Zanobi StrozziCine vizitează și ce opere sunt vizualizate
1412
–
1468
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Zanobi Strozzi de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Zanobi Strozzi: ce indică vizitele
Cea mai admirată operă a lui Zanobi Strozzi pe WahooArt.com este Camaldolese Friars in Choir, deschisă de 1.100 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 50% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: The Abduction of Helen și King David in Prayer in an Initial B. În total 2.600 vizite, 700 la pagina artistului și 1.900 la opere. Atenția a scăzut cu 100% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 2.000 vizite. Vizitatorii preferă Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 91% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 50%.
Cele 8 opere ale lui Zanobi Strozzi pe care vizitatorii le admiră cel mai mult
Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Zanobi Strozzi.
Când vizitează admiratorii pagina lui Zanobi Strozzi?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
0
Iul 2026
500
1.500
Aug 2026
100
400
Sep 2026
0
0
Când sunt consultate operele lui Zanobi Strozzi?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg admiratorii lui Zanobi Strozzi dintre opere?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Eteric
50,0%
50,0%
Serenitate
25,0%
50,0%
Liniște
12,5%
0,0%
Clasic
12,5%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Sacru
62,5%
50,0%
Contemplativă
25,0%
25,0%
Liniștit
12,5%
25,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
15,4%
0,0%
Umbră difuză
38,5%
54,5%
Lumină moderată
23,1%
27,3%
Echilibru luminos
19,2%
13,6%
Luminos
3,9%
4,5%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
7,7%
0,0%
Culori discrete
19,2%
4,5%
Nuanțe echilibrate și lineare
50,0%
90,9%
Culori clar saturate
23,1%
4,5%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
54,2%
86,4%
Culori neutre
25,0%
13,6%
Nuanțe închise
20,8%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
15,4%
0,0%
Echilibrat
61,5%
90,9%
Vibrant
23,1%
9,1%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
3,9%
0,0%
Nuanțe blânde
19,2%
4,5%
Echilibrat
15,4%
50,0%
Contrast accentuat
34,6%
9,1%
Contrast maxim
26,9%
36,4%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
15,4%
27,3%
Paletă de culori delicate mixate
11,5%
4,5%
Armonie echilibrată
19,2%
9,1%
Unitate cromatică puternică
38,5%
59,1%
Paletă unitară
15,4%
0,0%
Care sunt operele preferate ale lui Zanobi Strozzi, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Madonna and Child with Ange…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Initial B with David in Pra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Nativity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child with Four…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vallombrosan Gradual
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
St Agnes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Abduction of Helen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
Sts Cosmas and Damian Saved…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saints Zenobius, Francis an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce limbi vorbesc admiratorii lui Zanobi Strozzi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește Zanobi Strozzi și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
300
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
100
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
100
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
100
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
100
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Zanobi Strozzi
Care sunt lucrările lui Zanobi Strozzi pe care vizitatorii le deschid cel mai des?
Camaldolese Friars in Choir în primul rând, cu 1.100 vizualizări, reprezentând 50% din totalul vizualizărilor. 8 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Zanobi Strozzi pe WahooArt.com?
2.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 700 pe pagina artistului, 1.900 la opere.
Care sunt lucrările lui Zanobi Strozzi care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
Lucrurile descrise ca Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) primesc 91% din vizitele pentru 50% din catalog.