchen Andrew på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Gretchen Andrew: vad besöken visar

Det mest beundrade verket av Gretchen Andrew på WahooArt.com är Map of the EU, som har öppnats 100 gånger under tolv månader, vilket motsvarar 33% av alla visningar. Nästa på tur: Cover of Artforum och Kartan över EU. Totalt 400 besök, 200 till konstnärens sida och 200 till verken. Jul 2026 lockade den största publiken med 400 besök. Besökare föredrar Ljusstark (Ljusstyrka): 100% av sina besök, där katalogen har 18%.

De 3 verk av Gretchen Andrew som besökarna beundrar mest

Varje ranking nedan återspeglar antalet besök på WahooArt.com under de senaste tolv månaderna; nummer 1 är det mest besökta verket av Gretchen Andrew.

  1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 besök · 33,3%
  2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 besök · 33,3%
  3. Kartan över EU 3 Kartan över EU, 2021 100 besök · 33,3%

När besöker beundrare sidan för Gretchen Andrew?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Data i en tabell
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200200
Aug 202600
Sep 202600

När besöks verken av Gretchen Andrew?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka är Gretchen Andrews favoritverk, månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Data i en tabell
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Kartan över EU00000000010000
Map of the EU000000000000
What is Ubuntu 09000000000000
What is Ubuntu 11000000000000
Bow New Hampshire 10000000000000
What is Ubuntu 12000000000000
Art Basel NFT000000000000
What is Ubuntu 04000000000000
What is Ubuntu 02000000000000
Perfect Female Body 15000000000000

Vilka språk talar beundrarna av Gretchen Andrew?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Hur många besök per dag får Gretchen Andrew, och vad väntar härnäst?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Data i en tabell
DagBesök
lör 3 Okt0
sön 4 Okt0
mån 5 Okt0
tis 6 Okt0
ons 7 Okt0
tors 8 Okt0
fre 9 Okt0
lör 10 Okt0
sön 11 Okt0
mån 12 Okt0
tis 13 Okt0
ons 14 Okt0
tors 15 Okt0
fre 16 Okt0
lör 17 Okt0
sön 18 Okt0
mån 19 Okt0
tis 20 Okt0
ons 21 Okt0
tors 22 Okt0
fre 23 Okt0
lör 24 Okt (prognos)0
sön 25 Okt (prognos)0
mån 26 Okt (prognos)0
tis 27 Okt (prognos)0
ons 28 Okt (prognos)0
tors 29 Okt (prognos)0
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)0
sön 1 Nov (prognos)0
mån 2 Nov (prognos)0
tis 3 Nov (prognos)0
ons 4 Nov (prognos)0
tors 5 Nov (prognos)0
fre 6 Nov (prognos)0
lör 7 Nov (prognos)0
sön 8 Nov (prognos)0
mån 9 Nov (prognos)0
tis 10 Nov (prognos)0
ons 11 Nov (prognos)0
tors 12 Nov (prognos)0
fre 13 Nov (prognos)0

Vad besökare frågar om Gretchen Andrew

Vilka verk av Gretchen Andrew öppnar besökarna mest?

Map of the EU först, med 100 besök, vilket motsvarar 33% av visningarna. 3 verk är rankade ovanför.

Hur stor är publiken för Gretchen Andrew på WahooArt.com?

400 besök under tolv månader: 200 till artistsidan, 200 till verken.

Vilka verk av Gretchen Andrew matchar besökarnas smak bäst?

Verk beskrivna som Ljusstark (Ljusstyrka) står för 100% av besöken för 18% av katalogen.