Otto Marseus Van Schrieck Statistici privind audiența și popularitatea

1619 – 1678

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Otto Marseus Van Schrieck de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Otto Marseus Van Schrieck: publicul pe scurt

În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Otto Marseus Van Schrieck pe WahooArt.com a fost Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles: 200 vizualizări, sau 25% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează Forest floor still life with butterflies and reptiles și A Forest Floor Still Life. Artistul a atras în total 2.000 vizite: 1.500 pe pagina artistului și 500 pe paginile tablouarelor individuale. Interesul este în creștere: vizitele au crescut cu 133% de la Aug 2026 la Sep 2026. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 1.000 vizite. Vizitatorii sunt atrași de Nuanțe blânde (Contrast): 62% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 28% din catalogul artistului.

Cele 7 cele mai vizionate picturi ale lui Otto Marseus Van Schrieck

Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 7 lucrări ale lui Otto Marseus Van Schrieck pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.

  1. Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles 1 Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles, 1670 200 vizualizări · 25,0%
  2. Forest floor still life with butterflies and reptiles 2 Forest floor still life with butterflies and reptiles, 1678 100 vizualizări · 12,5%
  3. A Forest Floor Still Life 3 A Forest Floor Still Life, 1666 100 vizualizări · 12,5%
  4. Forest Floor with a Snake, Lizards, Butterflies and other Insects 4 Forest Floor with a Snake, Lizards, Butterflies and other Insects 100 vizualizări · 12,5%
  5. A Forest Floor Still Life with Various fungi, Thistles, an Aspic Viper, etc 5 A Forest Floor Still Life with Various fungi, Thistles, an Aspic Viper, etc, 1660 100 vizualizări · 12,5%
  6. Still-Life with Insects and Amphibians (detail) 6 Still-Life with Insects and Amphibians (detail), 1662 100 vizualizări · 12,5%
  7. Thistles and butterflies. 7 Thistles and butterflies. 100 vizualizări · 12,5%

Câți oameni vizitează pagina lui Otto Marseus Van Schrieck în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vizualizați cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 2026900100
Aug 20260300
Sep 2026600100

Ce nivel de atenție primesc picturile lui Otto Marseus Van Schrieck?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Otto Marseus Van Schrieck, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vizualizați cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Forest floor still life wit…00000000000100
Still-Life with Poppy, Inse…00000000001000
Serpents and Insects000000000000
Serpent and Butterflies in…000000000000
Landschap with insects, cyc…000000000000
A Forest Floor with a Thist…000000000000
Columbine surrounded by but…000000000000
Still Life with Thistle and…000000000000
Forest floor still life wit…000000000000
Forest floor still life wit…000000000000

În ce limbi este citit Otto Marseus Van Schrieck?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vizualizați cifrele
LimbăViziteDistribuie
Spaniolă30037,5%
Engleză20025,0%
Daneză10012,5%
Germană10012,5%
Italiană10012,5%

Câte vizite primește Otto Marseus Van Schrieck zilnic și ce se anticipează în continuare?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vizualizați cifrele
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep200
Lun 28 Sep100
Mar 29 Sep200
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct200
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct200
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0

Întrebări frecvente despre Otto Marseus Van Schrieck

Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Otto Marseus Van Schrieck?

Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles ocupă prima poziție, cu 200 vizualizări (25% din totalul vizualizărilor lui Otto Marseus Van Schrieck). Clasamentul de mai sus enumeră cele 7 cele mai vizionate opere.

Câți oameni vizualizează Otto Marseus Van Schrieck pe WahooArt.com?

În ultimele douăsprezece luni, Otto Marseus Van Schrieck a primit 2.000 vizite: 1.500 pe pagina artistului și 500 pe tablourile individuale.

Ce tip de pânză de Otto Marseus Van Schrieck preferă vizitatorii?

Aceștia preferă Nuanțe blânde (Contrast): 62% din vizite, față de 28% din catalog.