Paul HuetStatistici privind audiența și popularitatea
1803
–
1869
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Huet de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Paul Huet: publicul pe scurt
În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Paul Huet pe WahooArt.com a fost Le retour du grognard (Titre d'usage): 300 vizualizări, sau 8% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE și GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR. Artistul a atras în total 4.400 vizite: 1.200 pe pagina artistului și 3.200 pe paginile tablouarelor individuale. Interesul a scăzut cu 100% de la Aug 2026 la Sep 2026. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 3.900 vizite. Publicul vizualizează operele pe dispozitive de navigare (84%), tablete (9%) și telefoane mobile (7%). Vizitatorii sunt atrași de Impunător (Ton emoțional): 25% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 0% din catalogul artistului.
Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui Paul Huet
Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 10 lucrări ale lui Paul Huet pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.
Câți oameni vizitează pagina lui Paul Huet în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vizualizați cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
200
Iul 2026
1.000
2.900
Aug 2026
200
100
Sep 2026
0
0
Ce nivel de atenție primesc picturile lui Paul Huet?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi alese de vizitatorii lui Paul Huet?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vizualizați cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Romantic
75,0%
58,3%
Dramatic
12,5%
25,0%
Liniște
12,5%
16,7%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
37,5%
25,0%
Nostalgic
25,0%
8,3%
Impunător
0,0%
25,0%
Romantic
12,5%
16,7%
Tranchil
12,5%
16,7%
Liniștit
12,5%
8,3%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
12,0%
13,9%
Umbră difuză
40,0%
25,0%
Lumină moderată
18,0%
36,1%
Echilibru luminos
24,0%
19,4%
Luminos
6,0%
5,6%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
52,0%
55,6%
Culori discrete
36,0%
33,3%
Nuanțe echilibrate și lineare
12,0%
8,3%
Culori clar saturate
0,0%
2,8%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
59,0%
57,1%
Culori neutre
38,5%
39,3%
Nuanțe închise
0,0%
3,6%
Culori pastelate
2,6%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
56,0%
63,9%
Echilibrat
44,0%
33,3%
Vibrant
0,0%
2,8%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
18,0%
13,9%
Nuanțe blânde
6,0%
11,1%
Echilibrat
18,0%
2,8%
Contrast accentuat
16,0%
11,1%
Contrast maxim
42,0%
61,1%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
8,0%
2,8%
Paletă de culori delicate mixate
4,0%
8,3%
Armonie echilibrată
4,0%
13,9%
Unitate cromatică puternică
40,0%
41,7%
Paletă unitară
44,0%
33,3%
Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Paul Huet, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vizualizați cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
CHAUMIERE NORMANDE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LE PARC DE SAINT CLOUD UN J…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LES BRISANTS A LA POINTE DE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
CHEVAL NORMAND
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
FRAICHEUR DES BOIS FOURRE D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
INTERIEUR DE FORET (COMPIEG…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FORET DE FONTAINEBLEAU.LES…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
SPOLETE dit à tort VUE DE L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA FERME
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
CALME DU MATIN INTERIEUR DE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Ce dispozitive folosesc admiratorii pentru a viziona lucrările lui Paul Huet?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vizualizați cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
3.700
84,1%
tablete
400
9,1%
telefoane mobile
300
6,8%
În ce limbi este citit Paul Huet?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite primește Paul Huet zilnic și ce se anticipează în continuare?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vizualizați cifrele
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
100
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
200
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
100
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
100
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
100
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
100
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Întrebări frecvente despre Paul Huet
Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Paul Huet?
Le retour du grognard (Titre d'usage) ocupă prima poziție, cu 300 vizualizări (8% din totalul vizualizărilor lui Paul Huet). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizionate opere.
Câți oameni vizualizează Paul Huet pe WahooArt.com?
În ultimele douăsprezece luni, Paul Huet a primit 4.400 vizite: 1.200 pe pagina artistului și 3.200 pe tablourile individuale.
Pe ce dispozitive vizualizează colecționarii lucrările lui Paul Huet?
Colecționarii îl vizualizează pe Paul Huet de pe dispozitive de navigare (84%), tablete (9%) și telefoane mobile (7%); dispozitive de navigare reprezintă 84% din vizite.
Ce tip de pânză de Paul Huet preferă vizitatorii?
Aceștia preferă Impunător (Ton emoțional): 25% din vizite, față de 0% din catalog.