William Fox Statistici privind audiența și popularitatea

1812 – 1893

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui William Fox de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

William Fox: publicul pe scurt

În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui William Fox pe WahooArt.com a fost Iron and coal: 500 vizualizări, sau 26% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează The Eve of the Deluge și The Romans Cause a Wall to be Built for the Protection of the South. Artistul a atras în total 2.300 vizite: 700 pe pagina artistului și 1.600 pe paginile tablouarelor individuale. Interesul este în creștere: vizitele au crescut cu 800% de la Sep 2026 la Oct 2026. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 1.000 vizite. Vizitatorii sunt atrași de Industrial (Atmosferă): 62% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 33% din catalogul artistului.

Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui William Fox

Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 10 lucrări ale lui William Fox pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.

  1. Iron and coal 1 Iron and coal 500 vizualizări · 26,3%
  2. The Eve of the Deluge 2 The Eve of the Deluge, 1865 300 vizualizări · 15,8%
  3. The Romans Cause a Wall to be Built for the Protection of the South 3 The Romans Cause a Wall to be Built for the Protection of the South 300 vizualizări · 15,8%
  4. The nativity 4 The nativity 200 vizualizări · 10,5%
  5. Untitled (337) 5 Untitled (337) 100 vizualizări · 5,3%
  6. The Building of the New Castle 6 The Building of the New Castle 100 vizualizări · 5,3%
  7. Sand pools 7 Sand pools 100 vizualizări · 5,3%
  8. Illustration to a Scene from 'The Decameron' 8 Illustration to a Scene from 'The Decameron' 100 vizualizări · 5,3%
  9. A Picnic at Hanwell 9 A Picnic at Hanwell 100 vizualizări · 5,3%
  10. The poets harvest home 10 The poets harvest home 100 vizualizări · 5,3%

Câți oameni vizitează pagina lui William Fox în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vizualizați cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 2026400600
Aug 20260300
Sep 20260100
Oct 2026300600

Ce nivel de atenție primesc picturile lui William Fox?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui William Fox, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vizualizați cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Iron and coal00000000000300
The Eve of the Deluge0000000001000200
Seascape on the Northumbria…000000000000
The poets harvest home000000000000
Fair Rosamund in her Bower000000000000
King Egfrid and Bishop Trum…000000000000
The Buller River Near Westp…000000000000
Painting of a young Algerno…000000000000
A leopard000000000000
A Picnic at Hanwell00000000100000

În ce limbi este citit William Fox?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vizualizați cifrele
LimbăViziteDistribuie
Greacă10050,0%
Spaniolă10050,0%

Câte vizite primește William Fox zilnic și ce se anticipează în continuare?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vizualizați cifrele
ZiuaVizite
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct100
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct100
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi100
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)0
Mar 24 Noi (previzualizare)0
Mie 25 Noi (previzualizare)0

Întrebări frecvente despre William Fox

Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui William Fox?

Iron and coal ocupă prima poziție, cu 500 vizualizări (26% din totalul vizualizărilor lui William Fox). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizionate opere.

Câți oameni vizualizează William Fox pe WahooArt.com?

În ultimele douăsprezece luni, William Fox a primit 2.300 vizite: 700 pe pagina artistului și 1.600 pe tablourile individuale.

Ce tip de pânză de William Fox preferă vizitatorii?

Aceștia preferă Industrial (Atmosferă): 62% din vizite, față de 33% din catalog.