Noh, Suntag Cine vizitează și ce opere sunt vizualizate

1971

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Noh, Suntag de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Noh, Suntag: ce indică vizitele

Cea mai admirată operă a lui Noh, Suntag pe WahooArt.com este Drought #CFF0116, deschisă de 200 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 40% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP și Forgetting Machines #Yang Kyoon. În total 800 vizite, 300 la pagina artistului și 500 la opere. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 400 vizite. Vizitatorii preferă Echilibru luminos (Luminanță): 60% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 22%.

Cele 4 opere ale lui Noh, Suntag pe care vizitatorii le admiră cel mai mult

Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Noh, Suntag.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 vizualizări · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 vizualizări · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 vizualizări · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 vizualizări · 20,0%

Când vizitează admiratorii pagina lui Noh, Suntag?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 2026100300
Aug 2026100100
Sep 2026100100

Când sunt consultate operele lui Noh, Suntag?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt operele preferate ale lui Noh, Suntag, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Ce limbi vorbesc admiratorii lui Noh, Suntag?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Câte vizite zilnice primește Noh, Suntag și ce urmează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0

Întrebări despre Noh, Suntag

Care sunt lucrările lui Noh, Suntag pe care vizitatorii le deschid cel mai des?

Drought #CFF0116 în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 40% din totalul vizualizărilor. 4 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Noh, Suntag pe WahooArt.com?

800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului, 500 la opere.

Care sunt lucrările lui Noh, Suntag care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Echilibru luminos (Luminanță) primesc 60% din vizitele pentru 22% din catalog.