Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Nicolas Lancret de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Nicolas Lancret: publicul pe scurt
În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Nicolas Lancret pe WahooArt.com a fost Spring: 1.100 vizualizări, sau 10% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează Lady and Gentleman with two Girls and a Servant și L'Innocence. Artistul a atras în total 12.600 vizite: 1.700 pe pagina artistului și 10.900 pe paginile tablouarelor individuale. Interesul este în creștere: vizitele au crescut cu 57% de la Aug 2026 la Sep 2026. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 8.600 vizite. Publicul vizualizează operele pe dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (14%) și tablete (4%). Vizitatorii sunt atrași de Monocromatic (Intensitatea culorii): 56% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 32% din catalogul artistului.
Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui Nicolas Lancret
Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 10 lucrări ale lui Nicolas Lancret pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.
Câți oameni vizitează pagina lui Nicolas Lancret în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vizualizați cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
200
200
Iul 2026
700
7.900
Aug 2026
200
1.200
Sep 2026
600
1.600
Ce nivel de atenție primesc picturile lui Nicolas Lancret?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi alese de vizitatorii lui Nicolas Lancret?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vizualizați cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Elegant
63,6%
42,5%
Romantic
18,2%
28,7%
Serenitate
0,0%
22,5%
Liniște
9,1%
5,0%
Terțoase
0,0%
1,2%
Jucăuș
9,1%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Liniștit
27,3%
22,5%
Nostalgic
9,1%
25,0%
Romantic
27,3%
20,0%
Tranchil
9,1%
16,2%
Plin de bucurie
0,0%
15,0%
Melancolic
9,1%
1,2%
Jucăuș
9,1%
0,0%
Sobru
9,1%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
34,0%
42,5%
Umbră difuză
32,0%
37,2%
Lumină moderată
18,0%
18,6%
Echilibru luminos
6,0%
0,9%
Luminos
10,0%
0,9%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
20,0%
37,2%
Culori discrete
36,0%
44,2%
Nuanțe echilibrate și lineare
38,0%
15,9%
Culori clar saturate
6,0%
2,6%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
65,1%
88,6%
Culori neutre
16,3%
3,4%
Nuanțe închise
9,3%
5,7%
Monocrom
9,3%
2,3%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
32,0%
55,8%
Echilibrat
58,0%
38,9%
Vibrant
10,0%
5,3%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
28,0%
8,0%
Nuanțe blânde
16,0%
15,0%
Echilibrat
6,0%
5,3%
Contrast accentuat
20,0%
26,6%
Contrast maxim
30,0%
45,1%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
6,0%
20,3%
Paletă de culori delicate mixate
14,0%
14,2%
Armonie echilibrată
6,0%
23,0%
Unitate cromatică puternică
40,0%
36,3%
Paletă unitară
34,0%
6,2%
Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Nicolas Lancret, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vizualizați cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Picnic after the Hunt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.100
0
0
The Servant Justified
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Lady and Gentleman with two…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
500
LES PLAISIRS DU BAIN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Les Tourterelles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L'Innocence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
0
Le Repas Italien
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
LE PRINTEMPS
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
La Camargo Dancing
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
100
Ce dispozitive folosesc admiratorii pentru a viziona lucrările lui Nicolas Lancret?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vizualizați cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
10.300
81,7%
telefoane mobile
1.800
14,3%
tablete
500
4,0%
În ce limbi este citit Nicolas Lancret?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vizualizați cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Chinese
700
77,8%
Engleză
200
22,2%
Câte vizite primește Nicolas Lancret zilnic și ce se anticipează în continuare?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vizualizați cifrele
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
100
Mar 29 Sep
200
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
100
Vin 2 Oct
300
Sâm 3 Oct
100
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
100
Mar 6 Oct
100
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
100
Vin 9 Oct
100
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
200
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
300
Mie 14 Oct
500
Joi 15 Oct
400
Vin 16 Oct
100
Sâm 17 Oct (previzualizare)
100
Dum 18 Oct (previzualizare)
100
Lun 19 Oct (previzualizare)
200
Mar 20 Oct (previzualizare)
400
Mie 21 Oct (previzualizare)
400
Joi 22 Oct (previzualizare)
400
Vin 23 Oct (previzualizare)
400
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
200
Lun 26 Oct (previzualizare)
200
Mar 27 Oct (previzualizare)
500
Mie 28 Oct (previzualizare)
400
Joi 29 Oct (previzualizare)
500
Vin 30 Oct (previzualizare)
400
Sâm 31 Oct (previzualizare)
100
Dum 1 Noi (previzualizare)
200
Lun 2 Noi (previzualizare)
300
Mar 3 Noi (previzualizare)
600
Mie 4 Noi (previzualizare)
500
Joi 5 Noi (previzualizare)
600
Vin 6 Noi (previzualizare)
500
Întrebări frecvente despre Nicolas Lancret
Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Nicolas Lancret?
Spring ocupă prima poziție, cu 1.100 vizualizări (10% din totalul vizualizărilor lui Nicolas Lancret). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizionate opere.
Câți oameni vizualizează Nicolas Lancret pe WahooArt.com?
În ultimele douăsprezece luni, Nicolas Lancret a primit 12.600 vizite: 1.700 pe pagina artistului și 10.900 pe tablourile individuale.
Pe ce dispozitive vizualizează colecționarii lucrările lui Nicolas Lancret?
Colecționarii îl vizualizează pe Nicolas Lancret de pe dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (14%) și tablete (4%); dispozitive de navigare reprezintă 82% din vizite.
Ce tip de pânză de Nicolas Lancret preferă vizitatorii?
Aceștia preferă Monocromatic (Intensitatea culorii): 56% din vizite, față de 32% din catalog.