Puru (Pu Xinyu) Statistici privind audiența și popularitatea

1896 – 1963

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Puru (Pu Xinyu) de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Puru (Pu Xinyu): publicul pe scurt

În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Puru (Pu Xinyu) pe WahooArt.com a fost PEAR FLOWER AND BIRD: 200 vizualizări, sau 4% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează AUTUMN COUNTRYSIDE și Kneeling by the River. Artistul a atras în total 4.800 vizite: 1.200 pe pagina artistului și 3.600 pe paginile tablouarelor individuale. Interesul este în creștere: vizitele au crescut cu 100% de la Sep 2026 la Oct 2026. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 3.800 vizite. Publicul vizualizează operele pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (17%) și tablete (2%). Vizitatorii sunt atrași de Nuanțe blânde (Contrast): 30% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 20% din catalogul artistului.

Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui Puru (Pu Xinyu)

Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 10 lucrări ale lui Puru (Pu Xinyu) pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 vizualizări · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 vizualizări · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 vizualizări · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 vizualizări · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 vizualizări · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 vizualizări · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 vizualizări · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 vizualizări · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 vizualizări · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 vizualizări · 2,1%

Câți oameni vizitează pagina lui Puru (Pu Xinyu) în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vizualizați cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 20266003.200
Aug 2026200100
Sep 2026100100
Oct 2026300100

Ce nivel de atenție primesc picturile lui Puru (Pu Xinyu)?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Puru (Pu Xinyu), lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vizualizați cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Ce dispozitive folosesc admiratorii pentru a viziona lucrările lui Puru (Pu Xinyu)?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vizualizați cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare3.90081,2%
telefoane mobile80016,7%
tablete1002,1%

În ce limbi este citit Puru (Pu Xinyu)?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vizualizați cifrele
LimbăViziteDistribuie
Germană10033,3%
Engleză10033,3%
Franceză10033,3%

Câte vizite primește Puru (Pu Xinyu) zilnic și ce se anticipează în continuare?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vizualizați cifrele
ZiuaVizite
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct100
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct100
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi100
Mar 3 Noi400
Mie 4 Noi0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)100
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)100
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)400
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)100
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)100
Lun 16 Noi (previzualizare)100
Mar 17 Noi (previzualizare)500
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)100
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)100
Lun 23 Noi (previzualizare)100
Mar 24 Noi (previzualizare)500
Mie 25 Noi (previzualizare)0

Întrebări frecvente despre Puru (Pu Xinyu)

Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Puru (Pu Xinyu)?

PEAR FLOWER AND BIRD ocupă prima poziție, cu 200 vizualizări (4% din totalul vizualizărilor lui Puru (Pu Xinyu)). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizionate opere.

Câți oameni vizualizează Puru (Pu Xinyu) pe WahooArt.com?

În ultimele douăsprezece luni, Puru (Pu Xinyu) a primit 4.800 vizite: 1.200 pe pagina artistului și 3.600 pe tablourile individuale.

Pe ce dispozitive vizualizează colecționarii lucrările lui Puru (Pu Xinyu)?

Colecționarii îl vizualizează pe Puru (Pu Xinyu) de pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (17%) și tablete (2%); dispozitive de navigare reprezintă 81% din vizite.

Ce tip de pânză de Puru (Pu Xinyu) preferă vizitatorii?

Aceștia preferă Nuanțe blânde (Contrast): 30% din vizite, față de 20% din catalog.