Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Willem Van De Velde Cel Bătrân de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Willem Van De Velde Cel Bătrân: ce indică vizitele
Cea mai admirată operă a lui Willem Van De Velde Cel Bătrân pe WahooArt.com este Large Ships and Boats in a Calm, deschisă de 800 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 6% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: The Gust și The Burning of the 'Andrew' at the Battle of Scheveningen. În total 15.100 vizite, 3.000 la pagina artistului și 12.100 la opere. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 12.800 vizite. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (93%), telefoane mobile (7%) și tablete (1%). Vizitatorii preferă Culori neutre (Paletă de culori): 68% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 47%.
Cele 10 opere ale lui Willem Van De Velde Cel Bătrân pe care vizitatorii le admiră cel mai mult
Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Willem Van De Velde Cel Bătrân.
Când vizitează admiratorii pagina lui Willem Van De Velde Cel Bătrân?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
100
Iul 2026
2.300
10.500
Aug 2026
500
600
Sep 2026
200
900
Când sunt consultate operele lui Willem Van De Velde Cel Bătrân?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg admiratorii lui Willem Van De Velde Cel Bătrân dintre opere?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
50,0%
46,5%
Liniște
18,8%
26,8%
Serenitate
12,5%
14,1%
Clasic
18,8%
8,5%
Elegant
0,0%
4,2%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Liniștit
31,2%
35,2%
Dramatic
18,8%
16,9%
Impunător
25,0%
12,7%
Melancolic
0,0%
15,5%
Tranchil
12,5%
12,7%
Contemplativă
0,0%
5,6%
Sobru
6,2%
1,4%
Energic
6,2%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
14,0%
5,9%
Umbră difuză
16,0%
17,0%
Lumină moderată
36,0%
40,7%
Echilibru luminos
30,0%
28,9%
Luminos
4,0%
7,4%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
34,0%
50,4%
Culori discrete
28,0%
27,4%
Nuanțe echilibrate și lineare
22,0%
15,6%
Culori clar saturate
16,0%
6,7%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
46,5%
67,5%
Nuanțe pământii
32,6%
25,4%
Nuanțe închise
11,6%
6,1%
Culori pastelate
7,0%
0,9%
Monocrom
2,3%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
28,0%
37,8%
Echilibrat
48,0%
48,9%
Vibrant
24,0%
13,3%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
14,0%
8,2%
Nuanțe blânde
28,0%
31,1%
Echilibrat
16,0%
21,5%
Contrast accentuat
28,0%
22,2%
Contrast maxim
14,0%
17,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
6,0%
15,6%
Paletă de culori delicate mixate
2,0%
14,1%
Armonie echilibrată
8,0%
13,3%
Unitate cromatică puternică
32,0%
20,0%
Paletă unitară
52,0%
37,0%
Care sunt operele preferate ale lui Willem Van De Velde Cel Bătrân, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Battle of Livorno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Entrance to a Dutch Port
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Gust
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Large Ships and Boats in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Taking of the English F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
The Battle of Livorno (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Burning of the 'Andrew'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Ships in a Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calm French Merchant Ships…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Cannon Shot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Care este distribuția pe dispozitive a audienței Willem Van De Velde Cel Bătrân?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
14.000
92,7%
telefoane mobile
1.000
6,6%
tablete
100
0,7%
Ce limbi vorbesc admiratorii lui Willem Van De Velde Cel Bătrân?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Franceză
200
25,0%
Japoneză
200
25,0%
Germană
100
12,5%
Spaniolă
100
12,5%
Estonă
100
12,5%
Italiană
100
12,5%
Câte vizite zilnice primește Willem Van De Velde Cel Bătrân și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
Ziua
Vizite
Joi 24 Sep
0
Vin 25 Sep
0
Sâm 26 Sep
100
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
100
Mar 29 Sep
100
Mie 30 Sep
100
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
200
Sâm 3 Oct
200
Dum 4 Oct
200
Lun 5 Oct
200
Mar 6 Oct
300
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
100
Sâm 10 Oct
200
Dum 11 Oct
100
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct (previzualizare)
0
Vin 16 Oct (previzualizare)
100
Sâm 17 Oct (previzualizare)
100
Dum 18 Oct (previzualizare)
100
Lun 19 Oct (previzualizare)
100
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
100
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
100
Lun 26 Oct (previzualizare)
100
Mar 27 Oct (previzualizare)
100
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
100
Sâm 31 Oct (previzualizare)
200
Dum 1 Noi (previzualizare)
100
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Mar 3 Noi (previzualizare)
100
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Willem Van De Velde Cel Bătrân
Care sunt lucrările lui Willem Van De Velde Cel Bătrân pe care vizitatorii le deschid cel mai des?
Large Ships and Boats in a Calm în primul rând, cu 800 vizualizări, reprezentând 6% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Willem Van De Velde Cel Bătrân pe WahooArt.com?
15.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 3.000 pe pagina artistului, 12.100 la opere.
Ce dispozitive folosesc admiratorii lui Willem Van De Velde Cel Bătrân?
Aceștia folosesc dispozitive de navigare (93%), telefoane mobile (7%) și tablete (1%); dispozitive de navigare reprezintă 93% din vizite.
Care sunt lucrările lui Willem Van De Velde Cel Bătrân care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
Lucrurile descrise ca Culori neutre (Paletă de culori) primesc 68% din vizitele pentru 47% din catalog.