Paul Delvaux Statistici privind audiența și popularitatea

1897 – 1994

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Delvaux de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Paul Delvaux: publicul pe scurt

În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Paul Delvaux pe WahooArt.com a fost A SirenIn Full Moonlight: 4.800 vizualizări, sau 13% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează Venița Dormindă și Tren Nocturn. Artistul a atras în total 29.100 vizite: 6.300 pe pagina artistului și 22.800 pe paginile tablouarelor individuale. Interesul a scăzut cu 12% de la Aug 2026 la Sep 2026. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 17.000 vizite. Publicul citește site-ul în Franceză (51%), Engleză (11%) și Olandeză (9%). Colecționarii provin în principal din Belgia (77%), Coreea de Sud (6%) și Austria (3%). Publicul vizualizează operele pe dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (21%) și tablete (4%). Vizitatorii sunt atrași de Melancolic (Ton emoțional): 35% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 8% din catalogul artistului.

Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui Paul Delvaux

Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 10 lucrări ale lui Paul Delvaux pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 vizualizări · 12,9%
  2. Venița Dormindă 2 Venița Dormindă, 1944 3.200 vizualizări · 8,6%
  3. Tren Nocturn 3 Tren Nocturn, 1947 2.500 vizualizări · 6,7%
  4. Venus Dormiente 4 Venus Dormiente, 1943 1.600 vizualizări · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 vizualizări · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 vizualizări · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 vizualizări · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 vizualizări · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 vizualizări · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 vizualizări · 1,6%

Câți oameni vizitează pagina lui Paul Delvaux în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vizualizați cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100700
Iul 20261.80015.200
Aug 20266005.400
Sep 20263.8001.500

Ce nivel de atenție primesc picturile lui Paul Delvaux?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Paul Delvaux, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vizualizați cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Venița Dormindă0000000001.40000
Tren Nocturn0000000009004000
Venus Dormiente0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Ce dispozitive folosesc admiratorii pentru a viziona lucrările lui Paul Delvaux?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vizualizați cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare22.00075,6%
telefoane mobile6.00020,6%
tablete1.1003,8%

În ce limbi este citit Paul Delvaux?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vizualizați cifrele
LimbăViziteDistribuie
Franceză2.90050,9%
Engleză60010,5%
Olandeză5008,8%
Koreană4007,0%
Suedeză4007,0%
Spaniolă3005,3%
Italiană2003,5%
Rusă2003,5%
Germană1001,8%
Portugheză1001,8%

Câte vizite primește Paul Delvaux zilnic și ce se anticipează în continuare?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vizualizați cifrele
ZiuaVizite
Dum 27 Sep1.600
Lun 28 Sep1.500
Mar 29 Sep700
Mie 30 Sep900
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct500
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct900
Lun 5 Oct400
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct400
Vin 9 Oct400
Sâm 10 Oct700
Dum 11 Oct1.100
Lun 12 Oct700
Mar 13 Oct3.900
Mie 14 Oct1.200
Joi 15 Oct600
Vin 16 Oct500
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct (previzualizare)2.000
Lun 19 Oct (previzualizare)1.400
Mar 20 Oct (previzualizare)2.600
Mie 21 Oct (previzualizare)1.300
Joi 22 Oct (previzualizare)600
Vin 23 Oct (previzualizare)800
Sâm 24 Oct (previzualizare)700
Dum 25 Oct (previzualizare)2.200
Lun 26 Oct (previzualizare)1.600
Mar 27 Oct (previzualizare)2.800
Mie 28 Oct (previzualizare)1.400
Joi 29 Oct (previzualizare)700
Vin 30 Oct (previzualizare)800
Sâm 31 Oct (previzualizare)700
Dum 1 Noi (previzualizare)2.300
Lun 2 Noi (previzualizare)1.700
Mar 3 Noi (previzualizare)3.100
Mie 4 Noi (previzualizare)1.600
Joi 5 Noi (previzualizare)700
Vin 6 Noi (previzualizare)900
Sâm 7 Noi (previzualizare)800

Întrebări frecvente despre Paul Delvaux

Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Paul Delvaux?

A SirenIn Full Moonlight ocupă prima poziție, cu 4.800 vizualizări (13% din totalul vizualizărilor lui Paul Delvaux). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizionate opere.

Câți oameni vizualizează Paul Delvaux pe WahooArt.com?

În ultimele douăsprezece luni, Paul Delvaux a primit 29.100 vizite: 6.300 pe pagina artistului și 22.800 pe tablourile individuale.

Pe ce dispozitive vizualizează colecționarii lucrările lui Paul Delvaux?

Colecționarii îl vizualizează pe Paul Delvaux de pe dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (21%) și tablete (4%); dispozitive de navigare reprezintă 76% din vizite.

În ce limbi citesc vizitatorii despre Paul Delvaux?

În Franceză (51%), Engleză (11%) și Olandeză (9%); Franceză conduce cu 51% din vizitatori.

Ce tip de pânză de Paul Delvaux preferă vizitatorii?

Aceștia preferă Melancolic (Ton emoțional): 35% din vizite, față de 8% din catalog.