Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui William Mulready de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
William Mulready: cifre cheie
The Sonnet ocupă prima poziție printre operele lui William Mulready: 1.200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 30% din atenția totală. Urmează The Pool și The Ford ('Crossing the Ford'). William Mulready a primit 4.600 vizualizări: 1.100 pe pagina artistului și 3.500 pe piese. Linia este în creștere: cu 550% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Cea mai vizitată lună a fost Iul 2026 (2.400 vizite). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (76%) și telefoane mobile (24%). O preferință este clară: Serenitate (Atmosferă) concentrează 71% din vizite pentru doar 8% din catalog.
William Mulready: cele 10 picturi cele mai des deschise
Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 10 opere ale lui William Mulready cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.
Cum evoluează interesul pentru William Mulready lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele detaliate
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
400
Iul 2026
700
1.700
Aug 2026
0
200
Sep 2026
200
0
Oct 2026
100
1.200
Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui William Mulready?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce preferă vizitatorii lui William Mulready din catalog?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele detaliate
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Serenitate
8,3%
70,6%
Romantic
33,3%
23,5%
Nostalgic
25,0%
0,0%
Clasic
8,3%
5,9%
Dramatic
16,7%
0,0%
Liniște
8,3%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Contemplativă
8,3%
70,6%
Nostalgic
25,0%
17,6%
Reconfortant
8,3%
5,9%
Plin de bucurie
8,3%
5,9%
Romantic
16,7%
0,0%
Tensiune și neliniște
16,7%
0,0%
Dramatic
8,3%
0,0%
Tranchil
8,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
30,0%
15,0%
Umbră difuză
42,0%
67,5%
Lumină moderată
22,0%
12,5%
Echilibru luminos
6,0%
5,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
12,0%
0,0%
Culori discrete
32,0%
50,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
40,0%
32,5%
Culori clar saturate
16,0%
17,5%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
63,6%
69,4%
Nuanțe închise
22,7%
22,2%
Culori neutre
13,6%
8,3%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
26,0%
5,0%
Echilibrat
66,0%
85,0%
Vibrant
8,0%
10,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
10,0%
2,5%
Nuanțe blânde
8,0%
7,5%
Echilibrat
8,0%
5,0%
Contrast accentuat
28,0%
27,5%
Contrast maxim
46,0%
57,5%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
12,0%
2,5%
Paletă de culori delicate mixate
4,0%
0,0%
Armonie echilibrată
10,0%
45,0%
Unitate cromatică puternică
52,0%
47,5%
Paletă unitară
22,0%
5,0%
Cum se compară canvaele preferate ale lui William Mulready pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Carghill and Touchwood
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Mall, Kensington Gravel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rattle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Wolf and the Lamb
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Convalescent from Water…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study for 'The Careless Mes…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Interior of an English…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
John Sheepshanks (1787–1863)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior with John Sheepsha…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Instruct the Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lucrările lui William Mulready sunt vizionate de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele detaliate
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
3.500
76,1%
telefoane mobile
1.100
23,9%
Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui William Mulready?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele detaliate
Limbă
Vizite
Distribuie
Spaniolă
100
100,0%
Cum arată vizitele zilnice la William Mulready și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele detaliate
Ziua
Vizite
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
100
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
100
Lun 26 Oct
100
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
100
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
100
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
100
Lun 23 Noi (previzualizare)
100
Mar 24 Noi (previzualizare)
100
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Joi 26 Noi (previzualizare)
0
William Mulready: întrebările tale
Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui William Mulready?
The Sonnet: 1.200 vizualizări, adică 30% din totalul vizualizărilor lui William Mulready. Lista de mai sus include rangurile până la 10.
Câte vizite primește William Mulready?
4.600 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (1.100) și pânzele (3.500).
Vizitatorii îl consultă pe William Mulready de pe telefoane sau de pe computere?
Vizitele se împart în dispozitive de navigare (76%) și telefoane mobile (24%); dispozitive de navigare conduc cu 76%.
Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de William Mulready?
Da, Serenitate (Atmosferă): 71% din vizitele pentru 8% din catalog.