Muriel Hasbun Statistici privind audiența și popularitatea

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Muriel Hasbun de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Muriel Hasbun: publicul pe scurt

În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Muriel Hasbun pe WahooArt.com a fost X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo): 200 vizualizări, sau 40% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows și Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows. Artistul a atras în total 1.000 vizite: 600 pe pagina artistului și 400 pe paginile tablouarelor individuale. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 800 vizite. Vizitatorii sunt atrași de Umbră difuză (Luminanță): 60% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 25% din catalogul artistului.

Cele 4 cele mai vizionate picturi ale lui Muriel Hasbun

Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 4 lucrări ale lui Muriel Hasbun pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.

  1. X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo) 1 X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo), 2013 200 vizualizări · 40,0%
  2. Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows 2 Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1996 100 vizualizări · 20,0%
  3. Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows 3 Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1993 100 vizualizări · 20,0%
  4. El altar de mi bisabuelo My Great Grandfather's Altar, from the series Santos y sombras Saints and Shadows 4 El altar de mi bisabuelo My Great Grandfather's Altar, from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1997 100 vizualizări · 20,0%

Câți oameni vizitează pagina lui Muriel Hasbun în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vizualizați cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20261000
Iul 2026400400
Aug 20261000
Sep 202600
Oct 202600

Ce nivel de atenție primesc picturile lui Muriel Hasbun?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Muriel Hasbun, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vizualizați cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
El altar de mi bisabuelo My…00000000100000
¿Sólo una sombra Only a Sha…000000000000
¿Sólo una sombra (Familia L…000000000000
Todos los santos II (Recuer…00000000100000
Altar I, from the series Sa…000000000000
Peregrino Pilgrim, from the…000000000000
Todos los santos (Para subi…000000000000
X post facto (5.6), from th…00000000200000

În ce limbi este citit Muriel Hasbun?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Câte vizite primește Muriel Hasbun zilnic și ce se anticipează în continuare?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vizualizați cifrele
ZiuaVizite
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi0
Joi 5 Noi0
Vin 6 Noi0
Sâm 7 Noi0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)0
Mar 24 Noi (previzualizare)0
Mie 25 Noi (previzualizare)0
Joi 26 Noi (previzualizare)0
Vin 27 Noi (previzualizare)0
Sâm 28 Noi (previzualizare)0

Întrebări frecvente despre Muriel Hasbun

Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Muriel Hasbun?

X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo) ocupă prima poziție, cu 200 vizualizări (40% din totalul vizualizărilor lui Muriel Hasbun). Clasamentul de mai sus enumeră cele 4 cele mai vizionate opere.

Câți oameni vizualizează Muriel Hasbun pe WahooArt.com?

În ultimele douăsprezece luni, Muriel Hasbun a primit 1.000 vizite: 600 pe pagina artistului și 400 pe tablourile individuale.

Ce tip de pânză de Muriel Hasbun preferă vizitatorii?

Aceștia preferă Umbră difuză (Luminanță): 60% din vizite, față de 25% din catalog.