Walter Kershaw Statistici privind popularitatea și vizitatorii

1940

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Walter Kershaw de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Walter Kershaw: cifre cheie

Trafford Park Mural ocupă prima poziție printre operele lui Walter Kershaw: 900 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 47% din atenția totală. Urmează Ready Steady Go și Nude in a Polythene Interior. Walter Kershaw a primit 3.000 vizualizări: 2.300 pe pagina artistului și 700 pe piese. Cea mai vizitată lună a fost Sep 2026 (2.500 vizite). Distribuția audienței pe dispozitive: telefoane mobile (43%), dispozitive de navigare (37%) și tablete (20%). O preferință este clară: Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) concentrează 63% din vizite pentru doar 33% din catalog.

Walter Kershaw: cele 6 picturi cele mai des deschise

Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 6 opere ale lui Walter Kershaw cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.

  1. Trafford Park Mural 1 Trafford Park Mural, 2009 900 vizualizări · 47,4%
  2. Ready Steady Go 2 Ready Steady Go 300 vizualizări · 15,8%
  3. Nude in a Polythene Interior 3 Nude in a Polythene Interior 300 vizualizări · 15,8%
  4. Highway Chile, M62 4 Highway Chile, M62 200 vizualizări · 10,5%
  5. Landscape with Windmills near Haarlem 5 Landscape with Windmills near Haarlem 100 vizualizări · 5,3%
  6. Scrum Half and Prop Forward 6 Scrum Half and Prop Forward 100 vizualizări · 5,3%

Cum evoluează interesul pentru Walter Kershaw lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele detaliate
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20260500
Aug 202600
Sep 20262.300200

Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui Walter Kershaw?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară canvaele preferate ale lui Walter Kershaw pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Landscape with Windmills ne…000000000000
Ready Steady Go00000000020000
Highway Chile, M6200000000010000
Nude in a Polythene Interior000000000000
Scrum Half and Prop Forward00000000000100
Trafford Park Mural0000000002000100

Lucrările lui Walter Kershaw sunt vizionate de pe telefoane sau de pe computere?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele detaliate
DispozitivViziteDistribuie
telefoane mobile1.30043,3%
dispozitive de navigare1.10036,7%
tablete60020,0%

Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui Walter Kershaw?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele detaliate
LimbăViziteDistribuie
Engleză900100,0%

Cum arată vizitele zilnice la Walter Kershaw și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele detaliate
ZiuaVizite
Mie 23 Sep0
Joi 24 Sep0
Vin 25 Sep100
Sâm 26 Sep200
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep100
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct (previzualizare)0
Joi 15 Oct (previzualizare)0
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0

Walter Kershaw: întrebările tale

Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Walter Kershaw?

Trafford Park Mural: 900 vizualizări, adică 47% din totalul vizualizărilor lui Walter Kershaw. Lista de mai sus include rangurile până la 6.

Câte vizite primește Walter Kershaw?

3.000 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (2.300) și pânzele (700).

Vizitatorii îl consultă pe Walter Kershaw de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele se împart în telefoane mobile (43%), dispozitive de navigare (37%) și tablete (20%); telefoane mobile conduc cu 43%.

Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Walter Kershaw?

Da, Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 63% din vizitele pentru 33% din catalog.