Rose Maynard Barton Statistici privind audiența și popularitatea

1856 – 1929

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Rose Maynard Barton de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Rose Maynard Barton: publicul pe scurt

În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Rose Maynard Barton pe WahooArt.com a fost Emperor Penguins: 200 vizualizări, sau 7% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează London Street Scene și Relieving [the] Guard. Artistul a atras în total 3.000 vizite: 300 pe pagina artistului și 2.700 pe paginile tablouarelor individuale. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 2.500 vizite. Publicul vizualizează operele pe dispozitive de navigare (97%) și telefoane mobile (3%). Vizitatorii sunt atrași de Sobru (Saturație culoare): 68% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 42% din catalogul artistului.

Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui Rose Maynard Barton

Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 10 lucrări ale lui Rose Maynard Barton pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.

  1. Emperor Penguins 1 Emperor Penguins 200 vizualizări · 7,1%
  2. London Street Scene 2 London Street Scene 200 vizualizări · 7,1%
  3. Relieving [the] Guard 3 Relieving [the] Guard 200 vizualizări · 7,1%
  4. A View Of Butt Bridge 4 A View Of Butt Bridge 200 vizualizări · 7,1%
  5. Raindrops On Fuchsia 5 Raindrops On Fuchsia 100 vizualizări · 3,6%
  6. Cobbler's Shop In Lancelot Place 6 Cobbler's Shop In Lancelot Place 100 vizualizări · 3,6%
  7. Molly 7 Molly 100 vizualizări · 3,6%
  8. A Sunny Cornfield 8 A Sunny Cornfield 100 vizualizări · 3,6%
  9. Village Scene 9 Village Scene 100 vizualizări · 3,6%
  10. Wallflowers 10 Wallflowers 100 vizualizări · 3,6%

Câți oameni vizitează pagina lui Rose Maynard Barton în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vizualizați cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100200
Iul 20261002.400
Aug 20261000
Sep 202600
Oct 20260100

Ce nivel de atenție primesc picturile lui Rose Maynard Barton?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Rose Maynard Barton, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vizualizați cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
The Doorway000000000000
A Sunny Cornfield000000000000
Old Chelsea Church000000000000
Hyde Park in May000000000000
St George's00000001000000
Relieving000000000000
Royal Hospital Kilmainham000000000000
Marching Band And Crowd00000000100000
A London Street000000000000
A View Of Butt Bridge00000000200000

Ce dispozitive folosesc admiratorii pentru a viziona lucrările lui Rose Maynard Barton?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vizualizați cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare2.90096,7%
telefoane mobile1003,3%

În ce limbi este citit Rose Maynard Barton?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Câte vizite primește Rose Maynard Barton zilnic și ce se anticipează în continuare?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vizualizați cifrele
ZiuaVizite
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct100
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi0
Joi 5 Noi0
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)0
Mar 24 Noi (previzualizare)0
Mie 25 Noi (previzualizare)0
Joi 26 Noi (previzualizare)0

Întrebări frecvente despre Rose Maynard Barton

Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Rose Maynard Barton?

Emperor Penguins ocupă prima poziție, cu 200 vizualizări (7% din totalul vizualizărilor lui Rose Maynard Barton). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizionate opere.

Câți oameni vizualizează Rose Maynard Barton pe WahooArt.com?

În ultimele douăsprezece luni, Rose Maynard Barton a primit 3.000 vizite: 300 pe pagina artistului și 2.700 pe tablourile individuale.

Pe ce dispozitive vizualizează colecționarii lucrările lui Rose Maynard Barton?

Colecționarii îl vizualizează pe Rose Maynard Barton de pe dispozitive de navigare (97%) și telefoane mobile (3%); dispozitive de navigare reprezintă 97% din vizite.

Ce tip de pânză de Rose Maynard Barton preferă vizitatorii?

Aceștia preferă Sobru (Saturație culoare): 68% din vizite, față de 42% din catalog.